Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sny II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 15-07-2011, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adziu, to pewnie dlatego, że mieliście ostatnio nieprzyjemny okres. Spokojnie. Puszcza oko To tylko sen. Puszcza oko

dzastek, Twoje sny to jakaś istna masakra. Najciekawsze, skąd to się wzięło.

Podpis * 04.04.2006 - Puszcza oko
* 11.02.2011 - Uśmiechnięta
* 16.08.2011 - Serduszko Serduszko
* 04.05.2012 - Serduszko Serduszko Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 15-07-2011, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Ostatnio mi się śniło, że D. mnie zdradzał i jeszcze śmiał mi się w twarz. Obudziłam sie taka zdenerwowana i zmęczona jakbym w ogóle nie spała. Smutna

A wiesz że mnie się śniło to samo?
I jeszcze Luby z fajką w zębach z głupim uśmieszkiem powiedział, że przecież może robić co chce bo facet potrzebuje seksu. Złośliwa
U mnie to pewnie przez niektóre tematy i odpowiedzi z forum. Śmiejąca się

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 15-07-2011, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
A wiesz że mnie się śniło to samo?
I jeszcze Luby z fajką w zębach z głupim uśmieszkiem powiedział, że przecież może robić co chce bo facet potrzebuje seksu. Złośliwa
U mnie to pewnie przez niektóre tematy i odpowiedzi z forum. Śmiejąca się

O ja Cię kręcę. Bardzo szczęśliwa
Jakby D. jeszcze w tym śnie był z fajką, to chyba bym nerwicy przez sen dostała.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Sob 06-08-2011, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi się w nocy z niedzieli na poniedziałek śniła Matka Boska. Jechała ze mną pociągiem i wiem, że chciała ze mną porozmawiać, ale ja się przestraszyłam i się przesiadłam. Po chwili stwierdziłam, że tak nie można i usiadłam się bliżej Niej. Tylko na Nią patrzyłam. W ogóle śnie nie padły żadne słowa tylko wiedziałam, że chce mi coś powiedzieć.

Nie wiem jak ten sen zinterpretować.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 06-08-2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
A mi się w nocy z niedzieli na poniedziałek śniła Matka Boska. Jechała ze mną pociągiem i wiem, że chciała ze mną porozmawiać, ale ja się przestraszyłam i się przesiadłam. Po chwili stwierdziłam, że tak nie można i usiadłam się bliżej Niej. Tylko na Nią patrzyłam. W ogóle śnie nie padły żadne słowa tylko wiedziałam, że chce mi coś powiedzieć.

Nie wiem jak ten sen zinterpretować.

Może to jakaś wskazówka? Lub dała Ci wiarę?

Mnie w każdym bądź razie śniło się, że jade na karuzeli takiej z koniami i nagle wszystko sie zatrzymuje, a Ja nie mogę zsiąść. Jacyś ludzie zaczeli sie do mnie zbliżać, we krwi ubrani na czarno... MASAKRA! Aż obudził mnie budzik. Jaka byłam wystraszona to ... Zszokowana
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 06-08-2011, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się ostatnio śniło, że mój R leciał samolotem, spadł do morza ale przeżył.
A potem miałam jakiś głupi erotyczny sen z kolegą z pracy. Przewraca oczami
A jak kolegę zobaczyłam w pracy to spłonęłam rumieńcem.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 07-08-2011, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z kolei mi ostatnio śniło się, że musiałam pisać jakiś test z języka gruzińskiego, którego w ogóle nie znam. Złośliwa

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 07-08-2011, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam dzisiaj żoną księcia Wiliama, który miał już zostać królem.
Musiałam chodzić w sukni, i wiem że znałam perfekcyjnie 3 języki bo ktoś mówił że mądrą żonę sobie znalazł. Złośliwa

Ciekawe jak mam to zinterpretować, ani on w moim typie, ani ja w typie mądrej królowej. Śmiejąca się

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 07-08-2011, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Ja byłam dzisiaj żoną księcia Wiliama, który miał już zostać królem.
Musiałam chodzić w sukni, i wiem że znałam perfekcyjnie 3 języki bo ktoś mówił że mądrą żonę sobie znalazł. Złośliwa

Ciekawe jak mam to zinterpretować, ani on w moim typie, ani ja w typie mądrej królowej. Śmiejąca się

No to Van zaszalałaś! Napisz list do Niego i opowiedz mu o swoim śnie. Podejrzliwa
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 07-08-2011, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie ostatnio śnią się jakieś głupoty, koszmary i wszystko takie straszne, mroczne. Bardzo smutna
Ostatnio siła mi się śmierć mojej mamy, że bardzo rozpaczałam, ale potem okazało się, że ona udawała martwą, bo bała się ojca.
A dziś znowu śniło mi się, że jechaliśmy z bratem do Dęblina, odwieźć go do jednostki wojskowej i gdzieś w Puławach on nagle nie wiadomo jak wpadł do Wisły i się utopił. I jak tak płakałam, szukałam go w tej wodzie ale nigdzie go nie było.

Masakra te moje sny. Bardzo smutna
Powrót do góry

Alessa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 07-08-2011, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie się co jakiś czas śnią sny ze zwierzętami. Zwykle dzieje się to w lesie, że idę sobie na spacer a tu nagle widzę niedźwiedzie, dziki tudzież wilki* i ja wtedy albo się chowam za jakimiś krzakami albo próbuje wleźć na drzewo albo po prostu spier... uciekam. Złośliwa

Kiedyś śnił mi się (też kilka razy) sen w którym idę moją uliczką i mniej więcej w połowie wyłazi z bramy wielki czarny pies i mnie goni (a wiecie jak się ucieka we śnie Niezdecydowana ). Co prawda nigdy mnie jeszcze nie dogonił (zawsze w porę dobiegam do siebie na podwórko) ale budzę się oblana potem.

I jeszcze są oczywiście sny z nieżyjącą babcią, których nie lubię. U mnie w rodzinie jest tak, że jak się komuś śni babcia moja to znaczy, że coś się komuś wydarzy. Z tym, że nigdy nie wiadomo co i komu. Chociaż to może zależy od tego jak dokładnie się odczytuje te sny. Otóż ostatnio śniło mi się, że oglądam zdjęcia, wszystkie które oglądałam były zamazane (opowiadając ten sen mojej mamie nie powiedziałam kto był na tych zdjęciach zamazanych bo wydawało mi się to nie istotne). Po obejrzeniu zamazanych zdjęć zobaczyłam jedno zdjęcie niezamazane grupowe z Koła Gospodyń Wiejskich, w którym kiedyś była moja babcia. Na zdjęciu oprócz innych nieznanych mi osób była babcia, nieżyjąca już też ciocia i druga ciocia (żyjąca) - siostra mojej mamy z głową odwróconą na bok. Stwierdziłam coś będzie. W drugą noc znowu śniła mi się siostra mamy. tym razem bez babci. Na drugi dzień moi rodzice się bardzo pokłócili (nawet padały słowa o rozwodzie) i sobie pomyślałam, że to pewnie o to chodziło z tą babcią. Nic bardziej mylnego. Na drugi dzień mój kuzyn - syn siostry mamy, robił coś w piwnicy i bardzo dotkliwie poraził go prąd. Szczęście że skończyło się tylko na strachu. I jak się o tym dowiedziałam to sobie uświadomiłam kto był na tych zamazanych zdjęciach. Zszokowana Takich przykładów mogłabym mnożyć, ale reasumując jak się śni babcia to wiadomo,że coś się komuś stanie ale nigdy nic najgorszego, to znaczy nie śmierć. JA to odbieram jak takie ostrzeżenia, że babcia nad nami czuwa. Ale nie lubię tych snów bo jak się budzę to potem cały dzień chodzę struta bo się boje komu się coś stanie.

* niepotrzebne skreślić.
Powrót do góry

Sylwia89

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 08-08-2011, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się śnił romans z Roberta szefem... Śmiech do łez

Podpis Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

kaliope26

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Sro 21-09-2011, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej dziewczyny ! Ostatnio ciągle śni mi się jeden sen. Mianowicie śni mi się poród oraz moje nowo narodzone dziecko. Ten sen powtarza się od jakiegoś tygodnia dokładnie co noc. Nigdy nie miałam takich powtarzających się snów z wyraźnym tematem przewodnim, przyznam że troche mnie to przeraża. Dodam że nie mam dzieci. Martwie się tym czy nie jestem w ciąży, bo ostatnio przytyłam troszkę. Robiłam nawet testy ciążowe ale wynik był negatywny. Nie wiem o co może w tym chodzić???
Powrót do góry

kwiat-pustyni

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pon 24-10-2011, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

śniło mi się, że spędzałam wakacje w Szczecinie Bardzo szczęśliwa trochę mi było smutno, że nie gdzie indziej Złośliwa
Powrót do góry

Sylwia89

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 24-10-2011, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kwiat-pustyni napisała:
śniło mi się, że spędzałam wakacje w Szczecinie Bardzo szczęśliwa trochę mi było smutno, że nie gdzie indziej Złośliwa

Szczecin to fajne miasto. Złośliwa

Podpis Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 16 z 19

Skocz do: