Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Solarium
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 15-11-2006, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:
A jaka oszczednosc. Mozesz w nich chodzic nawet 5 lat. Jak one maja 10 cm to zelowek tak szybko nie zedrzesz Bardzo szczęśliwa

Bardzo szczęśliwa To w sumie one takie ekonomiczne są. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

j_lo

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 04-01-2007, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia napisała:
Ale, żeby było śmieszniej, miała włosy zafarbowane na platynowy blond Zszokowana Zszokowana Możecie sobie wyobrazić, jak wyglądała...

No widziałam też takie laski z włosami blond i skórą opaloną jak u mulata Zakłopotany Przerażony . Strasznie to wygląda, blondynki powinny być raczej blade bo to im pasuje Atomówka2 Atomówka2

Podpis ...::: Mówię do chwili zatrzymaj się, jesteś zbyt piękna aby odejść :::...
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 04-01-2007, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie byłam na solarium i nie pójde, a samoopalacza używałam i wierzcie mi nastepnym razem sie zastanowie zanim go urzyje, choć mnie korci.
jak sie posmarowałam z kumpela jako jeszcze nastolatki to na poczatku wyglądałyśmy jak murzynki, bardrzo nienaturalnie, jak troche zeszło to było zjadliwie, można przeżyć, ale jak schodziło bardziej to byłyśmy jak chińczyki albo jakbysmy żółtaczke przechodzili.
no i te plamy wynikające z nierównego nałożenia, a skad ja mam wiedziec że jest równo nałożony?
Dodam że na codzień jestem blada jak ściana, więc to musiało niecodziennie wyglądać.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 07-01-2007, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja lubie czasem na solarium skoczyc. Czasem to jest raz na 3,4 tygonie. Jakos lepiej psychicznie sie czuje jak nie jestem taka blada (proznosc?).

Co do samoopalacza to mam J&J. Super jest. Prysznic, peeling i dopiero samoopalacz. Rozcieram jak normalny balsam i jest ok. Raz zapomnialam rak po wszystkim umyc... Wygladaly jakbym marchew kilka godzin tarla Bardzo szczęśliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 07-01-2007, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
Jewel napisała:
A jaka oszczednosc. Mozesz w nich chodzic nawet 5 lat. Jak one maja 10 cm to zelowek tak szybko nie zedrzesz Bardzo szczęśliwa

Bardzo szczęśliwa To w sumie one takie ekonomiczne są. Puszcza oko

Śmiech do łez Śmiech do łez ale się uśmiałam... dobre Puszcza oko

Uluniuś ale historia Zszokowana ... będę uważać, bo tak właśnie nosze się z zamiarem pójścia.
W życiu byłam może z 5 razy. Przed studniówką i kiedyś tam. Strasznie przyjemne.
Często widać u dziewczyn "o ta jest z solarium" - ich opalenizna jest bardzo nienaturalna w stosunku do urody albo "pomarańczowa".

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 04-10-2008, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja myśle ,że czasami można sobie pozwolić na odrobinę opalenizny.
odrobinę......
Sama pozwalam sobie na solarium raz na jakiś czas . Wtedy ,kiedy mam zły humor.Pomaga!
Jakoś tak pozytywnie mnie nastraja.
A poza tym nie lubię takiej zimnej bladości na swojej twarzy.
Jestem przeciwniczką nagminnego opalania się w solarium.Rzeczywiście efekty nie robią najlepszego wrażenia.
A poza tym skóra po takiej dawce opalania poważnie się starzeje.
W rezultacie my wyglądamy poważniej.
A po od pewnego wieku chcemy sobie przecież ujmować lat a nie dodawać Puszcza oko
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 04-10-2008, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na solarium bardzo rzadko chodzę (nie ciągnie mnie tam) Byłam tylko raz - przed weselem kuzynki.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 04-10-2008, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie byłam na solarium chyba ze trzy lata co najmniej Niezdecydowana Lubię byc lekko opalona, trzeba się chyba bedziej wybrac, aby poprawić sobie nastrój Uśmiechnięta

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

tatiana

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 04-10-2008, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nigdy nie bylam na solarium.Jak jest lato to sie troche opale,choc i tak czesto stosuje wysokie filtry.Jakos nie lubie mocnej opalenizny.Moim zdaniem wcale nie dodaje urody.Solarium sie boje bo mam mnóstwo pieprzyków.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 04-10-2008, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam kilka razy na solarium. Pierwszy raz przed studniówką, żeby nie być tak całkiem blada. Później ze 2 razy przed wakacjami, potem przed weselem znajomej.

Ale już raczej chodzić nie będę, bo jakoś mi to nie służy. Zaraz jestem cała czerwona, potem schodzi skóra- i na co mi to?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 04-10-2008, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W ogóle nie chodzę na solarium. Uśmiechnięta
Latem czasami używam balsamu brązującego (głównie na nogi), ale nie lubię miec opalonej twarzy.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 04-10-2008, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie byłam. Ale mam zamiar się wybrać na dniach, wygrzać się i nabrać koloru na skórze. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 04-10-2008, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam chyba w swoim całym dotychczasowym życiu może z 3-4 razy na solarium. I raczej więcej nie pójdę, bo mam dość suchą skórę i nie będę jej jeszcze bardziej wysuszać. Dla ładnej opalenizny wolę stosować balsamy brązujące.
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 05-10-2008, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja właśnie się zastanawiam nad małą wizytą w solarium.
Tylko po to aby nadać skórze kolorku, odrobinę.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

Suzi

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 03-06-2009, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie bylam na solarce ale chyba sie wybiore bo jestem blada jak sciana. Śmiejąca się Tylko mam do was pytanie,jakiego mam uzyc kremu jak mam piegi na twarzy??
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 3 z 16

Skocz do: