Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sny II
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Wto 18-12-2007, 14:53    Temat postu: Sny II Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tu możemy kontynuować wątek o snach. Uśmiechnięta

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 06-07-2008, 1:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wątek wyczyściłam bo już robił się tasiemiec - można jak najbardziej kontynuować. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

CyberMycha

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 08-07-2008, 2:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny czy możecie mi napisać o chodzi w tym wątku?? Bo wszystko, z tego co widzę zostało wyczyszczone.. a ja nie jestem w temacie.. Jedyne co mi chodzi po głowie, to- opisywanie swoich snów..? Przewraca oczami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 08-07-2008, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

DOkładnie CyberMycha- w tym wątku opisujemy nasze sny Bardzo uśmiechnięta

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

CyberMycha

PostWysłany: Wto 08-07-2008, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm.. to czemu tu taka cisza?? Przewraca oczami Nic nikomu się nie śni?? Bardzo smutna Ja mam kilka ciekawych snów.. ale są zbyt dluugie by je tu zamieścić.. może innym razem Złośliwa
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 08-07-2008, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przedwczoraj śniło mi się, że się zalogowałam na naszej-klasie, a wtedy ta NK zamieniła się w słoik, z którego wylazł wielki, włochaty pająk. W pierwszej chwili bardzo się go wystraszyłam, ale opanowałam strach i utłukłam go kapciem - na śmierc. Przewraca oczami
Powrót do góry

CyberMycha

PostWysłany: Sro 09-07-2008, 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowitko Sen jak z jakiegoś horroru hehe Puszcza oko A mi się dzisiaj śniło, że byłam u fryzjera i, że ściełam na krótko włosy.. tak mi się spodobała ta fryzura i ten pobyt u fryzjera, że rano nawet nie słyszałam budzika do pracy.. a mało już brakowało abym zaspała.. Niezdecydowana
Powrót do góry

Izma

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 14-07-2008, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miewam dosc często jeden sen,po którym budzę się zlana potem.Sni mi się to czego się najbardziej boję-że jestem znowu w ciąży.Moja córeczka ma 10 miesięcy i bardzo nie chciałabym tak szybko dorobic się kolejnej pociechy.Wczoraj sniło mi się,że jestem w piątym miesiącu i mówie mojemu wybrankowi,że boję się ciężkiego porodu.
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Sob 19-07-2008, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj śniło mi się min. że jechaliśmy z mężem i ze znajomymi nad morze. Byliśmy na dworcu, pociąg nadjechał, wszyscy wsiedli do pociągu a ja nie mogłam bo mi brzuch przeszkadzał. Wołałam męża, żeby mi pomógł ale mnie nie słyszał bo był zajęty rozmową z kolegą. W efekcie pociąg odjechał, a ja zostałam sama na dworcu Płacze lub Bardzo smutna . Zaraz potem zadzwoniłam do męża i wykrzyczałam mu, że go nienawidzę za to co mi zrobił i że nie chcę go znać Płacze lub Bardzo smutna

Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 25-07-2008, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam często powtarzający się sen. A śni mi się, że jest wojna i nie mam się gdzie ukryć. Nienawidzę tego snu a potrafi się powtarzać, ale z małymi zmienionymi szczegółami. I nie lubię jak mi się śni że ktoś mnie goni , a ja nie mogę uciekać, ale to podobno nie tylko ja tak mam.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 06-08-2008, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja dziś miałam okropny sen: śniły mi się galopujące konie. I teraz cały czas nie mogę przestać o tym myśleć, gdyż pamiętam że moja babcia zawsze mówiła, że galopujące konie oznaczają śmierć osoby którą znamy Zakłopotana i co ja mam myśleć. Sprawdzilam w senniku w internecie, że oznacza to że powinnam przystopować bo dłużej tak nie można.

Nie mogę przestać myśleć, zamartwiam się;(
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sro 06-08-2008, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko to TYLKO sen - szkoda twoich nerwów - spróbuj o tym zapomnieć Uśmiechnięta

A mi się sniła dzisiaj jakas dziewczyna, która z dumą nosiła spodnie w rozmiarze 29 (miała metke na kieszeni z przodu Przewraca oczami) Ta dieta mi móżg wyżera Śmiech do łez

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Sro 06-08-2008, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od jakiegoś czasu latam po wszystkich możliwych sklepach w poszukiwaniu chusteczek Pampers w takim pudełku:

ale oczywiście nigdzie ich nie ma Niezdecydowana

W związku z tym co noc mam sny, że wreszcie trafiam do takiego sklepu w którym można kupić te chusteczki Bardzo uśmiechnięta
Wierzcie mi lub nie, ale od tygodnia to na pewno co noc mam sen, że kupuję te chusteczki Bardzo uśmiechnięta Chyba za dużo o tym myślę.

Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Sro 06-08-2008, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się dwa razy ostatnio śniła wojna Bardzo smutna Bomby wybuchały , a ja pakowałam biżuterię ,dokumenty i schodziliśmy do schronu.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sro 06-08-2008, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Chyba za dużo o tym myślę.

Chyba ? Śmiech do łez Rzekłabym, że napewno Złośliwa

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19

Skocz do: