Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Solarium
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Okropna przygoda... Tylko wspułczuć Bardzo smutna Niektóre dziewczyny rzeczywiście nie zdają sobie sprawy z tego, co taka "mania opalania" może zrobić. Znałam kiedyś taką laskę, która namiętnie chodziła na solarkę, w efekcie czego wyglądała na 15 lat więcej, niż miała. Ale, żeby było śmieszniej, miała włosy zafarbowane na platynowy blond Zszokowana Zszokowana Możecie sobie wyobrazić, jak wyglądała...

Ps. Butki fajne Przewraca oczami Przewraca oczami Przewraca oczami

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulunius, niezłą miałaś przygodę. A co do tego opalania to ja nie mam zwyczaju chodzić na solarium. Chociaż nie powiem, że zastanawiałam się nad tym ostatnio. Jeśli nawet bym się zdecydowała to tylko troszeczke chciałabym się opalić. Wolałabym uzyć jakiegoś samoopalacza, ale boję się, że nierównomiernie go rozprowadzę i pozostana smugi. Bardzo smutna
Powrót do góry

Kasia

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisała:
Wolałabym uzyć jakiegoś samoopalacza, ale boję się, że nierównomiernie go rozprowadzę i pozostana smugi. Bardzo smutna

No właśnie też się tego boję. Najgorzej jest na twarzy, bo na nogach, to najwyżej spodniami się zasłoni, a twarz...?? Przecież nie będę w masce chodzić Zszokowana

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasiu, masz racje, reszte ciała się jakoś zakryje, ale co zrobić z twarzą?
Wiem, że niektórzy mieszają krem z samoopalaczem, ale chyba ten efekt tez nie jest idealny?
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisała:
Kasiu, masz racje, reszte ciała się jakoś zakryje, ale co zrobić z twarzą?
Wiem, że niektórzy mieszają krem z samoopalaczem, ale chyba ten efekt tez nie jest idealny?

Coś mi się zdaje, że trzeba by było być nieźle wprawionym żeby dobrze sobie nałożyć samoopalacz na twarz.

A tak na marginesie, to kosmetyczka mówiła mi kiedyś, że jak ma się trądzik to dobrze używać samoopalacza bo ładnie zasusza syfki.
Powrót do góry

Jewel

Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jesli chodzi o samoopalacz to ja nakladam go z kremem lub bez. Najlepsze efekty sa jak go wsmarujemy do sucha. Wlasnie smugi sa od tego, ze dobrze nie wcieramy i to co sie nie wchlonie rownomiernie to smugi.

Jesli chodzi o ta manie zelazek to mam w domu jeszcze 3 pary Bardzo szczęśliwa Wszedzie gdzie nie pojechala to ludzie patrzyli sie jak na komsitke. Ja lubialam te buty bo byly wygodne tak jak adidasy i wysokie Uśmiechnięta

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:
Jesli chodzi o ta manie zelazek to mam w domu jeszcze 3 pary Bardzo szczęśliwa Wszedzie gdzie nie pojechala to ludzie patrzyli sie jak na komsitke. Ja lubialam te buty bo byly wygodne tak jak adidasy i wysokie Uśmiechnięta

Jewel jak możesz to zrób fotki tych butów dla Binio, a ty masz buffallo czy innej firmy?
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zastanawiałam się o jakie butki Wam chodzi, a teraz już wiem. Moja kuzynka, która mieszka w Niemczech miała takie buciki buffallo. Bardzo szczęśliwa
Takie kosmiczne troche. Puszcza oko
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulunius takie buty co pokazalas czarne to ja mam rozowe, ale musze poszukac. Jutro zrobie fotke 20 cm kozakow z futerkiem i fioletowych na korku 15 cm.

Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:
Ulunius takie buty co pokazalas czarne to ja mam rozowe, ale musze poszukac. Jutro zrobie fotke 20 cm kozakow z futerkiem i fioletowych na korku 15 cm.

Jewel a miałaś takie drewniaki (byłe modne latem ze 3 lata temu)?
(Moja koleżanka miała, dół był z drewna w środku pusty i rzemyki u góry.)
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mialam tylko ze nie z rzemykami ale z paskiem bialego futerka i pewnego razu wracalam taka wesola Puszcza oko i wykrecil mi sie but i urwal mi sie pasek pozniej wyawalilam je Smutna

Ostatnio zmieniony przez Jewel dnia Sro 15-11-2006, 22:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może wklej te zdjęcia w temacie Obuwie, żeby nie było off topic. Bardzo uśmiechnięta

Dołączone po 1 minucie 15 sekundach:

Takie butki to grubą kaskę kosztowały, nie? Skonsternowana
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Daj spokoj strasznie drogie: kozaki 950 zl a buffalo 550 zl Niezdecydowana

Wkleje je jutro na pewno Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:
Daj spokoj strasznie drogie: kozaki 950 zl a buffalo 550 zl Niezdecydowana

Cena masakryczna!!! Ale chociaż wygodne... Puszcza oko
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jaka oszczednosc. Mozesz w nich chodzic nawet 5 lat. Jak one maja 10 cm to zelowek tak szybko nie zedrzesz Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

Skocz do: