Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposoby na głód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorinda

PostWysłany: Pon 01-02-2010, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ze wstydem przyznaję:
kawa
i kawa
i kawa...

Jestem uzależniona od tego boskiego aromatu ... Zakłopotana

Podpis Z pozdrowieniami dla wszystkich tutaj... Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Pinessska

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 01-02-2010, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi też kiedy jestem głodna też kawa pomaga, albo jabłko.

Podpis Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość

Sierpień 2009* Nasze Szczęście
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 01-02-2010, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie kawa pomaga jak jestem głodna, ale czasami mi po niej niedobrze. A od jabłka jeszcze bardziej robię się głodna Skonsternowana .
Powrót do góry

żmijka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 01-02-2010, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi na głód pomaga czekolada Puszcza oko zawsze mam w torebce jakieś 3bita, snickersa, marsa czy knopersa. Bardzo szczęśliwa

Podpis ... już teraz wiem, szczęście chowa się wśród zwykłych dni...
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 05-02-2010, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi ostatnio pomagają lizaki. Zakłopotana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 06-02-2010, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś jak się odchudzałam a wieczorami dopadał mnie głód, jadłam korniszony albo jakąś inną sałatkę byleby pikantną + pieczywo chrupkie i ketchup. Ostro-kwaśny smak skutecznie oszukiwał u mnie głód Śmiejąca się .
Teraz jak późnym wieczorem chce mi się jeść sięgam po jabłka, 3 sztuki i jestem pełna Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

królik

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja żuję gumę. Ale nie za długo, bo wtedy można się jeszcze bardziej głodnym zrobić. No i kiedyś jadłam wafle ryżowe, ale piszecie, ze mają wysoki indeks glikemiczny, więc już będę starała się ich unikać. ;/
Woda na mnie nie działa, kawa też raczej nie. No a palić nie palę (i szczęście i nieszczęście ;p ). Pijam dużo zielonej herbaty ale to również nie działa.
Powrót do góry

lady_jagodka

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Marchewka i woda. Pomocne jest rowniez jakies 500m od kuchni Uśmiechnięta

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry

królik

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety póki co to ja akurat kuchnię mam na wyciągnięcie ręki... ;/
A marchewki lubię podjadać. Ale nawet nie wiedziałam, że hamują głód. Zwrócę teraz na to uwagę.
Powrót do góry

lady_jagodka

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na szczescie u mnie kuchania jest pietro nizej, wiec z lenistwa nawet nie schodze. Najwiekszy problem mam gdy dzieciom kolacje podaje to wtedy siup na stol i dluga z kuchni.

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Woda niegazowana i jogurt. I głodu nie ma.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 20-01-2011, 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Regularne cwiczenia i ze zmeczenia zapominam o glodzie. Złośliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

królik

PostWysłany: Czw 20-01-2011, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jogurty też podjadam, jednak w moim przypadku dają krótkotrwały efekt zabicia głodu.
Powrót do góry

maiko

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 22-01-2011, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W momencie głodu zaczynam pić dużo wody albo zielonej herbaty. na jakiś czas pomaga.
Powrót do góry

Majka2007

PostWysłany: Pon 21-02-2011, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam podobnie. Kocham słodycze, czekolady, cukierki, na szczęście nie przepadam za ciastem. Ostatnio przeczytałam, że może być to problem braku chromu i warto łykać preparaty właśnie z chromem. Ja testuję teraz Slimitin i na wadze mi trochę spadło i nie mam już takich napadów na słodkości. Ponadto staram się nie trzymać w lodówce i półkach za dużo słodyczy itp. Jak mam o 22 wyjść do sklepu, to wolę już zjeść sałatę i marchewki, które staram się zawsze mieć w lodówce. Warzywa jako zapychacze - to najlepsze co można mieć.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Skocz do: