Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sny II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdakow

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 05-02-2009, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja najbardziej nie lubię snów kiedy chcę kogoś uderzyć ,a mam takie ciężkie ręce. Często też mi się śniło, że wyszłam do szkoły, a po powrocie patrzę na drzwi do mojego domu i są zupełnie inne i okazuje się, że to nie mój dom.

Podpis Thank God I'm a woman!

14.07.2005 Uśmiechnięta 14.07.2010
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

koral

PostWysłany: Pią 06-02-2009, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio mi sie sni, ze jestem w ciazy albo szykuje swoj slub.
A generalnie moje sny sa dosc dziwne...

Podpis wierze,ze sie uda.
Powrót do góry

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 06-02-2009, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi sie dzisiaj snilo ze przystapilam do... pierwszej komuni!! Bylam ubrana w biala albe i nawet liczylam na prezenty od rodzinki. Bardzo szczęśliwa
Jednak kiedy znalazlam sie w domu to nie bylo zadnych gosci. Bardzo smutna
Ale fajnie tak miec po 13 latach swoja druga-pierwsza komunie. Złośliwa
Ja to mam zawsze dziwaczne sny...

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 06-02-2009, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi się śniło jakieś wojsko, strome schody, a potem te schody były bardzo zniszczone i nie miałam jak po nich wejść. Takie jakieś bzdury. Złośliwa
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam ostatnio często sny o pracy, ale na szczęście w miarę dobre.
Za to dziś miałam sen, że D. miał do wyboru być ze mną i z jakąś jeszcze inną dziewczyną (którą pierwszy raz we śnie na oczy widziałam), przed tym dokonaniem wyboru kilka dni spędził ze mną, kilka z nią. No i na szczęście wybrał mnie na końcu. Puszcza oko

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od kilku dni mam prorocze sny. Bardzo szczęśliwa Dwa dni temu śniło mi się, że odwiedzą rodziców dziadki z ciocią z Wałbrzycha. Wczoraj dzwonił do mnie tata i się okazało, że faktycznie przyjadą. Śmiejąca się

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 5:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja znow miałam jakiś sens związany z szukaniem pracy... Cóż... siedzi mi to w głowie niemiłosiernie...

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

kate74

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi od jakiegoś czasu najczęściej śnią się sny niespokojne i "ciężki", takie po których nie budzę się roześmiana i wesoła, tylko wprost przeciwnie. Śni mi się np. że coś bardzo ważnego mi się nie udaje, albo jestem w szkole i nic nie umiem (ten etap życia skończyła już dawno). Ale może to dlatego, ąe się trochę martwię i to się odbija w niespokojnych snach.
Powrót do góry

anolii

Zodiak: Lew

PostWysłany: Czw 26-02-2009, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi ostatnio sni sie ze rodze zwierzeta a do tego w kazdym snie mam problem z jedną piersia hm..poprostu nie ma pokarmu a sutki mam wklesle i nie moge karmoc swoich zwierzatek ....
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 26-02-2009, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi dziś się śniło znów po raz drugi jakieś porwanie mnie, ale w zupełnie innych okolicznościach, ktoś chciał mnie zabić i przetrzymywał, ale przetrzymywał w domu babci, była piękna pogoda i normalnie mogłam wychodzić z domu...
masakra, bo nie wiem co to w ogóle znaczy, albo to może ze zbyt częstego myślenia mnie takie głupoty łapią Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Ginevra

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 26-02-2009, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi kiedyś przyśniło się, że mój tato leżał w szpitalu. obudziłam się szczęśliwa, że to tylko sen. Jakoś tydzień później tato oznajmił mi że za dwa dni idzie do... szpitala na parę dni (na szczęście tylko na badania).
Często mam takie prorocze sny i nigdy ich nie lekceważę.
Dziś śniło mi się, że spotkałam kolegę z podstawówki, z którym nie miałam od ukończenia szkoły kontaktu, świetnie nam się rozmawiało. Ciekawe, czy się spełni...
Powrót do góry

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 26-02-2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi sie kilka razy juz snilo ze ide sobie ulica i nagle sie orientuje, ze nie mam na sobie butow. Chce szybko uciec do domu, ale w tym momencie co chwile spotykam kogos znajomego i mnie zagaduje, a mi wstyd ze butow nie ubralam. Zakłopotana

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 29-05-2009, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj w nocy śniła mi się moja obrona. Chyba zaczynam świrować Puszcza oko.

Po 1- miałam ogromną opryszczkę na ustach. Po 2- dziąsło mi spuchło strasznie, że prawie mówić nie mogłam. Po 3- recenzent kazał nam odpowiadać śpiewająco- czyli kazał nam śpiewać Zszokowana.

Niestety nie wiem czy obroniłam tę pracę, czy nie bo się obudziłam. Kurczę, nie chcę już takich snów Bardzo szczęśliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 29-05-2009, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi śniło się ostatnio, że jestem w ciąży. Śmiejąca się ale raczej to był taki sobie sen, bo bardzo nie chciałam w niej być właśnie teraz.

Bardzo często śni mi się, że czegoś szukam, właściwego pokoju w jakimś urzędzie, chodzę po piętrach i nie mogę znaleść albo samochodu, który gdzieś zaparkowałam i nie pamiętam gdzie. Ten sen powtórzył mi się chyba już kilkanaście razy. Puszcza oko
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 29-05-2009, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi sie snila inwazja pajakow,wielkich i roznokolorowych Podejrzliwa .
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 3 z 19

Skocz do: