Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Solarium
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vacanza.

PostWysłany: Pon 04-07-2011, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wonder, niestety mam bardzo jasną karnację ze skłonnością do poparzeń. 20 to już dość wysoki filtr, ale dla mnie w sam raz.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 04-07-2011, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vacanza. napisała:
Wonder, niestety mam bardzo jasną karnację ze skłonnością do poparzeń. 20 to już dość wysoki filtr, ale dla mnie w sam raz.

Chyba, że tak Uśmiechnięta .

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

Agasia

PostWysłany: Pon 04-07-2011, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze, pól roku nie byłam na solarium a tu takie nowości słyszę, że jakieś specjalne wibrujące są. Zawsze lubiłam chodzić na takie z bryzą orzeźwiającą bo nie czuło się tego gorąca tak strasznie.
Muszę znowu się wybrać parę razy na kilka minut bo moja bladość szczególnie teraz w wakacje jest bardzo widoczna. Z natury jestem dosyć blada a wydaje mi się, że takie lekkie opalone ciało jednak lepiej wygląda.

Zapytam w "moim" solarium czy mają te wibrujące łóżka, nakładki czy jak to się tam nazywa profesjonalnie. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 04-07-2011, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na solarium chodzę bardzo sporadycznie (jakoś mnie nie tam nie ciągnie). Chyba bardziej wolę naturalną opaleniznę.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

graszka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 05-07-2011, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też osobiście wolę naturalną opaleniznę.

Podpis Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy... Gdy dowiadujemy się, że Ktoś nas kocha.
Powrót do góry

Tuśka.

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 28-08-2011, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Unikam jak ognia. Mam dość ciemną karnację, więc kiedy pojawiają się pierwsze promienie słońca, wystarczy godzina zabawy w ogrodzie z dziećmi i moja skóra zaczyna wyglądać apetycznie. Chyba za dużo naczytałam się o zagrożeniach związanych z solarium, żeby je odwiedzać.
Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 01-08-2012, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatni raz na solarium byłam kilka lat temu, ale mam zamiar wybrać się w najbliższym czasie.
Powrót do góry

misia-kotka

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nigdy nie byłam na solarium i raczej nie zamierzam tam się wybrać. Mam ciemną karnację, więc nie mam problemu z opalaniem się.

Śmieszy mnie natomiast to, że dziewczyny wybierają się do solarium, a potem z tą sztuczną opalenizną pokazują się na plaży i jeszcze próbują opalać się naturalnie. Chyba, że chodzi tylko o to, żeby pokazać na plaży swoją opaleniznę innym "białym" dziewczynom. Zszokowana
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

misia-kotka napisała:
Śmieszy mnie natomiast to, że dziewczyny wybierają się do solarium, a potem z tą sztuczną opalenizną pokazują się na plaży i jeszcze próbują opalać się naturalnie. Chyba, że chodzi tylko o to, żeby pokazać na plaży swoją opaleniznę innym "białym" dziewczynom. Zszokowana

A co w tym smiesznego? Ja tak bardzo czesto robilam i dzieki temu nigdy nie schodzila mi skora. Złośliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

misia-kotka

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Skoro macie w planach pójście na plażę i opalanie naturalne, to po co chodzić wcześniej na solarium? Złośliwa
No chyba że właśnie dzięki solarium są jakieś plusy w późniejszym naturalnym opalaniu Puszcza oko (tak jak napisałaś, że Ci skóra np. nie schodziła).
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przykladowo ze swoja alergia najpierw powinnam opalac sie na solarium, przygotowac skore, a pozniej dopiero isc na slonce, na plaze.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pomijając to, że mi się podoba tylko jasna karnacja, to i tak, gdybym chciała się opalić, to wybrałabym najpierw solarium, żeby nie być po plaży łaciatą.

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trzy lata temu przed dlugim wyjazdem do Hiszpanii i pierwszym w tak ciepłe rejony poszłam do solarium dwa razy, żeby oswoić skórę. Dzięki temu się nie poparzyłam. Uśmiechnięta

W tym roku przed wyjazdem do Turcji nie byłam w solarium. Na miejscu używałam przyspieszacza do opalania, a w trakcie naprawdę mocnego słońca balsamu z filtrem 10. Nie spaliłam się, skóra nie schodziła i opaliłam się równomiernie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
opaliłam się równomiernie. Uśmiechnięta

A jak uniknęłaś jasnych śladów po kostiumie? Podejrzliwa

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
A jak uniknęłaś jasnych śladów od kostiumu? Podejrzliwa

A nago się opalałam. Złośliwa
Żartuje oczywiście. Ślad od majtek i od stanika został, ale przecież tak się nie rozbieram na ulicy. Złośliwa Pisząc o nierównej opaleniźnie miałam na myśli opalenizne typu - nogi opalone z jednej strony, gdzieś mega spalone a gdzieś blade itp.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

Skocz do: