Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposoby na bóle menstruacyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm, myśle że mój D. nie bedzie zadowolony. On nie chce żebym ja się zatruwała tabletkami.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisała:
Hmm, myśle że mój D. nie bedzie zadowolony. On nie chce żebym ja się zatruwała tabletkami.

Madzia nie to żebym Cię namawiała, ale to nie Twój D. ma być zadowolony ale Ty!!!
A nie wiem co lepsze czy "trucie się tabletkami" czy męczenie się z ogromnym bólem.
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulunius, pewnie coś jest w tym co mówisz. Pogadam z kim trzeba i zobaczymy czy moje bóle się zmniejszą.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam nadzieję, bo wiem jak teraz z bólu musisz cierpieć podczas Małpa
Ja kiedyś też tak miałam Płacze lub Bardzo smutna
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nawet lepiej nie gadać. Boli mnie kręgosłup i brzuch. Ból jest tak silny, że czasem robi mi się słabo. Po prostu tragedia.... Płacze lub Bardzo smutna
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madzia naprawdę Ci współczuję. Płacze lub Bardzo smutna
Powrót do góry

Bunia

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jestem w trakcie. Fizycznie czuje się nieźle, ale psychika w TYCh dniach mi siada.. Bardzo smutna
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Współczuję Wam dziewczyny. Sama nie miewam prawie żadnych bóli przy Małpa. Po porodzie, to już kompletnie nie wiem kiedy mam Bardzo szczęśliwa
Ale psychicznie też czuję się w tych dniach gorzej, a także jeszcze jakieś dwa dni po Smutna

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jedynie z czego się cieszę to to, że mój D. potefi mnie w tych dniach zrozumieć. Mam swoje humory, a On to wszystko toleruje, opiekuje się mną. Uśmiechnięta
Powrót do góry

elle

Zodiak: Byk

PostWysłany: Pon 27-11-2006, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój tez mnie wspiera...wiecie że nigdy nie usłyszałam od niego " Co znowu masz okres"
On to rozumie i wie ze jestem trochę przewrażliwiona.
Wracajac do bóli to mnie bóle znikły jak przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne. A że teraz nie używam to pobolewa mnie w pierwszy czasem drugi dzień ale jak juz wczesniej pisałam No-spa pomaga:)

Podpis Najbardziej boję się tych, których kocham bo tylko oni potrafią mnie zranić...
Powrót do góry

agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 28-11-2006, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj w nocy mój mąż pierwszy raz był świadkiem dostawania okresu w nocy, kiedy się budzę o 3 w nocy zapłakana z bólu (nie wiem, czemu mnie ból wcześniej nie budzi, tylko wtedy kiedy już prawie mdleję), a że się nie spodziewałam okresu, to w domu był tylko apap. Wzięłam 2 tabletki, usiadłam na łózku, przytuliłam kolana i czekałam, aż aczną działać. Łzy mi same ciekły po policzku, a on nie wiedziła, co ma robić. Przytulał mnie co chwilę i pytał, jak może pomóc. Po pół godzinie, następna tabletka i spacer po przedpokoju tam i z powrotem (jak chodzę to mniej boli), tak 15 minut. W końcu puściło, położyłam się, a on mnie tak mocno przytulił i na nstępny dzień dostałam chyba ze 4 smsy z zapytaniem jak się czuję.

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 29-11-2006, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Za panny miałam okropne bóle, że kładłam sie na łóżku zgieta w pół i na pół nietomna. wtedy tylko no-spa była jakimś ratunkiem, podczas brania tabletek, bóle były znośne, niestety odrzuciłam tabletki i wszystko wraca. ostatnio to tydzień mnie bolał brzuch, a humorek do niczego, z nożem nie podchodź.
Powrót do góry

Tuśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 20-02-2007, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja dostałam od mojego M. pingwinka-termoforek Bardzo szczęśliwa - taki w "skórce" pingwinka. Nie wiem skąd on się dowiedział... pewnie gdzieś wyszperał info, że ciepło pomaga. To jest najlepszy sposób na moje bóle (no i odpowiednio duża dawka tabletek przeciwbólowych) Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 20-02-2007, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tuska, przy tych bolach to ja bym cieplych okladow nie robila. Moj gin w Polsce polecil mi robienie zimnych okladow na podbrzusze. Bylam w szoku, ale pomagaja Puszcza oko
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Wto 20-02-2007, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Tuska, przy tych bolach to ja bym cieplych okladow nie robila. Moj gin w Polsce polecil mi robienie zimnych okladow na podbrzusze. Bylam w szoku, ale pomagaja Puszcza oko

Zuzka ma rację - ja też słyszałam, że ciepłe okłady (podobnie jak kąpiel w dobrze ciepłej wodzie) nie są dobrym rozwiązaniem problemu. Można dostać krwotoku. Lepiej spróbuj jakiejś mniej kontrowersyjnej metody. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

Skocz do: