Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Solarium
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
nogi opalone z jednej strony, gdzieś mega spalone a gdzieś blade itp.

Tak to moim zdaniem trzeba mieć talent żeby się opalić. Bardzo szczęśliwa Ew. zasnąć na słońcu.
Ja tam solarium nie lubie, bo jest mi tam za gorąco i za ciasno. Niezdecydowana

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Tak to moim zdaniem trzeba mieć talent żeby się opalić. Bardzo szczęśliwa Ew. zasnąć na słońcu.

Leżąc albo siedząc bez żadnego balsamu można się tak opalić bardzo łatwo. Puszcza oko Jednak skóra lekko opalona inaczej reaguje na słońce.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:

Ja tam solarium nie lubie, bo jest mi tam za gorąco i za ciasno. Niezdecydowana

I skóra po nim brązowieje. Niezdecydowana

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
I skóra po nim brązowieje. Niezdecydowana

W końcu taki cel solarium.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja odkąd zobaczyłam jak moja cera jasno naturalnie wygląda, stwierdziłam, że szkoda mi skóry jednak. Kiedyś chodziłam nałogowo, dziś wolę zadbać o cerę i jak coś użyć dobrego samoopalacza Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

krooopka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 26-08-2012, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś opalałam się w solarium częściej, teraz już prawie wcale. Jeszcze czasem, gdy np. szykuje mi się impreza w stylu wesela i nie chcę być taka bardzo blada, to rzeczywiście idę na jakieś 2 sesje. Ale wolę się opalać naturalnie. Zresztą zauważyłam, że moja opalenizna jest ładniejsza po słońcu niż po solarium.
Powrót do góry

pentula

PostWysłany: Pią 14-09-2012, 2:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tam nosze się z zamiarem spróbowaia, choć w sumie nie mam powodu, łatwo się opalam. Ale z czystej ciekawości chętnie
Powrót do góry

anitkasze45

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 02-10-2012, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cool Z tego postu wieje wielka przestroga, aby we wszystkim zachować umiar.
Wolę opalać się naturalnie.

Uwagi  Proszę stawiać przecinek po znakach interpunkcyjnych.

gieniusia.
Powrót do góry

Morgan

PostWysłany: Pią 16-11-2012, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Słyszałam ,że od opalania w solarium można się tak samo uzależnić jak od innych używek.Byłam w szoku,ale jak widzę niektóre dziewczyny,które są aż żółte,twarz mają pomarszczoną to zaczynam w to wierzyć.
Powrót do góry

Dru

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 14-12-2012, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale dziś i tak jest chyba z tym lepiej niż parę lat temu: dawniej na ulicach co druga panna była pomarańczowa, teraz to już wyjątki... Ja byłam na solarium z 5 razy, tej zimy raz - naprawdę przyjemnie jest się wygrzać, szczególnie, jak brakuje słońca. Nigdy nie byłam dłużej niż na 6 minut, nie wiem, nawet, czy w jakikolwiek sposób zmienia się odcień mojej skóry po tak krótkim czasie opalania, w każdym razie jest przyjemnie i może chociaż ciut ciut mniej blada się wydaję...

Podpis Te nogi zawsze będą skrzyżowane.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

Skocz do: