Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skuteczne metody powiększania piersi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 11-03-2009, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess, czasem mężczyźni mają większe biusty od kobiet Bardzo szczęśliwa

Z jednej strony dobry stanik, a z drugiej można tak dopasować ciuchy, że biust nabiera kształtu. Na swoim przykładzie to widzę. Mając ten sam stanik w lekko obcisłym sweterku jest okej, a w tunice, która wczoraj przyszła wyglądam jak deska i to do tego w ciąży. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 11-03-2009, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hehe Skąd ja to znam Puszcza oko
Dobrze że mam faceta bo on wie jak wyglądam, A nowy jakby mnie widział w staniku i potem bez to by chyba zwiał Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Różowa Pantera

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 11-03-2009, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hehe mam to samo:) Ale zaczynam ćwiczyć delikatnie na razie. mam na celu podnieść biust i ujędrnić a nie go powiększyć. Dziewczyny które ćwiczą, podzielcie się jak wygląda Wasz trening jeśli chodzi o biust.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 11-03-2009, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio słyszałam w radiu, że podczas zmywania naczyń zostają uruchomione mięśnie, które mają wpływ na kształt i wygląd piersi. Puszcza oko

Niemieccy naukowcy twierdzą, że podczas zmywania naczyń aktywuje się mięsień, znajdujący się na kobiecych żebrach, który za pomocą tkanki łącznej jest połączony z biustem.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 11-03-2009, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jak ktoś ma zmywarkę? Smutna
Co do ćwiczeń to z relacji koleżanki wiem, że jest na siłowni coś na siłę ramion przy czym ujędrnia się biust. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Ammut

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Ostatnio słyszałam w radiu, że podczas zmywania naczyń zostają uruchomione mięśnie, które mają wpływ na kształt i wygląd piersi. Puszcza oko

Niemieccy naukowcy twierdzą, że podczas zmywania naczyń aktywuje się mięsień, znajdujący się na kobiecych żebrach, który za pomocą tkanki łącznej jest połączony z biustem.

Wśród tych naukowców byli chyba sami faceci ,hehe Zdziwiony
Proszę ,jak potrafią kobiety skołować ,a przy okazji mają dwa w jednym - gary umyte i super biust...
Hahaha ,dawno takiej głupoty nie słyszałam i nie czytałam hahahaha

Nasze matki i babki ,to powinny mieć piersi jak Pamela! haha
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę że nie chodzi tu o rozmiar tylko kształt i wygląd, czyli nie są obwisłe itp.

Ostatnio zmieniony przez Van'yess dnia Nie 15-03-2009, 19:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Myślę że nie chodzi tu o rozmiar tylko kształ i wygląd, czyli nie są obwisłe itp.

Hehe ,być może..Ale idąc tym tropem można pod tę teorię podciągnąć większość prac domowych...
Np.prasowanie pewnie też uruchamia te mięśnie co zmywanie...
Śmiejąca się
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale pomyśl - gdyby każda z nas myła naczynia przez cały dzień, dzień w dzień, to może nawet efekty dałoby się zauważyć Puszcza oko

Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Ale pomyśl - gdyby każda z nas myła naczynia przez cały dzień, dzień w dzień, to może nawet efekty dałoby się zauważyć Puszcza oko

No tak, ale potem trzeba byłoby szukać skutecznych metod na poprawę zniszczonej skóry rąk. Puszcza oko
Powrót do góry

zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja koleżanka brala jakies drogie tabletki z apteki i powiedziała ze super efekty sa Uśmiechnięta

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zaneta1 napisała:
Moja koleżanka brala jakies drogie tabletki z apteki i powiedziała ze super efekty sa Uśmiechnięta

A jak się nazywają?
W sumie to każda moja koleżanka któa brała hormony też jest zadowolona z efektów a u mnie nic się nie powiększyło Puszcza oko

Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:

Hihihi ,pewnie tak Bardzo szczęśliwa
Nie zdobędę się jednak na takie poświęcenie oczko3
Powrót do góry

Różowa Pantera

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 16-03-2009, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zaneta1 napisała:

Osobiście nie wierzę w takie rzeczy, ale jak nie próbowałam to nie będę się wypowiadać. Wiem natomiast, że systematyczne ćwiczenia na pewno dają efekty. Można robić sobie tzw. damskie pompki na kolanach, ćwiczyć niewielkimi ciężarkami na ławeczce, pływanie też podobno dobrze wpływa na biust. Ogólnie jakikolwiek rodzaj ćwiczeń ujędrnia ciało i kształtuje sylwetkę. Teraz jest dobry okres (wiosna), robi się ciepło, żeby zacząć pracę nad własnym ciałem.
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sro 29-07-2009, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kati napisała:
A ja polecam ciążę Uśmiechnięta co prawda brzuch przy okazji trochę rośnie,a le czego się nie robi dla większych piersi... Puszcza oko

No właśnie, jak to jest z tą wielkością biustu w ciąży? Czy po ciąży biust zostaje większy? Czy tylko w trakcie ciąży jest taki pełny?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: