Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sny II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anyod

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią 02-11-2012, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się bardzo często coś śni, a co ciekawsze, zazwyczaj pamiętam co to było. Czasami zdarza mi się także, że w ciągu dnia po nocy w której coś mi się przyśniło, mam tzw. deja vu, związane ze snem, albo dana sytuacja, albo dana osoba, która była w moim śnie. Bardzo szczęśliwa
Mam też prośbę do Was! Tej nocy śnił mi się chłopak, z którym jeszcze kilka tygodni temu wszystko "było na dobrej drodze", rozmawialiśmy itp. O spotkaniu póki co nie mogło być mowy, ponieważ mieszkamy bardzo daleko od siebie. Ostatni raz on się do mnie odezwał dokładnie 2 tyg. temu. Od tamtego czasu zero kontaktu, ja też się nie odzywam, bo jednak nie mam w zwyczaju robić tego jako pierwsza... Wracając do snu - on mi się przyśnił, że jesteśmy razem, jedziemy samochodem, wszystko piękne i szczęśliwe, są wakacje (w wakacje się poznaliśmy) itp, itd. W ciągu ostatnich dwóch tygodni, śni mi się w ten sposób już drugi raz. Co to oznacza? Że już się nigdy nie odezwie i nie będziemy mieć kontaktu? (tzw. przeciwieństwo snu w rzeczywistości), czy wręcz przeciwnie? Odezwie się i wszystko się poukłada? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ żaden internetowy sennik nie podołał temu zadaniu. Bardzo szczęśliwa

Podpis "You must give up the life you planned, in order to have the life that is waiting for you" - Joseph Campbell
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 07-11-2012, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znowu mi się dziś śniło, że w ciąży jestem Uśmiechnięta . Fizycznie czułam brzuch Puszcza oko . A przypomniał mi się ten sen jak weszłam przed chwilą na "wieści z brzuszków".

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

ola212113

PostWysłany: Sro 07-11-2012, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się snią ciągle węże albo mnie kąsają albo jest ich tak dużo ,ze nie ma wolnego miejsca na ziemi czuje w tym snie ,ze sie boję po prostu ten strach przeszywa mnie całą . Do tego dość czesto sni mi sie ,ze trace zęby wypadają mi i bardzo leci mi krew . Mam dość ty snów są okropne czuje jak w nich sie boje próbuje sie obudzic ,ale nie moge .
Powrót do góry

sumner1111

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 10-11-2012, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam ciągle sny o tematyce wojennej. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Alessa

Zodiak: Rak

PostWysłany: Sob 10-11-2012, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie się ostatnio śniło, że spałam w tym śnie w śnie były jakieś zwłoki uschnięte, siedziały na łóżku, miały żółte oczy i coś do mnie mówiły. Ale to pewnie wynik czytania thrillera psychologicznego z elementami paranormalnymi. Złośliwa
Powrót do góry

Gabrysiowa

Zodiak: Lew

PostWysłany: Czw 15-11-2012, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się często śnią wypadające zęby, wiem że to oznacza jakąś śmierć. Myślicie że to prawda?
Powrót do góry

Morgan

PostWysłany: Pią 16-11-2012, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie ostatnio śnią się jakieś dziwne stwory,najpierw przed nimi uciekam,potem ja je gonię,a jak się budzę to mam wrażenie że jestem zmęczona tą całą bieganiną,o co chodzi?
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 16-11-2012, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś mi się śniło, że o godzinie 14.50 przypomniałam sobie o moim ślubie na 15.00. Śmiech do łez
Powrót do góry

Dru

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 14-12-2012, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj, ja już dawno nie miałam żadnego snu ;/.

Podpis Te nogi zawsze będą skrzyżowane.
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 14-12-2012, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dru napisała:
Oj, ja już dawno nie miałam żadnego snu ;/.

Na pewno miałaś, tylko nie pamiętasz, bo było ich tyle, że żaden w pamięć Ci nie zapadł. Uśmiechnięta

Ja miałam dzisiaj bardzo wyraźny sen i wiele z niego pamiętam. Przysiądę sobie dzisiaj, żeby go rozszyfrować.
Powrót do góry

busztynka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 17-12-2012, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dzisiaj miałam fajny sen,całowałam się z jakimś facetem,chyba było miło,bo nadal o tym myślę.
Powrót do góry

bober

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 05-01-2013, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja miałam kiedyś ciekawy sen. Nie pamiętam o czym to było, ale na sam koniec pojawił mi się taki obraz z napisem " Ciąg dalszy nastąpi" obudziłam się zdziwiona Uśmiechnięta . Następnej nocy faktycznie śnił mi się ciąg dalszy a na sam koniec tuż przed obudzeniem pojawił się ten sam obraz z napisem "Koniec" hehe jak film Bardzo szczęśliwa .

Podpis Bo zawsze jest ktoś kto powie: nie dasz rady ,nie możesz,wtedy wstań, odwróć się i powiedz:" no to patrz…. ”Puszcza oko
Powrót do góry

a_88

PostWysłany: Sro 09-01-2013, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Temat idealny dla mnie. Bardzo szczęśliwa Ja ciągle mam jakieś dziwne sny. Złośliwa Dziś śniło mi się, że w salonie zamiast podłogi był basen, w którym grałam dziurawym balonem w siatkówkę po czym znalazłam się na jakiejś skoczni narciarskiej, na której jakiś niesamowicie przystojny pan opowiadał mi ile metrów skoczył. Zszokowana Ostatnio te sny w ogóle nie mają ładu i składu, wyrwane losowo obrazy połączone tylko moją osobą. Śmiejąca się

Uwagi  Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy je kropką; emotka na końcu zdania nie zastępuje kropki!

gieniusia.
Powrót do góry

Paulinkak1

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 09-01-2013, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi często śni się świat pełen zoombie, ale to przez serial który oglądam. Uśmiechnięta

Uwagi  Emotka na końcu zdania nie zastępuje kropki!

gieniusia.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 09-01-2013, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio mam sny, że mam dziecko to pewnie przez ten wątek o brzuszkach Śmiejąca się. Naczytam się i później mam dzieci w snach Śmiejąca się.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
Strona 18 z 19

Skocz do: