Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposoby na głód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 22-02-2011, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jak jestem głodna, to piję. Albo jem okrągłe wafle ryżowe.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dede22

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 24-02-2011, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jak jestem głodna a nie chce się obżerać ( szczególnie wieczorną porą) to kupuje sobie te płatki fit malutkie saszetki i zalewam to mlekiem 0%, albo pije tylko wode ok pół litra i zatyka mnie to i szybciutko ide spać. Rano się budze głodna, ale to już normalne śniadanko wtedy amam.

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

monika25

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 25-02-2011, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie.
Ja mam też ten problem i myślę o jakiejś diecie czy czymkolwiek ale nie wiem gdzie szukać i w ogóle jak się za to zabrać.
Ja przede wszystkim mam problem z regularnymi posiłkami bo tak wstaje pije kawę i zapalam papierosa więc śniadania bardzo rzadko jadam potem obiad zjem i no i z kolacją to też jest różnie raz zjem raz nie a czasem to jem dwie i ciężko mi to jakoś ustawić.
A tym bardziej że zaczęłam ćwiczenia na mięśnie brzucha to dobrze by było jakoś ustawić te moje posiłki.Może wy macie jakieś sposoby???
Będę wdzięczna i z góry dziękuje!!!! :D :D :D :D
Powrót do góry

lucynkap

PostWysłany: Sro 02-03-2011, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie na głód działa woda mineralna ale i to niestety nie zawsze;/. Najgorzej jest, że np cały dzień wytrzymam, a później sie najem i tyle... a to ponoć gorsze niz cokolwiek innego.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 10-03-2011, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na głoda najlepsza jest woda, Uśmiechnięta albo owoc i głód mija. Puszcza oko

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Majka2007

PostWysłany: Nie 15-05-2011, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lucynkap napisała:
U mnie na głód działa woda mineralna ale i to niestety nie zawsze;/. Najgorzej jest, że np cały dzień wytrzymam, a później sie najem i tyle... a to ponoć gorsze niz cokolwiek innego.

To chyba najgorsze co możesz zrobić. Do tego na noc bardzo obciążasz sobie żołądek no i trawienie jest gorsze. A nie możesz sobie kupić jakiś suplementów. Ja łykam slimitin i mi on bardzo pomaga, bo właśnie nie chce mi się tak jeść. Ponadto, z moich obserwacji wynika, że lepiej jeść tak do 12 w południe obficie, a potem cały czas mniej, a wieczorem to tylko ewentualnie jabłko. Bo rano tempo przemiany materii jest szybsze i wszystko jest lepiej trawione.
Poeksperymentuj i dobierz coś dla siebie.
Powrót do góry

Alania

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie głód mija, jak jem bardzo regularnie np. co 3 godzinki. Fakt jest taki, że jem bardzo mało i dietetycznie, ale jeść mi się nie chce. Jak robiłam kiedyś głodówkę, żeby oczyścić organizm, to kiedy byłam bardzo głodna piłam zieloną herbatkę lub Yerbę i pomagało. Jednak mimo wszystko i tak będę gorącą zwolenniczką regularnego odżywiania, tak jak jest w dietach np.Dukan lub 36s. Jak się żołądek przyzwyczai do regularnych posiłków, to potem nie odczuwa się głodu wcale.

Uwagi  Wstawiłam znaki interpunkcyjne, pamiętaj o tym przed napisaniem kolejnego posta.
Oczko.
Powrót do góry

pentelka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 20-05-2011, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Woda to zła metoda na głoda. Uśmiechnięta Wiem po sobie bo niedawno się odchudzałam, piłam co prawda dużo wody ale nic tak nie hamowało apetytu jak nabiał. To zjadałam sobie jakiś serek jak mnie zaczynało ssać, a w drugim etapie to już jadłam twaróg z warzywami Hochlanda, ale tylko wtedy jak nie miałam czasu zrobić swojego i tak zostało mi do dziś, jak głód mnie dopadnie to twarożek wyciągam. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Czw 08-12-2011, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Marchewka krojona w plasterki dla urozmaicenia. Puszcza oko
Owoce - jabłka, pomarańcze.
Sałata + ogórek lub pomidorek.
No i oczywiście woda woda i jeszcze raz woda.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 22-12-2011, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przeważnie jem jogurt albo piję wodę.
Powrót do góry

Bakalia

PostWysłany: Wto 27-12-2011, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobno ssanie migdałów zabija głód Uśmiechnięta. Sama nie próbowałam, u mnie też zazwyczaj w ruch idzie woda niegazowana albo owoc.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 27-12-2011, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Katii napisała:
Ja jak jestem głodna, to piję. Albo jem okrągłe wafle ryżowe.

Ja tak samo albo jakieś cytrusy jem, przeważnie grejpfrut. Puszcza oko Nabiał też jest dobry, ale nie zawsze mam coś przy sobie.
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 27-12-2011, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Praktycznie zawszę chodzę spać głodna Przewraca oczami
Tak na dobrą sprawę, to można przyzwyczaić się do tego głodu, przy czym trzeba pić wodę.

Czasami jak jestem bardzo głodna wieczorem, to piję 'łyka' pepsi i pomaga. Puszcza oko Lepsze to niż meega kolacja.
Powrót do góry

Matylda

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi pomaga lyk coli, chociaz jej nie lubie. Jak nie mam to zjadam lyche otrebow na mleku, zawsze pomaga.

Podpis Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

EgzystencjalnyPaw napisała:
Tak na dobrą sprawę, to można przyzwyczaić się do tego głodu, przy czym trzeba pić wodę.

Najgorsze co mozna zrobic to przyzwyczaic sie do glodu!!
Jesc mniej a czesciej, pic duzo plynow i nie doprowadzac sie do glodowego scisku w zoladku.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Skocz do: