Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sponsoring
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MlodziutkaMama

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 17-10-2014, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sponsoring=prostytucja...Obrzydliwe to jest...Za pieniądze się z kimś widywać i robić różne inne rzeczy...Masakra Niezdecydowana

Podpis Witam:)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 19-11-2014, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie jest okej, każda kobieta robi co chce . Sponsoring !! hmmm - przynajmniej wszystko jasne co i za co, a nie jak żona po kilku latach małżeństwa gdzie nie mia już miłości , mieszkają razem on za darmo robi obiadki, sprząta i kocha się z nim patrząc w sufit.... bo tak trzeba Uśmiechnięta Tu przynajmniej wszytko jasne ...
Powrót do góry

Galina90

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 15-02-2015, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mariolka555 napisała:
Świat schodzi na psy. Po prostu...

Też jestem tego zdania, niesamowity dramat
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Nie 15-02-2015, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Calkiem niedawno ogladalam program o sponsoringu w tv. Tam nie bylo mowy o seksie, przynajmniej wystepujace tam kobiety tak mowily. Wszystkie z nich to byly mlode i atrakcyjne babki, ktore zyja z tego ze spedzaja czas z facetami. Stroja sie i pachna dla dla niego, towarzysza kiedy on chce, chodza razem do kina i tak dalej. Podstawowa ich zasada to zero seksu. Tylko byc osoba towarzyszaca i tyle. W zamian dostaja ubrania, bizuterie, luksusowe zycie.

Jesli tak jest rzeczywiscie to ciezko jest mi uwierzyc, ze ktorys z tyxh facetow nie myslal o sexie, ze sponsoruje jej to wszystko w zamian za ladny usmiech. Moze sa tacy co maja kasy jak lodu i sprawia im to przyjemnosc? Moga kobiete rozpieszczac na kazdym.kroku, a ona bedzie kolo niego naskakiwac.

Ogolnie to jest mi to zjawisko obojetne. Jesli obie strony tego chca i sa zadowolone to co mi do tego.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Paulina123

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 19-01-2016, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każdy ma swoją drogę do szczęścia. Ja jestem z facetem który zarabia mniej ode mnie, ale nie obraziłabym się jakby zarabiał tyle, że nie musiałabym pracowaćUśmiechnięta
Powrót do góry

Lula

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 22-01-2016, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę że każdy powinien sam decydować o tym czy mu to odpowiada czy nie, kwestia moralności, ktoś się może zgadzać ktoś nie
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie sponsoring i prostytucja to jedno i to samo. Jeśli komuś pasuje takie życie- bycie czyjść utrzymanką i na zawołanie- proszę bardzo. Przekracza to granice mojej moralności i etyki.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: