Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Solarium
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 03-06-2009, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zdecydowanie wolę naturalne słońce od tego z solarium, poza tym po mnie tak szybko nie widać opalenizny z solarium więc musiałabym troooche tam pochodzić. Puszcza oko

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 03-06-2009, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja wlasnie nie umiem sie opaic na sloncu,mam nadzieje ze na solarce sie troche opale.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 03-06-2009, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi co do piegów to mi też wychodzą i po solarium (jak kiedyś chodziłam) i tak samo po opalaniu na słońcu, ale z czasem jak mi buzia zbrązowieje to znikają.
No i koleżanka mnie też zawsze pociesza, że piegi dodają uroku. Puszcza oko

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 03-06-2009, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny piegi są cudowne Bardzo szczęśliwa.
Ja Kocham je po wizycie w solarium czy na słońcu, bo są niesamowite Uśmiechnięta.
Nie ma chyba rzeczy prócz zadbanego aparatu na białych zębach, która wg mnie tak dodaje uroku kobiecie Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 03-06-2009, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tam też lubię swoje piegi Uśmiechnięta.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 04-06-2009, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez chyba lubie moje pieguski ale boje sie ze jak pojde na solarke to nabiora mocniejszego koloru. Dlatego pytam o jakis krem.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 04-06-2009, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeszcze nigdy nie byłam, ale chyba się skuszę. Tylko dopiero zimą. Tak dla kolorku lekkiego i poprawy nastroju, bo zimą tak mało słońca. Uśmiechnięty
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się właśnie 2 dni temu strasznie spaliłam na słońcu i bardzo tego żałuję, było dużo chmur i nie spodziewałam się, że tak mnie "przychwyci". Twarz miałam wysmarowaną wysokim filtrem, więc na twarzy jestem biała. Uśmiechnięta
A jeśli chodzi wogóle o opalanie w solarium, czy na słońcu, to jestem przekonana, że jest to bardzo szkodliwe dla skóry, skóra poprostu szybciej się starzeje.
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ptycha nic stosowane w umiarze nie szkodzi. Opalanie w solarium jest fajne i nieszkodliwe. Jeżeli oczywiście nie damy sie ponieść emocjom i nie przeleżymy tam cały dzień.
Polecam tak na poprawienie humoru odrobinę opalenizny z solarium....

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 12-07-2009, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jednak się skusiłam dużo wcześnie. Bardzo szczęśliwa
Taka blada byłam, bo okazji na słonko nie było a i pogody średnie. Później troszkę poprawiłam na słonku i teraz jest znacznie lepiej. Uśmiechnięta
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Pon 13-07-2009, 1:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sylla napisała:
Ptycha nic stosowane w umiarze nie szkodzi. Opalanie w solarium jest fajne i nieszkodliwe.

Nie zgadzam się. Opalanie to czynnik numer jeden odpowiedzialny za starzenie skóry. Opalanie z zasady jest szkodliwe, nieważne, ile czasu się opalamy. Są kraje, gdzie rezygnuje się z opalania, np. w Japonii kobiety codziennie smarują się filtrami. No i jest efekt - wystarczy spojrzeć, jakie mają piękne cery. Uśmiechnięta
Powrót do góry

sylla

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 13-07-2009, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No może rzeczywiście solarium jest trochę szkodliwe. Ale co w dzisiejszych czasach nie szkodzi. Wszystko! Ale i tak palimy papierosy wcinamy niezdrowe jedzenie...
Nie palę nie truję sie niczym innym. Myślę że odrobina solarium mi aż tak bardzo nie zaszkodzi.
A cera? Mnie akurat się po solarium poprawia. Solarium wysusza mi różne 'niespodzianki'. A po kąpieli słonecznej nie widać brzydkich przebarwień i sińców pod oczami.

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

pstryk

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 13-07-2009, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też zdecydowanie jestem za normalnym słońcem, tylko solarium opala szybciej Puszcza oko
Powrót do góry

karola89

Zodiak: Rak

PostWysłany: Wto 14-07-2009, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w ogóle nie przepadam za opalaniem a żeby chodzić do solarki to już w ogóle głupota bo jeszcze trzeba płacić za coś co nam szkodzi.

Podpis Regulamin!
Powrót do góry

irishangel

Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 14-07-2009, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

karola89

Solarium jest jedna z wielu wielu rzeczy za które płacimy a mogą nam zaszkodzić. Właśnie mogę- bo we wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 4 z 16

Skocz do: