Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skuteczne metody powiększania piersi
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roksiakb

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 14:42    Temat postu: Skuteczne metody powiększania piersi Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiem, że temat o piersiach już był, jednak nie chodzi mi o to, co w nim było... A dokładnie mam taki problem - od dłuższego czasu (naprawdę długiego) szukam różnych metod na powiększenie piersi... Oczywiście nie operacyjnie! Złośliwa .. i nic nie znalazłam sensownego...
Czy któraś z was zna jakiś dobry sposób na powiększenie biustu ? Jakieś tabletki, zabiegi, czy inne...?

Podpis Każdego dnia kocham Cię bardziej...
Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj,
A i tak mniej niż jutro..
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Naturlanie powiększyć biust możesz przez :
- zajście w ciążę
- czasami tak działaja tabletki antykoncepcyjne
- przyrost wagi ciała

Mechanicznie
- ponoć jakiś japoński naukowiec wymyślił dzwonek telefonu/ jakiś dźwięk o odpowiedniej częstotliwości dzięki któremu biust potrafi zwiększyć swoją objętość nawet o 4 cm ( Śmiejąca się )
- ponoć są jakieś żele, kremy
- masaże ( ? )

Szczerze mówiąc wiekszość w/w zabiegi według mnie służą do ujędrniania biustu, a to nie to samo co powiększenie

Wizualne
- Wkładki żelowo-silikonowe, które wkłada się w stanika
- biustonosze push up

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

roksiakb

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czytałam o tabletkach EVEGEN Uśmiechnięta i właśnie zastanawiam się nad ich kupnem... tyle, że ciekawe, czy będą działać? a może jakieś inne działają... ciąża i tabletki antykoncepcyjne odpadają.. z tym przyrostem masy ciała, to też mi się nie uśmiecha, hehe

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wymieniłam to co znam i obiło mi się o uszy. Sama nigdy nie stosowałam żadnych środków na powiększanie biustu.
Z resztą po co Ci to ? Z doświadczenia powiem Ci że to nic miłego dźwigać taki ciężar codziennie. Przewraca oczami

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

roksiakb

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie chodzi mi o jakieś super extra powiększenie o kilka rozmiarów, hehe Uśmiechnięta chciałabym, żeby stał się jędrniejszy i bardziej pełny na wesele...

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm.. może jakieś ćwiczenia ijedrniające?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

martii

Zodiak: Panna

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym chyba nie chciała większych piersi niż mam, więc tez za bardzo nie pomogę. Nie mam wielkiego biustu Zakłopotana ale jest ładny;-) i że ja jestem drobna to wystarcza w zupełności.

Na wesele Rokasia, to może po prostu zadbaj przde wszystkim o skórę i jędrność piersi. Wiem, że masaże (np. te które robi sie smarując piersi kremami) bardzo poprawiają jakość skóry.
Powrót do góry

roksiakb

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie... tylko jakie te ćwiczenia ?Uśmiechnięta bo czytałam o kilku, ale podobno nie skuteczne... masaże też nie są zbytnio skuteczne (próbowałam, haha)... i kremy na ujędrnianie też nie za bardzo pomagały... bo miałam na nie uczulenie! Złośliwa

Powrót do góry

martii

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Są odpowiednie ćwiczenia na pewno. Więc może poszukaj sobie w necie ćwiczeń na jędrny biust? To głównie takie na klatke piersiową.
Powrót do góry

roksiakb

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczerze- to troszkę boję się ćwiczeń... boję się tego, że zamiast ujędrnienia piersi wyćwiczę sobie mięśnie i będzie to nie ładnie wyglądało... a wy ćwiczyłyście kiedyś?

Powrót do góry

martii

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie bój sięPuszcza oko w miesiąc i tak nie urośnie Ci biceps na 60cm w obwodzie Śmiejąca się . Poczujesz się lepiej jesli codziennie rano w pakiecie będziesz robić kilka ćwiczeń na około 15min.
Ja ćwiczyłam, ale całościowo - w pilatesie.
Powrót do góry

roksiakb

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Marti, a mogłabyś mi polecić jakieś? o ile pamiętasz Uśmiechnięta... czyli mówicie, że te tabletki na ujędrnianie są nic nie warte, tak? jak to mówią - pic na wodę

Powrót do góry

martii

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to nie wierzę w takie rzeczy. Ewentualnie w jakies witaminy mogę wierzyć, bo czasem skóra może mnie niedobory jakis witamin. Ale żeby od tabletek piersi się powiększyły?? Raczej chyba nie Niezdecydowana .

Zastanowię się i spróbuję Ci coś doradzić Roksia;-)?, O.k.? Postaram się jak najszybciej;-).
Powrót do góry

roksiakb

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oki Bardzo szczęśliwa Z góry dzięki!

Powrót do góry

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 06-03-2008, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Roksiakb toż chyba najlepsza jest propozycja Efrell , czyli środki wizualne Puszcza oko . Nie kombinuj z żadnymi chemicznymi świństwami, ani nie wierz w super kremy zwiększające rozmiar biustu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: