Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposoby na głód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewka22

PostWysłany: Sro 16-11-2016, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie woda, woda, dużo wody z czymś kwaśnym przeważnie limonka zamiast cytryny.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monisia7

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 13-12-2016, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze noszę przy sobie chipsy jabłkowe albo mandarynki. Mieszanka bakalii też się sprawdza i zapycha na dłużej Uśmiechnięta
Powrót do góry

SophieFox

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 20-01-2017, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najbardziej sprawdzonym sposobem na uczucie głodu jest błonnik Uśmiechnięta on stosowany przed jedzeniem pęcznieje nam troche w brzuchu dzięki czemu nie tylko mniej jemy podczas posiłku ale i potem uczucie głodu się nie pojawia. Od siebie polecić moge colon s Puszcza oko nie jest drogi ja za swój dałam w aptece coś koło 18 zł a naprawdę działa.
Powrót do góry

kotjola

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 22-01-2017, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobre są wafle ryżowe bo są zapychające. Ale żeby schudnąć najlepiej jest iść do dietetyka, który zrobi nam porządną i nieszkodliwą dietę. Ja chodzę do bodycareclinic.pl i jestem bardzo zadowolona z efektów bo straciłąm 3 kilogramy w ponad miesiąć.
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Pon 23-01-2017, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Błonnik. Najlepszy suplement diety ever Uśmiechnięta Od kiedy biorę czuję sie bardziej syta.Nie muszę tyle jeśc. A co najważniejsze to wyregulował mi się przewód pokarmowy tak wiec nie mam już takich problemów z wypróżnianiem sie jak wczesniej.

Nie polecam błonika w pastylkach ponieważ średnio sie wchłania. Jesli chcecie coś porządnego to kupcie sobie Fibra Vitale. Dodaję z rana do śniadania.
Powrót do góry

Elizka

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 23-01-2017, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sobie popijam herbatkę z ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate) w ciągu dnia i zapominam o głodzie...
Powrót do góry

zuza166

Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 15-05-2017, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja teraz pilnuję się z posiłkami i nie podjadam. Ale dzięki temu, że jem ich 5-6 razy dziennie, w równych odstępach czasu, to nie odczuwam głodu.
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Pią 17-11-2017, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Woda! Uśmiechnięta Najlepiej z cytryną.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: