Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposoby na bóle menstruacyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 04-06-2006, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja właśnie dzisiaj mam ten najgorszy dzień....
Mi bardzo pomaga gorąca kąpiel. Wiem, że to bardzo niewskazane, ale mam takie bóle, że czasem jest mi już wszystko jedno, aby tylko przestało boleć...... Tabletki przeciwbólowe owszem, działają, ale w ilości powyżej 4 Zszokowana
Tak więc nie mam sprawdzonego sposobu. Po prostu biorę 2 tabletki, idę do gorącej wanny i jak przejdzie na tyle, że mogę normalnie chodzić, idę spać .
Zazdroszczę tym, które przechodzą te dni bezboleśnie.
A kiedyś oglądałam chyba Rozmowy w toku i babka mówiła, że gdyby wiedziała, że po porodzie tak bardzo zmniejszą jej się bóle, to by się parę lat wcześniej zdecydowała na dziecko Bardzo szczęśliwa Coś w tym jest, wszystko się tam rozszerza i łatwiej wypływa:)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

merkunek

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agatka1984 napisała:
A kiedyś oglądałam chyba Rozmowy w toku i babka mówiła, że gdyby wiedziała, że po porodzie tak bardzo zmniejszą jej się bóle, to by się parę lat wcześniej zdecydowała na dziecko Bardzo szczęśliwa Coś w tym jest, wszystko się tam rozszerza i łatwiej wypływa:)

Ja dzis pierwszy dzień po i musze stwierdzić, ze w powyższym stwierdzeniu może i ziaenko prawdy jest Uśmiechnięta bo właściwie te 6 dni tak przeszło, ze w ogóle nie wiedziałam, ze byłyUśmiechnięta

Ale to wcale nie jest tak kolorowo zawsze, moja mama po 3 dzieci, ma okropne bóle...

Podpis Asia, żonka od 24.04.2004, mama Kubusia (ur. 13.01.06)
Szczęście we dwoje potrzebuje cichego gniazda...
Powrót do góry

porky

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

u mnie po porodzie bóle ustąpiły Uśmiechnięta

przed ciążą pierwszego dnia miesiączki prawie mdlałam..
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 05-06-2006, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ja należę do wybranych. Mam już 3 dzień i gdyby nie to że trzeba zmieniać tampona to chyba bym zapomniała o Małpa. Jedyne to casami odczywam miejsce w którym byłam pocięta w czasie porodu. Ale tylko pierwszego dnia.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 12-06-2006, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Opowiem wam jedną niewiarygodną wręcz historyjkę związaną z bólami menstruacyjnymi.
Słaniałam się na nogach przez cały dzień .. z pracy wróciłam nieprzytomna, ból był taki że każdy mój ruch wymagał dużego wysiłku ... myslalam, żeby to troszkę rozchodzić albo co i wyszłam na spacer z psem (oczywiscie blisko bloku bo dalej nie uszłam). Spotkalam sąsiadkę, która zajmuje się troszkę parapsychologią Puszcza oko I spytala czy chcę się poddać "oczyszczeniu". Stwierdziłam, że skoro tabletki nie działają, kompresy też nie, siedzenie, leżenie, stanie etc też to mozna sprobowac i to, wkoncu zabic mnie nie zabije.
Kobieta przyszla z wahadelkiem. Kazala się polozyc rozluźnić i przystąpiła do oczyszczania "czakramów". Przyznam ze średnio w to wierzylam ... Trwało to góra 5 minut, kazala wstać powiedzieć głośno "nic mnie nie boli" i szybciutko wyszla ... a mnie faktycznie nic nie bolało Zszokowana
NIe wiem, czy to autosugestia (a ta działa cuda), czy faktycznie coś w tym wahadelku jest ale pomogło.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 12-06-2006, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Opowiem wam jedną niewiarygodną wręcz historyjkę związaną z bólami menstruacyjnymi.
Słaniałam się na nogach przez cały dzień .. z pracy wróciłam nieprzytomna, ból był taki że każdy mój ruch wymagał dużego wysiłku ... myslalam, żeby to troszkę rozchodzić albo co i wyszłam na spacer z psem (oczywiscie blisko bloku bo dalej nie uszłam). Spotkalam sąsiadkę, która zajmuje się troszkę parapsychologią Puszcza oko I spytala czy chcę się poddać "oczyszczeniu". Stwierdziłam, że skoro tabletki nie działają, kompresy też nie, siedzenie, leżenie, stanie etc też to mozna sprobowac i to, wkoncu zabic mnie nie zabije.
Kobieta przyszla z wahadelkiem. Kazala się polozyc rozluźnić i przystąpiła do oczyszczania "czakramów". Przyznam ze średnio w to wierzylam ... Trwało to góra 5 minut, kazala wstać powiedzieć głośno "nic mnie nie boli" i szybciutko wyszla ... a mnie faktycznie nic nie bolało Zszokowana
NIe wiem, czy to autosugestia (a ta działa cuda), czy faktycznie coś w tym wahadelku jest ale pomogło.

Efrell - to nie wtedy zgineła ci ta komórka?
Powrót do góry

merkunek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 12-06-2006, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
efrell napisała:

Efrell - to nie wtedy zgineła ci ta komórka?

buahahaha Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 12-06-2006, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie Cool Uśmiechnięta I tak na prawdę to wcale nie uważam tego za coś smiesznego ... a raczej wery dziwnego Przewraca oczami

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

merkunek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 12-06-2006, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Nie Cool Uśmiechnięta I tak na prawdę to wcale nie uważam tego za coś smiesznego ... a raczej wery dziwnego Przewraca oczami

smieszny był kontekst wraz z pytaniem Pl35, a nie ta historia, ona faktycznie jest dziwna...

Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 12-06-2006, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hmm... te runy to całkiem ciekawa sprawa.. jak W. sie udało z pracą to ja może tez spróbuje ze studiami Przewraca oczami Neutralna tylko jak? jakieś stronki może od niej weś ? albo cyś.. heh

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

antenka

PostWysłany: Nie 18-06-2006, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell a nie masz czasem numeru do tej babki bo mi akurat sie zblizaja "te dni". Przydałaby sie Puszcza oko Uśmiechnięta
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 19-06-2006, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale ona z warszawy jest Smutna

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

antenka

PostWysłany: Pon 19-06-2006, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Ale ona z warszawy jest Smutna

To może umie to robić też telepatycznie Diablica lub Bardzo wściekła fajnie by było
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 19-06-2006, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hyhyhy ja bym radzila zakupic czekoladek Bardzo szczęśliwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

antenka

PostWysłany: Pon 19-06-2006, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hehehe spoko Bardzo szczęśliwa musze chyba juz jutro zacząć kupować Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Skocz do: