Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposoby na bóle menstruacyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Solina

PostWysłany: Wto 31-10-2006, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie to nawet ,jak ostatnio, 3-ego dnia ledwo żyłam i tylko moje ukochane przeciwbólowe tabletki pomogły mi to znieść. Nic na mnie innego nie działa a czasem to i zemdleję z bólu być kobietą ach.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

esme

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 31-10-2006, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każdy ma własny sposób żeby przetrwać ten czas Bardzo szczęśliwa Jak troche ćwiczę to mam wrazenie że jest mi łatwiej,jakby mniej boli...ale i tak najbardziej lubie wannę!!!

Podpis nie zależy mi na tym by być kanonizowanym....
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 31-10-2006, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja chyba jeszcze nie znalazłam mojego sposobu. Jedynie co mogę zrobić w takiej sytuacji to połknąć kilka tabletek przeciwbólowych, które pomogą przez kilka godzin.
Powrót do góry

elle

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 24-11-2006, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi jako małodej osobie pomagała półtora litrowa butelka ciepłej wody na podbrzuszu, nie wiem czy wtedy istniała No-spa? wtedy jakoś mi się to o uszy nie obiło. A teraz No-spa i pomaga:)

Podpis Najbardziej boję się tych, których kocham bo tylko oni potrafią mnie zranić...
Powrót do góry

Anja

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 24-11-2006, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

elle, ja wciąż używam butelki z wodą. Szkoda tylko, że no-spa nie działa. Ostatnio ketonal, bo inaczej mdleje z bólu Smutna dobrze że to wszystko to tylko pierwszego dnia.

Podpis Z wiekiem zrozumiałam Babę Jagę z "Jasia i Małgosi". Zbudowała sobie wymarzony dom, a bachory przylazły i zaczęły go jeść.
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sob 25-11-2006, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anja napisała:
Ostatnio ketonal, bo inaczej mdleje z bólu Smutna dobrze że to wszystko to tylko pierwszego dnia.[/color]

Tez czasami biore ketonal. Pamietaj, ze przy ketonalu ani kropli alkoholu, nawet piwka, bo bardzo podraznia żołądek. No i nie na czczo.
Powrót do góry

Anja

PostWysłany: Sob 25-11-2006, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

eee...o piwku to nie ma mowy jak brzuszek boli, bo po przeciwbólach, to szybko zasypiam

Podpis Z wiekiem zrozumiałam Babę Jagę z "Jasia i Małgosi". Zbudowała sobie wymarzony dom, a bachory przylazły i zaczęły go jeść.
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Sob 25-11-2006, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ten ketanol to jakis bardzo mocny środek?
Kiedyś jak wzięłam nurofen forte to zemdlałam. Niezdecydowana Chyba ta tabletka była zbyt silna.
Powrót do góry

Anja

PostWysłany: Sob 25-11-2006, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ketonal, jest chyba jesnym z silniejszych. Nawet kupić go można tylko na receptę Skonsternowana

Powrót do góry

kingula
Gość

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja znam tylko dwa sposoby:
1. Tabletki antykoncepcyjne
2. Ciąża i poród

Jak reka odjął Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kingula napisała:
Ja znam tylko dwa sposoby:
1. Tabletki antykoncepcyjne
2. Ciąża i poród

Jak reka odjął Bardzo szczęśliwa

Jak działa drugi sposób to jeszcze nie wiem, ale ten pierwszy to na własnym przykładzie wiem, że działa i to bardzo dobrze! Uśmiechnięta
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czyżbym znalazła rozwiązanie na moje bóle? Podejrzliwa
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisała:
Czyżbym znalazła rozwiązanie na moje bóle? Podejrzliwa

Madzia ja na Twoim miejscu poradziła bym się ginekologa, ale dla mnie tabletki są wybawieniem.
Zawsze miałam straszne bóle a od kiedy zaczęłam brać Diane jest super... brzuch nie boli mnie wcale... Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie to brzuch boli już kilka dni przed Małpa a pierwszego dnia to umieran normalnie. Bardzo smutna
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisała:
Mnie to brzuch boli już kilka dni przed Małpa a pierwszego dnia to umieran normalnie. Bardzo smutna

To może być dobre lekarstwo na Twoje dolegliwości.
Myślę, że warto spróbować. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

Skocz do: