Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Solarium
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lana

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 18-04-2011, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Irishangel gdzie można dostać ten kosmetyk?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

irishangel

Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 18-04-2011, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lana ja zamowiłam go u mnie na solarium, myślę, że każde dobre solarium ma do tego dostęp. Ale myślę, że na allegro też jest dostępny.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Lana

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 20-04-2011, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuje Ci bardzo.
Jutro sie spytam u siebie.
Powrót do góry

BambinO

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 21-04-2011, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja daaawno byłam na solarium. Ostatnio miałam się wybrać, ale opaliłam się naturalnym słoneczkiem na balkonie ("utopiłam" się w książce i ładnie mnie złapało). Co prawda tylko twarz, dekolt, ręce i trochę nóg, ale póki co tylko te części ciała pokazuje więc na razie starczy Cool .

Podpis Uwielbiam Cię słodki Złodzieju mojego serca! :*
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 21-04-2011, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio byłam na solarium - 8 minut i uważam że nie było to za dużo, opaleniznę widać, ale nie jest ona rażąca. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Efkalinka

Zodiak: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo lubię solarium jak jestem zła, czy po prostu chcę się odprężyć. Jednak już od dawna nie korzystam.
Widzę tyle kobiet opalonych na mahoń, które mając 30 lat wyglądają jakby miały 40, że aż mi słabo. Chorowałam kiedyś na anoreksję bulimiczną i po prostu boję się, że tutaj też bym zachorowała. To całkiem inne sprawy, ale jednak obie związane z wyglądem.
Nawet była dziewczyna mojego narzeczonego wygląda jak dzikus. Twarz ma taką zniszczoną nie dość, że zaniedbanym trądzikiem to jeszcze solarium. Szkoda mi takich dziewczyn, bo tak jak autorka tematu powiedziała - to uzależnia.
Najważniejsze, że jednak zauważyłaś, że to nie jest najlepsze. Szkoda tylko, że w tak straszny sposób.
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dziś wybieram się do solarium... na max 7 minut, wydaje mi się, że moje ciało wymaga trochę wygrzania, plecy mam całe w wypryskach. Zmiana wody bo się przeprowadziłam, dlatego wybieram się aby je trochę wysuszyć. Niezdecydowana
Powrót do góry

Efkalinka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja 82 takie wizyty w solarium też lubię. Żeby się przesuszyć. Jako prawie farmaceutka wiem, że nie jest to najlepszy i najefektywniejszy sposób, żeby pozbyć się problemu Złośliwa ale co tam. Czasami solarium to relaks. Ale może zniszczyć skórę w nadmiarze, oj może.
A do tego pamiętacie dziewczyny scenę z oszukać przeznaczenie 3 jak się zacięły i spaliły? Ojjjj musiało boleć.
Powrót do góry

Margoth

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja muszę przed opalaniem zafundowac sobie tak z 2 serie po 3 minuty w solarium, żebym potem sie nie spaliła na normalnym słońcu na "raczka". Przed slubem znalazłam fajne solarium stojące w gabinecie kosmetycznym. Jest dobre i nie jara tak bardzo ale swoją cenę też ma 5 zł za 3 min.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Maja_82

Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efkalinka napisała:
A do tego pamiętacie dziewczyny scenę z oszukać przeznaczenie 3 jak się zacięły i spaliły? Ojjjj musiało boleć.

Od tamtego czasu nie zamykam łóżka do końca. Podejrzliwa
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się wybieram niedługo na solarium z wibracjami na cellulitis Złośliwa. Była któraś z Was?

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

Efkalinka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja18 a na czym to polega? Pierwsze słyszę o czymś takim. Uśmiechnięta

I kochana tak informacyjnie cellulitis to choroba zapalna tkanki podskórnej i skóry właściwej, a cellulit to słynna pomarańczowa skórka. Ludzie to mylą. Wiem, że jestem czepialska, Uśmiechnięta ale musiałam. ;p ;p

Uwagi  Dodałam kropki na końcu zdań, pamiętaj, że emotikony ich nie zastępują.
Majek.
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hehe dobrze wiedzieć Bardzo szczęśliwa.
A to polega na tym, że solarium jest stojące i stoi się na takiej "macie" która wibruje.

Największa miłość!
Powrót do góry

Efkalinka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to to może być fajne. Jak nie na sam cellulit to chociażby na same stopy, które mają dużo receptorów. Fajna sprawa. Ale nie spotkałam się z tym jeszcze niestety. Mieszkasz w jakimś dużym mieście pewnie?
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie! Wręcz przeciwnie, mieszkam w Ełku.

Największa miłość!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 13 z 16

Skocz do: