Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Sportowe obuwie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Moda i jej trendy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artegon

PostWysłany: Pon 17-12-2018, 16:14    Temat postu: Sportowe obuwie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć, mam pytanie odnośnie sportowych butów uniwersalnych, czy któraś z was stosuje taikie rozwiązanie jak sportowe buty do rożnych kreacji outfitowych dziennych, ja często właśnie tak robię, mam do tego conversy które pasują praktycznie do wszystkiego, przeglądam na /link/ i wydaje mi się że to bardzo dobre rozwiazanie powinno być bardziej popularne co o tym myślicie ?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Meonia

PostWysłany: Wto 18-12-2018, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zależy co masz na myśli przez stwierdzenie buty sportowe. Ja np na co dzień noszę botki czarne, które pasują do wszystkiego i są mega wygodne. Od dawna kupuję obuwie Brilu i jestem naprawdę zadowolona. Takie botki są uniwersalne za co najbardziej je lubię.
Powrót do góry

Diabloanielska

PostWysłany: Czw 11-04-2019, 7:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Converse są super, ale nie na każdą pogodę. Pomyśl o zakupie Adidas Originals.
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 15-04-2019, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale Converse to są raczej buty modowe.... Nie są to na pewno buty do biegania. Sama mam dwie pary i bardzo je lubię jak mam ochotę akurat ubrać się sportowo ale jednoczesnie dośc casualowo. Jednak jak biegam wieczorami to wole mieć na nogach stabilne oraz wygodne obuwie o konkretnej podeszwie. Kilka firm jakie mozecie wziać pod uwagę
Puma
Nike
Asics

Polecam również zajrzeć sobie tego sklepu - aktualnie mają tam dobre promocje na obuwie. No i same nowe kolekcje. Jesli nie wiecie na co się zdecydować to śmiało się pytajcie, w sklepie powinni Wam doradzić jakie będzie dobre jakościowo obuwie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Moda i jej trendy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: