Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Sponsoring
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 05-06-2014, 18:22    Temat postu: Sponsoring Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakie są wasze opinie na temat zjawiska sponsoringu? Ostatnio coraz częściej słyszy się o młodych kobietach zarabiających w ten sposób na życie. Czy według was to już prostytucja, mimo, że niejednokrotnie na spotkaniu ze sponsorem nie dochodzi do aktu seksualnego? Czy może, według was, sponsoringu nie można stawiać w jednym miejscu z prostytucją?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam 2 koleżanki, które po kolejnym nieudanym związku postanowiły związać się ze starszym facetem dla kasy - oficjalnie tak mówiły. Argumentowaly to tak, że z każdym i tak jest niewypał, więc choć się trochę odbiją finansowo i "pozyją na poziomie".
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Mam 2 koleżanki, które po kolejnym nieudanym związku postanowiły związać się ze starszym facetem dla kasy - oficjalnie tak mówiły. Argumentowaly to tak, że z każdym i tak jest niewypał, więc choć się trochę odbiją finansowo i "pozyją na poziomie".

Moja koleżanka z liceum, została w wieku lat 20+ żoną faceta starszego o dobrych kilkanaście lat, bo był bogaty. Nie ukrywała, że chodzi jej o wygodne i dostatnie życie. Puszcza oko
Można to nazwać sponsoringiem, który jest ładniejszą nazwą dla prostytucji. Ale wtedy trzeba byłoby się zastanowić, czym przez wieki, a nawet tysiąclecia były małżeństwa, które z reguły kojarzono bez zgody młodych i kierowano się głównie względami finansowymi. Same zainteresowane też marzyły o bogatym mężu i próbowały takowego złapać. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

ink

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam koleżanki, które są sponsorowane przez bogatych facetów, ale nie nawałabym tego prostytucją, bo prostutucja, to sypianie za pieniądze z wieloma facetami, a nie z jednym, ciagle tym samym. Poza tym sponsoring to nie tylko seks, ale też jakieś tam spędzanie czasu razem, w przypadku prostutucji tego nie ma.
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Moja koleżanka z liceum, została w wieku lat 20+ żoną faceta starszego o dobrych kilkanaście lat, bo był bogaty. Nie ukrywała, że chodzi jej o wygodne i dostatnie życie. Puszcza oko
Można to nazwać sponsoringiem, który jest ładniejszą nazwą dla prostytucji. Ale wtedy trzeba byłoby się zastanowić, czym przez wieki, a nawet tysiąclecia były małżeństwa, które z reguły kojarzono bez zgody młodych i kierowano się głównie względami finansowymi. Same zainteresowane też marzyły o bogatym mężu i próbowały takowego złapać. Puszcza oko

No właśnie. Idąc tym tropem sponsoringiem można nazwać każdy związek, w którym jest seks i tylko jedna osoba pracuje Złośliwa.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ink napisała:
Mam koleżanki, które są sponsorowane przez bogatych facetów, ale nie nawałabym tego prostytucją, bo prostutucja, to sypianie za pieniądze z wieloma facetami, a nie z jednym, ciagle tym samym. Poza tym sponsoring to nie tylko seks, ale też jakieś tam spędzanie czasu razem, w przypadku prostutucji tego nie ma.

Jedna dziewczyna może mieć kilku sponsorów. To powszechna praktyka. Puszcza oko

Dołączone po 1 minucie 20 sekundach:

Fretka napisała:
No właśnie. Idąc tym tropem sponsoringiem można nazwać każdy związek, w którym jest seks i tylko jedna osoba pracuje Złośliwa.

Tylko, że w sponsoringu dziewczyna ma tylko " leżeć i pachnieć". A żona, która siedzi w domu bo facet pracuje często ma też inne obowiązki. Nie mówię, że tak jest zawsze ale w zdecydowanej większości. Złośliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisała:
Jedna dziewczyna może mieć kilku sponsorów. To powszechna praktyka. Puszcza oko

A prostytutka jednego klienta, który płaci jej "odszkodowanie" za tych, z którymi dla niego się nie spotyka w umówionym okresie. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

ink

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli dziewczyna ma kilku, to już raczej prostytucja Puszcza oko

Moja znajoma ma jednego sponsora, przynajmniej o jednym wiem i z jednym ją widzę Złośliwa Jeśli jej taki układ odpowiada to dlaczego nie. On jej opłaca studia i mieszkanie w zamian za dobre towarzystwo jak przyjeżdża w delegację.

Mnie jednak takie spotkania nie odpowiadałyby. To trochę takie pójście na łatwiznę.
Powrót do góry

ladyinred

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 18-07-2014, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wg mnie jest to prostytucja niezależnie od motywacji i niezależnie od tego, czy facet jest tylko jedenczy też jest ich kilku. Nie oszukujmy się, branie kasy za seks to branie kasy za seks.
Powrót do góry

Antonella

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 27-07-2014, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja znajoma i jej siostra zachowywały sie tak, jakby uprawiały sponsoring. Jedna związała się ze starszym facetem tylko po to, aby zabrał ją do Tunezji na wakacje. Druga, po rozwodzie, chodziła do łóżka z facetami, bo wiedziała że jak przyjdą do niej to kupią wino, jedzenie, chleb i nie będzie musiała na to wydawać i będzie mieć na ubrania...
Dla mnie? To niejako przejaw prostytucji. Jednak uprawianie seksu w zamian za korzyści czy to majątkowe czy nie, jest dla mnie dziwny... ja bym tak nie potrafiła.
Powrót do góry

mariolka555

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 28-07-2014, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Świat schodzi na psy. Po prostu...
Powrót do góry

panizima

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 08-08-2014, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też bym chyba tak nie potrafiła. Okej, są oczywiste korzyści tak naprawdę niewielkim wysiłkiem (bo nie oszukujmy się, spotykanie sę z kimś i uprawianie seksu to nic w porównaniu do pracy na etat, nawet jeśli ten ktoś się nam bardzo nie podoba). Ale mimo wszystko jeśli facet kupuje Ci wszystko i płaci Ci za wszystko, to niejako kupuje sobie Ciebie - Twoją niezależność. Czyż to nie jest upokarzające?
Powrót do góry

Bartma

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Pią 08-08-2014, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko staje na głowie... Niezdecydowana
Powrót do góry

renatazo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 14-09-2014, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sponsoring to bardziej wyrafinowana forma prostytucji, tyle w temacie.
Powrót do góry

dorotkanyssa31

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 26-09-2014, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sponsoring to nic innego jak prostytucja Diablica lub Bardzo wściekła Tu chodzi o seks i kase i tu chodzi o seks i kase Niezdecydowana Nigdy tego nie popierałam, nie akceptowałam i nigdy nie zrozumię co musi mieć kobieta w głowie by sprzedawać swoje ciało...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: