Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Solarium
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 22-07-2009, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie chodzę na solarium bo dla mnie ważniejsza jest zdrowa cera niż opalona. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 22-07-2009, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
Taaa i będziecie wyglądały jak stare pudernice z pomarszczoną, zniszczoną skórą. Bleeee... Złośliwa

Z ust mi to wyjęłaś mądra białogłowo. Ciebie powinny usłuchać, ja mogę bowiem ściemniać w ultrafioletach Puszcza oko .
Powrót do góry

mandy03

PostWysłany: Pią 24-07-2009, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja korzystam z solarium, ale z umiarem . Wiecznie jest coś do zrobienia i rzadko znajduję czas, by opalac się regularnie, ale może to i dobrze . Lubię byc opalona, więc może i mi zabrakłoby tego rozumu..
Powrót do góry

tatiana

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 25-07-2009, 5:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Opalanie niszczy skórę ale być bladą jak sciana w srodku lata tez nie lubie,dlatego zawsze sie troche wystawie na słońce.Wszystko dla ludzi.Byle z umiarem.
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sob 25-07-2009, 6:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sylla napisała:
ptycha a czy puder brązujący nie ma zgubnego wpływu na cerę. Zanieczyszcza ją przecież . Jeżeli jest słabej jakości to zatyka pory.

Dlatego trzeba kupować puder dobrej jakości, np. marki aptecznej i wtedy możemy taki puder traktować jako ochronę przed szkodliwymi wpływami środowiska.
A co do bladości, to można się mazać samoopalaczem. Uśmiechnięta
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sro 29-07-2009, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zobaczcie na to - "Łóżka do opalania powodują raka" - dzisiejszy artykuł z onetu:
http://wiadomosci.onet.pl/2017011,16,item.html
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 29-07-2009, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie - artykuł żadna rewelacja.
Ale i tak znajdą się mądrzejsi którym solaria i opalona skóra kojarzą się tylko i wyłącznie ze zdrowiem Przewraca oczami .Cóż... ich wybór Uśmiechnięta.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

madziora

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 30-07-2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja korzystam 2-3 razy w roku po 5 minut przed wakacjami ( na co dzień jestem biała jak ściana) ale za bardzo sobie cenię zdrowie aby korzystać częściej a skórę mam jak pupka niemowlęcia. Mam małe dziecko i nie chcialabym aby w przyszłości korzystało przesadnie ze slońca lub z solarium na inspirander.pl jest wiele artykułów na temat zdrowia dziecka a myślę że nasz organizm zasługuje na jak najlepsze traktowanie.
To bardzo dziwne że o własne dzieci dbamy jak o jajka nawet jak już są prawie dorosłe a siebie często zaniedbujemy Podejrzliwa

Podpis "Szczęście w życiu nie polega na tym żeby być kochanym.
Największym szczęściem jest kochać."
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 02-08-2009, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzę na solarium od czasu do czasu.

Kiedyś chodziłam częściej a po jakimś czasie zupełnie przestałam odwiedzać solarium. Nie opalałam się ze 2 lata.
W tym roku otworzyli obok mojego domu nowe solarium z nowymi łóżkami i się skusiłam.

Chodzę na solarium stojące. Fajną sprawą jest to, że w tej tubie jest ruchoma podłoga. Nastawiam sobie program z jakiego chce skorzystać. 1 - antycelulitis, 2- odchudzanie, 3 - gimnastyka.

Podczas opalania podłoga się rusza i dzięki temu można troszkę się poruszać Uśmiechnięta

A i jeszcze jedna sprawa - przed sesją w solarium smaruje buźkę kremem nawilżającym z filtrem 20. Także buzia bardzo lekko się opala.

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 17-09-2009, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

łoł. No to miałaś przygodę niezłą Smutna
Ja na solarium chodzę bardzo rzadko.
Mam jasną karnację więc długo się opalam..
Chodze na 5-10minut by nie przesadzić Uśmiechnięta
Może w przyszłym tygodniu pójdę, bo dawno nie byłam.
Powrót do góry

fef

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem biała, jak córka młynarza i nie lubię solarium. Słońca też nie za bardzo toleruję, wiec jedyne co mi pozostaje, to balsamy brązujące. Po nich nigdy nie miałam żadnych smug. Polecam Puszcza oko

Podpis Przyjaciele są jak anioły, podnoszą, gdy Twoje skrzydła opadają...
04.11.2003 dziecko 15.07.2009
Powrót do góry

rubin62

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 25-11-2009, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz ja moje panie prosze o rade jestem sobie dojrzala blondyneczka i szlag mnie trafia bo mam jakas felerna cere swinka pigi to przymnie pikus po solarium jestem rózowa co robic ,biore sobie po 10 min i nic stosuje kremy i nic no moze troche licze na was babeczki Skonsternowana
Powrót do góry

Aneczka1989

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 25-11-2009, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój tato jest w Norwegii i tam są solaria samo obsługowe na żetony. I teraz zamykają wszystkie bez wyjątku w tamtych okolicach. Moja mam jak pracuje w solarium (ale ona robi co innego) to teraz przyszła książka taka o solarium o nowościach itp do właścicielki i ma wejść coś takiego, że ma prowadzić ewidencję kto przychodzi , na ile itp. I ponoć ma być ograniczenie do 18 lat zakaz.
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 25-11-2009, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uważam, że ta granica 18 lat to dobry pomysł, bo z solarium korzystają teraz nawet 13-latki i to bez żadnego umiaru, bo rodzice jakoś nie mają czasu kontrolować swoich pociech.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Aneczka1989

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 25-11-2009, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też uważam, że do 18 lat powinno być. Może nie do 18 ale powinno jakieś ograniczenie być bo takie małe dziewczyny chodzą i co rodzice wiedzą pewnie a nic nie mówią ? Dla mnie to jest dramat.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 6 z 16

Skocz do: