Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposoby na bóle menstruacyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 25-02-2016, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi pomaga tabletka, ciepły kocyk, ciepła herbatka, generalnie wszystko co ciepłe ALE NIE GORĄCE!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

roksana90

PostWysłany: Pon 18-09-2017, 11:40    Temat postu: Ketonal Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedy już żadne tabletki mi nie pomagają to biorę ketonal apteka-melissa.pl/produkt/ketonal-50-mg-30-kaps-twardych,10339.html, ale to bardzo rzadko. Staram się tak to łagodzić ból naturalnymi sposobami, ale jeśli mam ważne spotkanie lub wyjazd to wtedy sięgam po tabletki.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: