Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sny II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewka0211

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 24-10-2011, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zazwyczaj nie pamiętam co mi się śni, Też tak macie??

A w sobotę tak dobrze mi się spało, śniło mi się że mój luby pomimo że miał dużo pracy przyjechał do mnie rano, wszedł do mnie na poddasze i mnie przytulił. Ale mi milutko się spało, a poza tym zrobił mi w niedz niespodziankę i przyjechał.

Dołączone po 3 minutach 37 sekundach:

kaliope26 napisała:
Hej dziewczyny ! Ostatnio ciągle śni mi się jeden sen. Mianowicie śni mi się poród oraz moje nowo narodzone dziecko. Ten sen powtarza się od jakiegoś tygodnia dokładnie co noc. Nigdy nie miałam takich powtarzających się snów z wyraźnym tematem przewodnim, przyznam że troche mnie to przeraża. Dodam że nie mam dzieci. Martwie się tym czy nie jestem w ciąży, bo ostatnio przytyłam troszkę. Robiłam nawet testy ciążowe ale wynik był negatywny. Nie wiem o co może w tym chodzić???

też kiedyś miałam powtarzający się sen i nawet parę takich. Jeden był że wracam z lasu, do domu daleko i wiedźma chce mi pomóc, wysyła mnie terminalem do domu i tak pamiętam sen, ja się jej tak bałam, ale byłam zbyt zmęczona by na piechotkę wracać. Nikt mnie nie porwał do tej pory:) nadal chodzę po lasach.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 17-11-2011, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się od jakiś dwóch dni śni, że jestem w ciąży. Zszokowana No cieszę się z tego a nagle płacze, że nie teraz, dlaczego już. Cool

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Czw 17-11-2011, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi też się ostatnio śniło, że jestem w ciąży!! Jakieś 4 dni temu! Widziałam siebie z takim już porządnym brzuchem. Nigdy wcześniej mi się to nie śniło. Może to jakieś ostrzeżenie Złośliwa .

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się dziś śniło, że jestem w ciąży. Śmiejąca się Podobno to oznacza "dobre wiadomości". Puszcza oko Na szczęście nigdy mi się żadne senniki nie sprawdzają, chociaż teraz mogłoby się sprawdzić. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Heh... mi też się śniło kilka dni temu, że jestem w ciąży. Zszokowana Bardzo uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Heh... mi też się śniło kilka dni temu, że jestem w ciąży. Zszokowana Bardzo uśmiechnięta
To gratuluje Złośliwa.

Mi się sen trzy razy powtarzał: śniła mi się praca i problemy z nią związane, całe szczęście teraz mi się śnią przyjemne rzeczy Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

puzzlek

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Często coś mi się śni. Czasem fajne,a czasem głupie rzeczy nie mające większego sensu. Najlepiej m się śpi, jak śnię że ktoś mnie przytula. Wtedy czuje takie ciepło i nie chce się obudzić Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co wam się tak ciąża śni ? Bardzo szczęśliwa Mi się ostatnio śniło że kupowałam na bazarku kilka par butów i że byłam szcześliwa bo to kozaki z szeroką cholewką Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie ostatnio śnią się bardzo męczące sny.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przebije Wasze ciąże. Puszcza oko Chociaż tak a propos K. ostatnio śnił, że jestem w ciąży i coś z nią jest nie tak i się obudził przerażony. Śmiejąca się

Dzisiaj śniło mi się, że mama K. poszła do księdza i zaklepała nam datę ślubu. Później przyszła do nas z umową, na której było, że wpłaciła zaliczkę, ślub tego i tego dnia itd. My nie chcemy brać kościelnego, ona chce nas zmusić więc... Przez resztę snu wydzierała się na nas i płakała jacy jesteśmy źli, grzesznicy i w ogóle. Porażka jakaś. Przewraca oczami
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto no ładie, juz nawet w snach nie masz spokoju.
Aurinko spróbuj sie maksymalnie wyciszyc wieczorem. Musisz się kłaść spać zrelaksowana, a wtedy głupie sny powinny odpuścić. I jeszcze ważne jest zjedzenie lekkiej kolacji. Uśmiechnięta
Może jakaś relaksująca książka, muzyka...

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia próbowałam róznych rzeczy. Uśmiechnięta Dziś spróbuję melisy.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto nieźle. Śmiejąca się

Oczko to się wyczułyśmy. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sob 26-11-2011, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Przedwczoraj śniło mi się, że się zalogowałam na naszej-klasie, a wtedy ta NK zamieniła się w słoik, z którego wylazł wielki, włochaty pająk. W pierwszej chwili bardzo się go wystraszyłam, ale opanowałam strach i utłukłam go kapciem - na śmierc. Przewraca oczami

Ten sen mi się podoba. Bardzo szczęśliwa

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Gonieczka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 28-11-2011, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi dzisiaj się śniło, że urządzałam swoje mieszkanie, partner patrzył co ja wyprawiam. W jakimś mgnieniu oka ustawiłam kafelki do łazienki (wyglądało to jakbym była w pewnej grze), robiłam tu łazienkę, tam sypialnie, tam jeszcze kuchnie i pokoik dla dziecka,
miałam nawet własny garaż oraz samochód.
Troszkę ten sen mnie zaskoczył, w ogóle to ja mam dziwne sny nie raz. Przewraca oczami

Uwagi  Poprawiłam trochę. Puszcza oko
scoto.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 17 z 19

Skocz do: