Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

South Beach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 20-03-2013, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie, nie mogę się zmobilizować. Na razie tłumaczę sobie to tym, że z Adasiem ciężko wykroić w ciągu dnia pół godziny tylko dla siebie, a wieczorem nie mam siły. Jak pójdzie (jeśli w ogóle) od poniedziałku do przedszkola to się skończą wymówki Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 20-03-2013, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Nie, nie mogę się zmobilizować. Na razie tłumaczę sobie to tym, że z Adasiem ciężko wykroić w ciągu dnia pół godziny tylko dla siebie, a wieczorem nie mam siły. Jak pójdzie (jeśli w ogóle) od poniedziałku do przedszkola to się skończą wymówki Złośliwa.

To mam nadzieję, że pójdzie do przedszkola i ktoś Cię kopnie w zadek. Puszcza oko Po coś przecież kupiłaś piłkę, zrób z niej pożytek.

Niedługo (może) wiosna przyjdzie to jeszcze dojdą spacery z przedszkola. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 27-03-2013, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I jak dziewczyny Uśmiechnięta?
U mnie wszystko stoi w miejscu Niezdecydowana, ale dalej walczę Puszcza oko.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-03-2013, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się pochwalę, że prawie pozbyłam się boczków i brzucha, tyłek mi się zmniejsza i ogólnie coraz fajniej wyglądam więc nie poddaję się. Uśmiechnięta

Co Ci stoi w miejscu? Waga? Cm? Podejrzliwa
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Sro 27-03-2013, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ładnie Uśmiechnięta!

Waga i cm. Możliwe, że już na Małpa mi zbiera się, ale to zobaczymy. Na razie cieszy mnie, że wszystkie spodnie są mi luźne i że widać efekty, tylko liczyłam, że będę co tydzień pisała sobie ile mi ubyło Śmiejąca się.

Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-03-2013, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak Małpa to poczekaj, okaże się po niej. Najważniejsze, że spodnie luźniejsze i pewnie sama lepiej się czujesz? Podejrzliwa

A reszta jak? Oczko, Smal?
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Sro 27-03-2013, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto, no jasne, że lepiej Puszcza oko. Już trochę mniej wstydzę się brzucha Uśmiechnięta. Bo chyba tylko jego nie mogę zaakceptować Złośliwa. No, ale w sumie nie ma czego.

Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-03-2013, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie ogólnie ok, choć wczoraj miałam masakryczny dzień i chciałabym o nim zapomnieć Puszcza oko.

Wieloryb zniknął, no może nie całkiem, ale się zdecydowanie zminimalizował. Wczoraj przymierzałam swoją sukienkę w rozm. 36 i się zapięłam, więc jest dobrze.

Liczę na to, że Gad po świętach pójdzie do placówki oświatowo-wychowawczej a ja będę mogła się więcej ruszać, bo siedzenie w domu mi nie służy.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Sro 27-03-2013, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smal, no to ładnie Ci kg poleciały Uśmiechnięta.

Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-03-2013, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
Smal, no to ładnie Ci kg poleciały Uśmiechnięta.

Bez przesady - taki fason sukienki. Jakby była w biodrach i tyłku dopasowana to bym się na pewno nie zmieściła Puszcza oko.

S. King
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-03-2013, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecie, ja podziwiam ludzi, którzy z własnej woli decydują się na jedzenie czegoś, co według kogoś sprawi, że schudną.
Ja lubię jeść i choć wyeliminowałam dużo niezdrowych rzeczy z mojej diety, to nie wyobrażam sobie rezygnacji z jakichś potraw, które lubię tylko dlatego, że w tej diecie nie mogę ich jeść.

Tak czy siak, grunt, że dobrze się czujecie i widzicie efekty.

To ja sobie zjem kawałek kruchego ciasta z kajmakiem.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-03-2013, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

september napisała:
To ja sobie zjem kawałek kruchego ciasta z kajmakiem.

Dziękujemy za miłe słowa. Złośliwa

Smal - brawo! Teraz tylko trzymać za Gada kciuki. Złośliwa
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-03-2013, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

september napisała:
Wiecie, ja podziwiam ludzi, którzy z własnej woli decydują się na jedzenie czegoś, co według kogoś sprawi, że schudną.

No ! W końcu zasłużyłam na czyjś podziw Puszcza oko.

S. King
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Sro 27-03-2013, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smal, ale zmieściłaś się i to najważniejsze Puszcza oko.
Sept, dzięki Złośliwa.

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 27-03-2013, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

september napisała:
Ja lubię jeść i choć wyeliminowałam dużo niezdrowych rzeczy z mojej diety, to nie wyobrażam sobie rezygnacji z jakichś potraw, które lubię tylko dlatego, że w tej diecie nie mogę ich jeść.

Mam dokładnie takie samo podejście do wszelakich diet i dlatego nie korzystam z żadnej. Poza tym zawsze mam z tyłu głowy efekt jo-jo, choćby nie wiem co i tak będzie. No i diety są niezdrowe...
Mimo to-dziewczyny gratuluję efektów! Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następny
Strona 28 z 31

Skocz do: