Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skuteczne metody powiększania piersi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 06-04-2017, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W internecie. Jak wpiszesz sobie w google to Ci sie pojawi sklep, w którym można to ogólnie kupić Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 07-04-2017, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A w internecie. Wpisz sobie w google Frashe to Ci się pokaze strona. osobiście wole zamawiać od razu na stronie producenta bo wiem,ze jednak zamawiam oryginalny kosmetyk Kiedyś była rownież promocja w shinybox ale tam nie wiedziałaś czy akurat na to trafisz czy na inny kosmetyk.
Powrót do góry

alutka

PostWysłany: Wto 18-07-2017, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No z /usunęłam/ w ogóle ostatnio jest problem, żeby coś fajnego utrafić Smutna ja osobiście bazuję na ziołach o dużej zawartości fitoestrogentów i powiem wam, że powoli widzę różnicę Uśmiechnięta nie jest jakaś spektakularna ale jest Uśmiechnięta jeśli coś takiego by was interesowało to tu macie wykaz jakie zioła mają te związki /link usunięty/ a w ogóle myślałyście o operacji plastycznej czy taką opcję wykluczyłyście na początku?
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Wto 18-07-2017, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najbardziej skuteczną i naturalną metodą jest laktacja... Puszcza oko
Powrót do góry

mushrum

PostWysłany: Pon 04-09-2017, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No niby tak, ale po laktacji biust wraca do poprzedniej wielkosci. A skóra już nie. Sama po karmieniu miałam kiepski biust. Nie dośc,że piersi wyglądały jak dwa flaczki to jeszcze niewypełnione Złośliwa A przed ciążą miałam duże , pełne piersi, z którychjak z niczego byłam zadowolona. Wiadomo,ze z mojego skarba nigdy bym nie zrezygnowała ale jednak nabawiłam się kompleksu.
Aktualnie używam Frashe, które polecały tutaj dziewczyny. Już chyba 3 opakowanie. Wiem, że biust nie wróci do poprzedniej wielkóści, ale jest jednak spora poprawa, biust zyskał jędrność. Dobrze, że mnie wspomaga mój mąż. I twierdzi,że mu się mój biust podoba.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: