Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposoby na bóle menstruacyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinqua

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 21-07-2007, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

najlepsza pozycja (antybólowa) złóż nogi na kwiat lotosu czy po turecku (lepszy kwiat lotosu) i się połóż na ziemi, łóżku... to pomaga!!! nie mam zazwyczaj bolesnych miesiączek, czasami rzadko, naprawde rzadko pierwszy dzień troszke boli. To dziala Puszcza oko A jak co to polecam APAP.

Uwagi  Poprawiłam ortografię.
Rosalinda.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 21-07-2007, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiem szczerze, że zanim zaczęłam brać tabletki to nie pomagało mi nic.
Żadne złożenie nóg czy to po turecku czy kwiat lotosu, żadne okłady zimne czy ciepłe, tabletki przeciwbólowe także nie pomagały. Bywały takie miesiączki, że po prostu mdlałam z bólu.
Powrót do góry

jestynka

PostWysłany: Sob 21-07-2007, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hmm przy ostrych bólach ćwiczyć jeszcze nie próbowałam, bo nie dawałam po prostu rady się ruszać... Zwykle pomaga mi Nurofen Forte, ale biorę już tylko wtedy, gdy wiem, że nie wytrzymam. Unikam tabletek, gdy nie muszę..
Powrót do góry

Roxi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 02-11-2007, 2:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Proponuję bieganie albo po prostu cieplutką kąpiel i masaż.
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 02-11-2007, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja po prostu kładę się w łóżku i płaczę (bo na ogół mam wtedy humor do bani). Po 3 dniach przechodzi. Puszcza oko

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 02-11-2007, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Roxi napisała:
Proponuję bieganie albo po prostu cieplutką kąpiel i masaż.

Yyyyh ale to moze doprowadzic do krwotoku. Skonsternowana

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Roxi

PostWysłany: Pią 02-11-2007, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj, masz rację. Z temperaturą wody nie powinno się przesadzać. No i biegać za długo też nie. Jakkolwiek na mnie wpływa to dobrze.
Powrót do góry

Calorca

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 02-11-2007, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Generalnie okres przechodzę spokojnie, a jak się zdarzy gorszy to po prostu mdleje, nie mogę poruszać się komunikacją miejską, jest mi nie dobrze i zbiera mi się na wymioty (czasami na zbieraniu się nie kończy).. po prostu masakra! Bardzo rzadko używam tabletek, bo nie chcę przyzwyczajać organizmu, uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest ruch, a w moim przypadku świetnie działa wyczerpujący seks dzień przed okresem, czytałam gdzieś, że mięśnie pochwy się rozluźniają i okres nie jest bolesny.. przećwiczone, potwierdzone i ile w takim zapobieganiu bólu przyjemności Bardzo szczęśliwa

Podpis ... there's always a catch Puszcza oko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 02-11-2007, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na spóźniający się okres też działa. Nieprzyzwoity

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

madzia

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 02-11-2007, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wreszcie jest mowa w tym wątku o przyjemnościach i do tego jak pomagają Puszcza oko.
Będę musiała spróbować Puszcza oko.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

Sarah

PostWysłany: Czw 08-11-2007, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam co miesiac tak silne bole ze dostawałam goraczki i ladowałam w szpitalu nieprzytomna, Przelewałam sie przez reće, zalewały mnie zimne poty, tragedia. Zazwyczaj zastrzyk przeciwbolowy pomagal ale to mijalo sie z celem dlatego lekarz przepisal mi tabl. Faktycznie bole sie zmiejszyly, ale chyba nie tedy droga. Słyszałam ze takie dolegliwosci mijaja po pierwszej ciązy.
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 08-11-2007, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Calorca napisała:
świetnie działa wyczerpujący seks dzień przed okresem, czytałam gdzieś, że mięśnie pochwy się rozluźniają i okres nie jest bolesny.. przećwiczone, potwierdzone i ile w takim zapobieganiu bólu przyjemności Bardzo szczęśliwa

Yesss!!! Bardzo szczęśliwa Rewelacja!!

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

Sarah

PostWysłany: Czw 08-11-2007, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

phahahahah dobre Uśmiechnięta ale coś w tym jest bo w koncu w czasie orgazmu dochodzi do skurczu meisni m.in macicy wiec pozniej musi nastapic faza relaksacji Złośliwa Złośliwa Złośliwa
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 19-12-2007, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisała:
Powiem szczerze, że zanim zaczęłam brać tabletki to nie pomagało mi nic.
Żadne złożenie nóg czy to po turecku czy kwiat lotosu, żadne okłady zimne czy ciepłe, tabletki przeciwbólowe także nie pomagały. Bywały takie miesiączki, że po prostu mdlałam z bólu.

Madzia czy coś Ci jakoś pomagało?

Jakie tabletki są najskuteczniejsze? Słyszałam o 'VegatalginH', zna ktoś ?

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 19-12-2007, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brałam te tabletki swojego czasu i bardzo mi pomagały (takie 2 w 1) działają przeciwbólowo i rozkurczająco. Teraz już teraz już nie biorę tego bo na mnie już nie działają, bo mi się organizm przyzwyczaił.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Skocz do: