Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skyfall-nowy Bond [2012]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 05-11-2012, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nikt nie zmusza. Ja nie lubię horrorów, to nie oglądam.
A Skyfall to Bond w najlepszym wydaniu, dzięki niemu polubiłam właśnie Adele, której wcześniej zbytnią sympatia nie darzyłam. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

zoe

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 05-11-2012, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bonda warto obejrzeć choćby dla znakomitego reżysera, który ten film zrobił. Jak interesujecie się choć trochę kinematografia to na pewno wiecie kim był Sam Mendes?

W „Skyfall” nawet czarne charaktery nie są typowe, bowiem u Mendesa każdy jest jednocześnie bohaterem oraz złoczyńcą, i to właśnie wewnętrzna walka pomiędzy tymi dwiema stronami osobowości prowadzi ich przez życiowe wyboje. Jak dla mnie to super sprawa i zaskakująca komplikacja. Do tej pory filmy o Bondzie były bardzo proste. Jest to film o przemianach jakie zaszły w bohaterze na przestrzeni tych wszystkich lat.

Podpis Uśmiechnięta
Powrót do góry

Expansa

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 05-11-2012, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam podobne odczucia co do Adele Puszcza oko Widziałam już Bonda i jestem bardzo mile zaskoczona/ Ogólnie nie przepadam za kinem akcji, zgodziłam się na Bonda ze względu na mojego chłopaka i muszę przyznać, że naprawdę świetnie się bawiłam. Podczas czołówki miałam dreszcze nawet Puszcza oko Super film!
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 13-01-2013, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja trochę rozczarowałam się tym filmem. Mimo, że podobał mi się jak każdy z serii o Bondzie, to chyba ta cała reklamowa otoczka spowodowała, że oczekiwałam czegoś naprawdę extra.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 13-01-2013, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie nie porwał, chwilami się nudziłam. Ale to pewnie dlatego, że nie przepadam za filmami sensacyjnymi.

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 03-04-2013, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie jestem ani fanką "Bondów" (delikatnie powiedziane), ani samego Craig'a ale ten film obejrzałam z przyjemnością. Mało w nich było nadprzyrodzonych zdolności agenta Jej Królewskiej Mości, które w poprzednich częściach mnie denerwowały. Nawet poczułam chęć do sięgnięcia po inne filmy z tej serii, ale raczej skusze się na te zupełnie pierwsze.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: