Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skuteczne metody powiększania piersi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karola1988

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 30-07-2009, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi piersi urosły od kiedy zaczęłam brać cilest. super:)

Podpis Latają ptaszki - łapać Murzynka!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

marcelin@

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 25-10-2009, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Ja wymieniłam to co znam i obiło mi się o uszy. Sama nigdy nie stosowałam żadnych środków na powiększanie biustu.
Z resztą po co Ci to ? Z doświadczenia powiem Ci że to nic miłego dźwigać taki ciężar codziennie. Przewraca oczami

Zgadzam się...Mój rozmiar to 85C i mimo tego, że nie jest to jakiś monstrualnych rozmiarów biust, to jest to na co dzień odczuwalne.
Powrót do góry

Magdalenaaa

PostWysłany: Pią 29-01-2010, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

karola1988 napisała:
Mi piersi urosły od kiedy zaczęłam brać cilest. super:)
Ja brałam Cilest i nic mi się nie powiększyło.

Jak przytyjesz napewno biust ci się powiększy,ciąża także daje możliwośc pełniejszego biustu,albo poprostu wkładki silikonowe.Mimo wszystko polecam ćwiczenia na wzmocnienie klatki piersiowej.Biust sie wówczas nieco uniesie i napewno będzie atrakcyjniej wyglądal. Uśmiechnięta
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 29-01-2010, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przydałby mi sie jakiś taki niezawodny środek na powiększenie piersi...ale nie ciąża Puszcza oko.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

Magdalenaaa

PostWysłany: Pią 29-01-2010, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obawiam się,że nie ma takiego złotego środka.Albo Madziu pokochasz swoje piersi takimi jakie są,albo pozostaje intrewencja chirurga. Uśmiechnięta
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 29-01-2010, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Magdalenko nie jest aż tak źle żeby angażować w to chirurga Puszcza oko.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 29-01-2010, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kobity rozumiem, że każdy ma jakieś kompleksy powodowane wyglądem, ale na litość boską, my uwielbiamy wasze piersi takimi, jakie one są.
Mogą być maluśkie - jak orzeszki ziemne, mogą być ogromne - jak balony stratosferyczne, najważniejsze, że są tylko nasze. Nasze i nikogo innego. No za wyjątkiem cyckających niemowlaków.
Powrót do góry

nicaa22

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 26-04-2010, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam stronke...sama z niej korzystam..../reklama/
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 26-04-2010, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja polecam dużo nabiału i gotowane mięsko kurczaka Bardzo szczęśliwa

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

just-in-time

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tynka napisała:
A ja polecam dużo nabiału i gotowane mięsko kurczaka Bardzo szczęśliwa

Jem i jedno, i drugie w sporych ilościach, a i tak biust mam mały Złośliwa
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Sob 08-01-2011, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdyby w kraju była opcja powiększenia(nawet chirurgicznego) biustu raz na zawsze, to bym sie nie zastanawiała. Nie mam bardzo małego biustu, ale bardzo podobają mi sie kobiety z dużymi piersiami.

Teraz jestem w ciaży i rozmiar jest super:) Niestety nie mam złudzeń-wiem, że to minie. Niestety..

Podpis Zero podniesione do potęgi nadal daje zero..
Powrót do góry

Śpiący

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 08-01-2011, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:
Kobity rozumiem, że każdy ma jakieś kompleksy powodowane wyglądem, ale na litość boską, my uwielbiamy wasze piersi takimi, jakie one są.
Mogą być maluśkie - jak orzeszki ziemne, mogą być ogromne - jak balony stratosferyczne, najważniejsze, że są tylko nasze. Nasze i nikogo innego. No za wyjątkiem cyckających niemowlaków.

Podpisuję się pod słowami Menju rękami i nogami. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Pon 23-01-2017, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczynki sama również mam pewne kompleksy na punckie swojego biustu.Zawsze był maly ale po prostu się z tym pogodziłam. Jednak teraz jestem po karmieniu i mój biust totalnie stracił na objętości .Teraz nie doścże jest mały to jeszcze jakby pusty w środku i naprawdę nie wyglada to ładnie.

Co mam robić? Czy możecie polecic jakieś dobre kremy na biust? Tutja nie chodził mi nawet o cenę ale aby zdziałały. Nad operacją się nie zastanawiam bo jednak jest to pewne ryzyko Smutna
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 01-02-2017, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

luska23 napisała:
Dziewczynki sama również mam pewne kompleksy na punckie swojego biustu.Zawsze był maly ale po prostu się z tym pogodziłam. Jednak teraz jestem po karmieniu i mój biust totalnie stracił na objętości .Teraz nie doścże jest mały to jeszcze jakby pusty w środku i naprawdę nie wyglada to ładnie.

Co mam robić? Czy możecie polecic jakieś dobre kremy na biust? Tutja nie chodził mi nawet o cenę ale aby zdziałały. Nad operacją się nie zastanawiam bo jednak jest to pewne ryzyko Smutna

Kup sobie kochana serum Frashe. Ogolnie nie jest to tanie serum ale naturalny produkt ze świetnym składem tak wiec warto jest zainwestować.
Serum pomimo dosyć wysokiej ceny jest wydajne a do tego ładnie pachnie. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę nie pozostawiając na niej lepkiej, wyczuwalnej warstwy. Co bardzo mi odpowiada ponieważ nie lubię takich drogeryjnych ulepków. Dzięki niemu skóra jest nawilżona, odżywiona i ujędrniona natomiast biust ładniej się prezentuje przy regularnym stosowaniu. Podnosi biust i ujędrnia. Dzieki temu rzeczywiście wyglada na o wiele większy.
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Wto 04-04-2017, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sorry,ze dopiero odpisuję ale nie zauwazyłam,ze mi odpisałaś tutaj w temacie. Aż żałożyłam drugi aby pytanie było widoczne Złośliwa
Gdzie to dorwę ?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: