Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Śmierć bliskiej osoby.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> O rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 24-05-2011, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

yakamoz Pięknie napisałaś o swoim tacie. Sama się wzruszyłam. Bardzo mi przykro z powodu tego co Cię spotkało.
Nie udawaj silnej ani twardej popłacz razem z mamą może dobrze Wam to zrobi.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 24-05-2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję. Wiele dla mnie znaczą Wasze słowa i dobrze jest się tak wirtualnie wygadać. Wszystkie te sprawy się tak ciągną, co chwilę trzeba coś załatwiać i to znów rani na nowo. Najpierw śmierć, przygotowania do pogrzebu. Ta beznadziejność, kiedy stoi się w zakładzie pogrzebowym i miła pani mówi, że teraz wybierzemy trumnę. Smutna Miesiąc później odbieraliśmy samochód z parkingu policyjnego. Z tyłu był jeszcze chleb, kiełbasa i ogórki, które Tata kupił. Wszystko znów wróciło. Smutna Prokuratura badała sprawę 3 miesiące, teraz trzeba czekać do lipca na rozprawę spadkową. Tak bym chciała, żeby już było po wszystkim, żebym zasnęła i obudziła się za rok. Łudzę się, że może będzie mniej boleć, ale z drugiej strony wiem, że będzie boleć już zawsze. A moje urodziny, już do końca życia będą rocznicą śmierci mojego Taty i to też boli.

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 25-05-2011, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

yakamoz Pamiętaj, że tutaj zawsze możesz się wygadać. A ja się zastanawiałam czemu Cię nie ma tak długo na forum, ale teraz już wiem i rozumiem.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

olasska

PostWysłany: Pią 01-07-2011, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śmierć bliskiej osoby to jest najgorsze co może nas spotkać. Na coś takiego nie da się przygotować a potem z tym pogodzić. Jednak w naszym życiu śmierć jest najbardziej pewną rzeczą. Nie znamy ani dnia ani godziny. A czy jakbyśmy wiedzieli jaka jest dokladna [url=smierc.org]data śmierci[/url] , to czy to by nam pomoglo?? przygotowalibysmy sie n ato ??
Powrót do góry

wesola31

PostWysłany: Sro 27-07-2011, 19:56    Temat postu: Śmierć Bliskiej Osoby Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Temat ten dotyczy każdego z nas. Jest on wpisany w nasze życie, jak już to ktoś powiedział jest czas narodzin i czas umierania i musimy się z tym pogodzić. Wiem, że przychodzi to z trudem bo sama przez to przechodziłam. Śmierć bliskiej osoby skłoniła mnie do zastanowienia się nad datą swojej śmierci. Poznanie tej daty pozwoliło mi na zrobienie sobie rachunku sumienia i odpowiedznie na pytania co w swoim życiu zrobiłam złego a czego nie musze się wstydzić.
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 07-08-2011, 19:49    Temat postu: Re Śmierć Bliskiej Osoby Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wesola31 napisała:
Śmierć bliskiej osoby skłoniła mnie do zastanowienia się nad datą swojej śmierci. Poznanie tej daty pozwoliło mi na zrobienie sobie rachunku sumienia i odpowiedznie na pytania co w swoim życiu zrobiłam złego a czego nie musze się wstydzić.

Moim zdaniem przesadzasz, bo nikt nie wie kiedy się "przenisie na drugi świat".
Powrót do góry

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 04-01-2017, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To bardzo cieżki czas dla człowieka, niestety nie ominiemy tego....
Powrót do góry

audrey80

PostWysłany: Sro 01-02-2017, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli chodzi o najbliższe osoby to niby wie się że każdy umiera ale jednocześnie wychodzi z założenia że 'Mnie to nie spotka'. Ja po raz pierwszy odczułam ten szok bo nagłej śmierci Taty. Nie mogłam w ogóle uwierzyć w to co się stało ale wszystko przychodzi z czasem.
Powrót do góry

88Maja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 27-09-2017, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi rodzice zmarli na raka, mama 10 lat temu, tata w zeszlym roku. Najgorsze bylo patrzec jak sie mecza, jak choroba ich wykancza, jacy sa bezsilni.
Powrót do góry

astoch

PostWysłany: Wto 10-10-2017, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przykro słyszeć takie historie. Ale trzeba być wytrwałym. Bóg Cię w końcu wynagrodzi.. !
Powrót do góry

DariaKuleczka85

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 24-01-2018, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo przeżyłam śmierć babci ..mozna powiedzieć najbliższa osoba bo ona mnie wychowała. Najgorsze było to , że praktycznie sama musiałam wszystko załatwić. Dobrze ze znajoma pokierowała mnie do zakłądu pogrzebowego /reklama/. Bardzo sprawna obsługa, wszystko mi powiedzieli i załatwili....praktycznie nie musiałam się o nic martwić.
Powrót do góry

DariaKuleczka85

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 26-01-2018, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama zmarła 4 miesiące temu nagle.... nikt nie wiedział o tym ze ma raka mózgu ona sama o tym nie wiedziała...tak się rak zakamuflował, że do ostatnich tygodni nie dawał znaku.
Powrót do góry

milusinska

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 07-06-2019, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi odeszła babcia z którą byłam bardzo mocno związana. Nawet nie chce myśleć jakbym się czuła po takiej stracie. Strasznie wam wszystkim współczuję i modlę się za was i duszę zmarłych.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> O rodzinie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Skocz do: