Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Sposób na trądzik
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirella23

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 09-10-2014, 11:23    Temat postu: Sposób na trądzik Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy któraś z Pań też boryka się z tym problemem? Macie jakieś swoje sposoby na tą przypadłość? Może coś mi pomoże...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lena87

PostWysłany: Czw 09-10-2014, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sposobow jest wiele, począwszy przez odpowiednią dietę, odpowiednie kosmetyki, a nawet pigułki anty
Np podobno trzeba unikac orzechów, które wywołują wypryski.
Z kosmetyków stosowałam serię effaclar duo +, z la roche posay
a pigułki kiedyś łykałam vibin mini
Powrót do góry

mirella23

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 14-10-2014, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki, o dietę oczywiście staram się dbać. Pigułek żadnych nie łykam, ale w końcu poszłam do apteki i pani mi poleciła krem acne-derm więc teraz jestem pełna nadziei, że mi pomoże. Tobie Lena87 pomogły te preparaty?
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 14-10-2014, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak się pilnowałam i używałam i kremu i żelu effaclar, to fakt nie miałam wyprysków Puszcza oko ale jak już teraz używam sporadycznie, to mi co jakiś czas wyskakują.
Natomiast na pigułkach anty to sporadycznie coś czasem wyskoczy
Powrót do góry

renatazo

PostWysłany: Sob 29-11-2014, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciężko w przypadku trądzika bazować na doświadczeniach innych, to bardzo indywidualna sprawa. Ale fakt, dieta do podstawa.
Powrót do góry

MagLionka

PostWysłany: Sro 28-01-2015, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Spróbuj na noc Skinoren albo Q-cera, na dzień nawilżanie. Uprzedzam tylko, ze te dwa kremy są na bazie kwasu azelainowego więc mogą szczypać trochę. Warto myć twarz płynem do higieny intymnej ze względu na kwas mlekowy w nim zawarty i niskie pH. Ja polecam Lactacyd.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 29-01-2015, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dieta, częste przemywanie twarzy. Nie skubanie jej a nawilżanie.
Ja ograniczyłam nabiał, orzechy i ciut mi się skóra uspokoiła Puszcza oko.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

pszczółkowa

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 16-09-2015, 9:00    Temat postu: Qcera Adamed Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy któraś z Was używa kremu qcera na trądzik różowaty?
Możecie polecić????

Podpis Jak kochać to księcia, jak kraść to miliony.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 29-09-2015, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja go używam od czasu do czasu ale na zwykły trądzik, nie wiedziałam, że też na różowaty można go stosować.
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 20-07-2016, 1:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam z tym problem juz od lat dojrzewania. teraz to jeszcze czasami cos tam mi wyskoczy, ale mam nieładne blizny zwłasza na buzi po. Jakies czas temu w aptece poradzoni mi żebym kupiła Sutricon żel. Ale jak z innymi takimi lekami na trądzik miałam wątpliwości, bo jak do tej pory pomagało tylko na chwile. Ale Pani stwierdziła że jak po dwóch tygodniach nie bedzie poprawy moge zwrócić napoczete opakowanie Uśmiechnięta Wiec to mnie zdziwiło ale pomyślałam że nie mam nic do stracenia. Żel szybko wysycha, tworząc na powierzchni skóry elastyczną, niewidoczną powłokę, która utrzymuje odpowiedni stopień nawilżenia skóry i chroni powierzchnię blizny przed czynnikami zewnętrznymi. Produkt pomaga poprawić wygląd nowych i istniejących już blizn. Regularne stosowanie żelu silikonowego na powierzchnię blizny wspomaga jej zmniejszenie, rozjaśnienie oraz wygładzenie. Dodatkowo pomaga w pielęgnacji blizn oraz zmniejsza ryzyko powstawania bliznowców i blizn przerostowych. Najlepsze efekty pielęgnacji uzyskuje się poprzez aplikację żelu Sutricon połączoną z masażem blizny.... Ten żel naprawdę działa mam buzię taka jaka zawsze pragnełam miec:-) Na dokładnie umytą i osuszoną powierzchnię blizny nanieść niewielką ilość preparatu. Kolistymi ! delikatnie masować powierzchnię blizny przez około 2-3 minuty. Rozcierać bliznę, lekko uciskając ją opuszkami palców. Zaleca się stosować preparat minimum dwa razy dziennie. Teraz ze swojej strony naprawdę moge go polecic ...
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Sro 20-07-2016, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na cerę trądzikową najlepsze są kosmetyki Cetaphil. Córka mojego brata lat 16 była tak wysypana, że nie chciała z domu wychodzić - dostawała antybiotyki, sterydy i nic. W końcu jakaś lekarka kazała odstawić wszystkie środki chemiczne i po prostu dokładnie oczyszczać twarz, nawilżać i pilnować, aby się infekcja nie wdała. Myła twarz właśnie emulsją micelarną Cetaphil i powoli, powoli, zrobiło się coraz lepiej.
Powrót do góry

Psotka

PostWysłany: Wto 20-09-2016, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym tam młodym ludziom poleciła Aquaclin - taki lek w postaci żelu o działaniu miejscowym. Przetestowany na żywym organizmie w postaci mojego nastoletniego syna
Powrót do góry

kostro-kostro

PostWysłany: Sro 23-11-2016, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jak ma się trądzik to trzeba iść do dermatologa. On na pewno przepisze jakieś maści itp. Poza tym warto też się wspomóc wizytami u kosmetyczki, jakieś oczyszczanie itp. Ja byłam na kilku takich zabiegach w coco-time we Wrocławiu i stan mojej skóry się naprawdę poprawił
Powrót do góry

Elizka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 19-01-2017, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Można się faszerować chemią, ale to zawsze pozostawia jakiś ślad. Odstawcie nabiał, zwłaszcza mleko, jogurty itp... Zróbcie test, nie jedzcie przez miesiąc. W większości przypadków to pomaga. Poza tym może też to być kwestia przestawionego kręgu C3 lub TH11 zależnie od przypadku. A jeżeli chcecie stosować pomoc doraźną to ziółka... fiołek trójbarwny przykładowo.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Pon 23-01-2017, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi pomogło swego czasu serum Sevolium. Nie wiem czy pomoże z bardzo mocnym trądzikiem, ale sama miałam okres kiedy wyskoczyło mi masa krost na twarzy . I to nawet nie wiem czym spowodowanych. I przyznam,że to serum bardzo ładnie oczyściło moją twarz. No wygląda o wiele lepiej.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: