Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposób na trądzik
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 25-01-2017, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Isia napisała:
Mi pomogło swego czasu serum Sevolium. Nie wiem czy pomoże z bardzo mocnym trądzikiem, ale sama miałam okres kiedy wyskoczyło mi masa krost na twarzy . I to nawet nie wiem czym spowodowanych. I przyznam,że to serum bardzo ładnie oczyściło moją twarz. No wygląda o wiele lepiej.

Powiem Ci, że jakis czas temu brałam pod uwagę to aby sobie to serum zamówić ( dziewczyny o nim dobrze piszą). Jest jednak trochę drogie i trochę mi szkoda wydawać na nie kasy Złośliwa Jak się przedstawia jego wydajność ?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Isia

PostWysłany: Czw 26-01-2017, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo dobrze. Ogólnie butelka sevolium jest dosyć spora. Samo serum ma 50 ml czyli jak na serum to objętość jest spora ( porównaj sobie do innych kosmetyków tego typu gdzie standardem jest 20 czy 30 ml) . Tak więc jedno opakowanie przy stosowaniu dwa razy dziennie wystarczy Ci na 2 czy 3 miesiące. Sama aktualnie przerzuciłam sie na stosowanie raz dziennie z rana , to mi zupełnie w sumie wystarcza tak wiec nie wiem na ile mi starczy. Może na pół roku.
W porównaniu do tego co wydawałam wcześniej na kosmetyki apteczne to jest ogólnei super.
Powrót do góry

rekinka

PostWysłany: Pon 06-03-2017, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Świetnym sposobem na trądzik jest wizyta u kosmetyczki albo w klinice urody. Co prawda nie wyleczy Cię to ale ja byłam tydzień przed stódniówą w Bodycareclinic i oczyścili mi twarz tak że na balu nie miałam żadnych pryszczy.
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Pon 20-03-2017, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No nie wiem czy wizyta u kosmetyczki jest takim dobrym sposobem na usuniecie trądzku. Powiem Wam,że kiedyś jako młoda i głupia dziewczyna wybrałam się do kosmetyczki i była to bardzo zła decyzja poniewaz pani kosmetyczka na aktywny trądzik zaproponowała mi kwasy i oczyszczanie manualne. Wydałam sporo kasy a masakrę na mojej twarzy jaką spowodowała kosmetyczka leczyłam bardzo długo.

Ogólnie nawet teraz kiedy już dawno wyszłam z wieku nastoletniego mam problemy z cerą. Potwierdzam tutaj to co piszą kolezanki powyżej. Świetne jest serum Sevolium. Kupiłam za namowa niektóych blogerek poniewaz odkryłam juz w taki sposób wiele kosmetyków i ten kosmetyk jest zdecydowanie jednym z najlepszych. Koi, nawilża. I co nawjażniejsze kiedy go u żywam to nie zapycha mi się skóra i nie powstają nowe wulkany.
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pon 10-04-2017, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

luska23 napisała:
No nie wiem czy wizyta u kosmetyczki jest takim dobrym sposobem na usuniecie trądzku. Powiem Wam,że kiedyś jako młoda i głupia dziewczyna wybrałam się do kosmetyczki i była to bardzo zła decyzja poniewaz pani kosmetyczka na aktywny trądzik zaproponowała mi kwasy i oczyszczanie manualne. Wydałam sporo kasy a masakrę na mojej twarzy jaką spowodowała kosmetyczka leczyłam bardzo długo.

Ogólnie nawet teraz kiedy już dawno wyszłam z wieku nastoletniego mam problemy z cerą. Potwierdzam tutaj to co piszą kolezanki powyżej. Świetne jest serum Sevolium. Kupiłam za namowa niektóych blogerek poniewaz odkryłam juz w taki sposób wiele kosmetyków i ten kosmetyk jest zdecydowanie jednym z najlepszych. Koi, nawilża. I co nawjażniejsze kiedy go u żywam to nie zapycha mi się skóra i nie powstają nowe wulkany.

O i tutaj jak najbardziej się zgadzam. Bardzo dobry kosmetyk, rownież używam. Ogólnie lubię drogie kosmetyki poniewaz wiem,e często cena równa się jakość i w tym przypadku tak włalśnie jest. Nie jest tanie ale po pierwsze jest to serum wydajne ( nie wiem jak Tobie ale mi starcza na 4 miesiące i to przy używaniu dwa razy dzizennie).
No i również wygłądza i nawilża skórę.
Powrót do góry

acnerose

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 10-04-2017, 14:44    Temat postu: Re Qcera Adamed Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pszczółkowa napisała:
Czy któraś z Was używa kremu qcera na trądzik różowaty?
Możecie polecić????

Mamy nadzieję, że pozbyłaś się już problemu, jakim jest trądzik różowaty. Ze swojej strony pragniemy polecić serię kosmetyków Acnerose, które stworzone zostały z myślą o osobach z trądzikiem różowatym. To seria stworzona z naturalnych składników, które mają działać łagodząco oraz przeciwzapalnie na skórę, a przy tym niwelować trądzik i jego objawy. Kompleksowa pielęgnacja oraz odpowiednia dieta pozwolą Wam wyleczyć trądzik.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Czw 13-04-2017, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi ostatnio na lekkie zmiany pomaga maść cynkowa
Powrót do góry

acnerose

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 20-04-2017, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maść cynkowa mocno wysusza, warto ją stosować tylko miejscowo.
Powrót do góry

magdalenaKr

PostWysłany: Czw 22-06-2017, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trądzik to zależy jaki różowaty to zmora niewiadowmego pochodzenia chociaż wiele na to wskazuje że może być o podłożu hormonalnym i przy np nadkwasocie i długotrwałym stresie. Z tym sobie walczę Rosexem doraźnie a na co dzień Shatavari, len, Sabelnik i zioła Klimuszki co jakiś czas na żołądek. Pomaga. Podkłady dla mnie akurat delikatny jest Givenchy.
Powrót do góry

Urszula1661

Zodiak: Lew

PostWysłany: Czw 25-01-2018, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od jakiegoś czasu stosuję krem na dzień z serii Acnerose. Miałam silne zaczerwienienie, wypryski ropne ... Po kremie nie przeszło wszystko, natomiast jest lepiej. Moja skóra jest bardziej nawilżona. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Marta161

PostWysłany: Pią 11-05-2018, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę że większość z nas zmagała się lub zmaga się z trądzikiem. Dla mnie problemem to było pozbyć się później tych okropnych śladów jakie mi po nim pozostały.Różne maseczki i zabiegi to tak naprawdę było wydawanie bez sensu pieniędzy. Dopiero wizyta u dobrego dermatologa mi pomogła, bo on po prostu powiedział żeby sobie zakupiła krem Cetaphil PS Lipoaktywny. Chroni on i regeneruje skórę uszkodzoną w przebiegu schorzeń dermatologicznych i po zabiegach medycyny estetycznej.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: