Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Solarium
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dziś byłam... i mimo kremu ochronnego... po 7 minutach moje ciało płonie. Jasna karnacja, blond włosy i efekt porażenia murowany. Bardzo smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mata wibrująca na solarium, to fajny wynalazek Uśmiechnięta.
Ja już byłam 3 razy 8 minut na solarium i chyba mają dobre łóżka i nowe lampy, bo widać opaleniznę Zszokowana
Mam jasną karnację i opalam się na czerwono, a tu taka odmiana Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Efkalinka

Zodiak: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jak to wygląda cenowo? Podobnie czy sobie sporo doliczają za masaż ? Złośliwa
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Różnica chyba 1-1.5 zł jak idziesz na stojące, ale one są mocniejsze, więc zazwyczaj droższe same w sobie + platforma wibrująca.
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 05-05-2011, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie kosztuje tyle samo co zwykłe solarium. Żadnej różnicy.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

temida

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 06-05-2011, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś byłam uzależniona od solarium, chodziłam co drugi dzień na 15 minut, smarowałam się przyśpieszaczami. Wyglądałam jak spieczona bułka.. Niezdecydowana Teraz dopiero widzę że taka mocna opalenizna nie jest ładna. Teraz chodzę opalać się raz na jakiś czas, żeby słoneczko lepiej łapało Uśmiechnięta
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 11-05-2011, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dziś byłam na solarium stojącym z tymi nakładkami wibrującymi- mówię Wam REWELKA!
Mogłabym chodzić na same wibracje bez solarium ale tak chyba niestety nie można Złośliwa. Byłam z koleżanką i obie za 13 minut zapłaciłyśmy około 14 zł więc nie jest drogo.

Największa miłość!
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 11-05-2011, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie jest różnica cenowa pomiędzy stojącym a leżącym. Ja zawsze chodziłam na stojące z bryzą. Świetny relaks.
Niestety dawno już nie byłam na solarium, dziś leżałam na słońcu dwie godziny i efekt marny, a zbliża się lato więc się chyba przejdę ale góra raz, czy dwa w tygodniu, nie chcę wyglądać jak spieczony kurczak.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 11-05-2011, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam dziś jak już wspomniałam na 7 minut. Dziewczyny ale mnie spiekło! Całe szczęście na brązowo ale wszystko mnie piecze!

Największa miłość!
Powrót do góry

princessa

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam w poniedziałek na 10 minut i jescze jakimś bronzerem się wysmarowałam i.... czy ja wiem taka lekko brązowa, ja tam wole jak mnie na czerwono łapie bo przynajmniej widzę efekty męczarni w tym upale Złośliwa (na następny dzień i tak jestem brazowa).
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jutro się wybieram. Dzisiaj byłam na słoneczku, wiec poprawie. Byłam już kilka razy na lampach brązujących, jutro przenoszę się na ostre:).

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Pon 04-07-2011, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niedawno usłyszałam, że na łóżku leżącym należy się co jakiś czas odwracać na brzuch. Zszokowana
Prawda to? I czy efekty są wtedy lepsze?

Druga sprawa dotyczy kremów z filtrem. Używacie zwykłych dostępnych w sklepach, czy "specjalistycznych" do solarium?
Powrót do góry

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 04-07-2011, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vacanza. napisała:
Niedawno usłyszałam, że na łóżku leżącym należy się co jakiś czas odwracać na brzuch. Zszokowana
Prawda to? I czy efekty są wtedy lepsze?

Druga sprawa dotyczy kremów z filtrem. Używacie zwykłych dostępnych w sklepach, czy "specjalistycznych" do solarium?

Tak było na starych łóżkach, trzeba było się co jakiś czas przekręcać, żeby się równo opalić. Ale w "normalnym" solarium nie ma takiej potrzeby Uśmiechnięta .

Kremów rzadko używam, chyba że nawilżające, dostępne w solarium.

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Pon 04-07-2011, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki wonder.
Ja używam zwykłych kremów z filtrem 20. Teraz mam L'Oreala.
Niedawno pani na solarium namawiała mnie na jakiś specjalistyczny krem (mała saszetka za 7 zł!), bo podobno te zwykłe nie nadają się do solarium. Przewraca oczami
Powrót do góry

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 04-07-2011, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vacanza. napisała:
Dzięki wonder.
Ja używam zwykłych kremów z filtrem 20. Teraz mam L'Oreala.
Niedawno pani na solarium namawiała mnie na jakiś specjalistyczny krem (mała saszetka za 7 zł!), bo podobno te zwykłe nie nadają się do solarium. Przewraca oczami

Panie w solarium proponują, ale to są zazwyczaj przyspieszacze, albo bronzery, żeby było szybciej Uśmiechnięta . Myślę, że 20-stka, to chyba za dużo, chyba, że bardzo blada jesteś. Nie wiem, w sumie się nie znam, nie używam Uśmiechnięta .

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

Skocz do: