Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spódniczka na jesień.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak i do niej pasuje zarówno elegancka jak i zwyklejsza bluzeczka. Uśmiechnięta Taki strój łatwy do skomponowania każdego poranka. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z myślą o jesieni i zimie taką spódniczkę niedawno sobie kupiłam. Ale wydaje mi się, że niezależnie od pory roku będę ją nosiła Puszcza oko .

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sensitive bardzo ładny i praktyczny nabytek;).

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Blondynka

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sensitive1988 bardzo mi się podoba. Uśmiechnięta Dużo za nią dałaś? Uśmiechnięta
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sensitive, super spódnica, sama na taką poluję Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Alessa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sensitive świetna spódniczka. Bardzo szczęśliwa Przydała by mi się taka. Ile dałaś??

Ja sama ogólnie rzadko kiedy chodzę w spódniczkach (muszę mieć wenę), ale kupiłam z zeszłym roku taką w pepitkę, ale jest króciutka i zakładam ją zawsze do legginsów.
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki dziewczyny Bardzo szczęśliwa ! Zapłaciłam 99 zł. w Reserved. Ale warto było Złośliwa .

Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
Dzięki dziewczyny Bardzo szczęśliwa ! Zapłaciłam 99 zł. w Reserved. Ale warto było Złośliwa .

Cena wysoka, ale spódniczka jest re-we-la-cyj-na!
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynko wiesz co, w mieście u nas w "zwykłych sklepach" były za 70-90 zł. Już w dziennym mówiłam, że czasami wolę trochę dołożyć i mieć fajny ciuch z markowego sklepu, oczywiście w granicach rozsądku Puszcza oko . Ale dobra bo OT robię Puszcza oko .

Powrót do góry

mackenzie

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aneta napisała:
W te wakacje kupiła sobie ładną, krótką ciemno jensową spódniczkę.
Idealnie nadaje się też na jesień jak się okazało! Uśmiechnięta

Dla mnie generalnie spódniczki powinny nie istnieć, ale jak mam już wyglądać, to tak jak Aneta wybieram dżinsową Uśmiechnięta
Powrót do góry

Ruda_zielonooka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 15-11-2011, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wyciągnęłam z szafy starą spódnicę mojej mamy, którą teraz uwielbiam rozkloszowana ciemna zieleń w kratę, plisowana do kolan. Uśmiechnięta
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wyczekałam na obniżkę i zamówiłam w końcu spódniczkę która strasznie mi się spodobała, jak ją przymierzyłam w sklepie. Śmiejąca się
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: