Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

South Beach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 02-04-2013, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny podziewam Was! Fajnie, że lecicie z wagi i dążycie do swoich celów. Puszcza oko

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 02-04-2013, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

M. zgubił już ponad 3 kg ale niestety w święta daliśmy czadu. Niezdecydowana Moja mama wychodzi z założenia, że u niej mamy się nie odchudzać i koniec.
Planujemy zakupić karnet na basen albo kijki do nordic walking coby przyśpieszyć spadek wagi. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 02-04-2013, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie nie było, że święta. Puszcza oko Nie dałam się. Złośliwa
Powrót do góry

sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 02-04-2013, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wczoraj jedynie ćwiczyłam, a tak to spacery bo mi kolano wysiadło Niezdecydowana. No i ku mojej radości okazuje się, że waga stała w miejscu przez Małpa Uśmiechnięta. A tak to nie miałam problemu bo jedzenie było jak najbardziej zdrowe i utrzymane w konwencji SB, bo wszystko było na indyku lub kurczaku, majonezu nie używamy, a biała kiełbasa jakoś mnie nie kusiła Uśmiechnięta. Jedynie trochę ciasta sobie podjadłam, ale wyszłam z założenia, że przecież jak raz zjem pół kawałka makowca i sernika to nic mi się nie stanie. Po więcej nie sięgnęłam Uśmiechnięta.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 02-04-2013, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Święta, święta i po świętach. Ja nie byłam taka dzielna jak Scoto ale tez nie uważam, żebym przegięła jakoś specjalnie. Tym bardziej, że w sumie świętowania był jeden dzień, bo wczoraj byliśmy w domu i przespałam pół dnia Złośliwa. Waga ciut do góry, no ale od dzisiaj spinam pośladki i do roboty - poranny spacer był, teraz się mentalnie przygotowuje do ćwiczenia Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sensitive1988

PostWysłany: Wto 02-04-2013, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszku, jak nie przegięłaś to jest ok Uśmiechnięta. Najważniejsze, że kontrolujesz się. A Ty każdego dnia ważysz się Złośliwa?

Dopiero teraz zauważyłam Przewraca oczami.
Maleństwo, dzięki Puszcza oko.
Zielone Oczko, dobry pomysł Uśmiechnięta. Ja chyba wybrałabym kijki ze względu na to, że w każdej chwil mogłabym wyjść sobie pochodzić.

Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 02-04-2013, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
A Ty każdego dnia ważysz się Złośliwa?

Ano taki mam głupi nawyk Puszcza oko. Na szczęście podchodzę do tego normalnie i wiem, że waga lubi się wahać i pól kilo w tą lub w drugą stronę nie wpędza mnie w depresję Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 13-04-2013, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny jak tam dieta?

ZieloneOczko jak maz? U Ciebie sie ruszylo? Podejrzliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 13-04-2013, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Dziewczyny jak tam dieta?

Nawet mnie nie denerwuj. Złośliwa Chciałam wczoraj zjeść jednego kabanosa to mi K. wyrwał i powiedział, że ja mam dietę i nie mogę i psu dał. Zszokowana A ogólnie to jem jak w II fazie, przyzwyczaiłam się już.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 13-04-2013, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
Nawet mnie nie denerwuj. Złośliwa Chciałam wczoraj zjeść jednego kabanosa to mi K. wyrwał i powiedział, że ja mam dietę i nie mogę i psu dał. Zszokowana A ogólnie to jem jak w II fazie, przyzwyczaiłam się już.

No to ladnie Cie pilnuje. Złośliwa A probowalas sobie wysuszyc tego kabanosa?

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 13-04-2013, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Te drobiowe podpiekam w piekarniku, tłuszcz skapuje a ja mam mięsnego sucharka. Złośliwa Ale że to był wieprzowy kabanos więc już K. mi nie dał. Śmiech do łez
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 13-04-2013, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
Te drobiowe podpiekam w piekarniku, tłuszcz skapuje a ja mam mięsnego sucharka. Złośliwa Ale że to był wieprzowy kabanos więc już K. mi nie dał. Śmiech do łez

A on tez na diecie, ze taki pilnujacy? Złośliwa

Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 13-04-2013, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
A on tez na diecie, ze taki pilnujacy? Złośliwa

Co ty, on się obżera za dwoje, ale po nim nic nie widać. Puszcza oko
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Pon 15-04-2013, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja obecnie od środy jestem w fazie III Uśmiechnięta. Szczerze mówiąc nie widziałam już sensu żeby jeszcze przedłużyć fazę II. Zdrowe nawyki miałam od bardzo dawna, tylko nie panowałam nad ilością, szczególnie na obiad. W końcu oduczyłam się opychania słodyczami Puszcza oko. No i najważniejsze, ustaliłam sobie porządnie cykl posiłków i ich ilość.
Ćwiczenia będę robiła według wcześniejszego planu. Generalnie schudłam 5 kg. i wyglądam chyba trochę lepiej niż zawsze Puszcza oko. Oczywiście dalej walczę z utratą kilogramów i centymetrów.

A żeby nie było tak kolorowo to w weekend, po dokładnie 45 dniach zaszalałam, więc dzisiaj i jutro odtruwanie, w myśl fazy I Złośliwa.

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 15-04-2013, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sensi 5 kilo to calkiem sporo, wiec bankowo dobrze wygladasz. Gratulacje!

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Następny
Strona 30 z 31

Skocz do: