Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Sposoby na opryszczkę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 13-08-2007, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat, a co to za specyfik i ile kosztuje Podejrzliwa?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 13-08-2007, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madzia nie mam pojęcia ile kosztuje, ale jest to zwykła maść na opryszczkę w dużej tubce - myślę, że nie jest droga - ale dla mnie naprawdę dobra. Uśmiechnięta Polecam. Uśmiechnięta
Powrót do góry

julliaa

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 16-08-2007, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

<<A myslałam , że tylko ja mam takiego pecha i łape takie wirusy:)>>

Musze mieć zawsze posmarowane usta balsamem/ albo maścia witaminową aby mi nic nie wyskoczyło... ;/ A o całowaniu lub piciu na powietrzu gdy jest choć troszke chłodniej, nawet nie myśle...
Niestety nie tylko na wargach, ale i w nosku no i w okolicach ust mam to świństwo ;/

Gdy tylko poczuję że swędzi..., smaruje wacikiem nasączonym w occie to miejsce, a potem dużo.. Hascovir lub Vratizolin i jakoś to pomaga.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 16-08-2007, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Julliaa jeśli jesteś aż tak "delikatna" w sprawie opryszczki to może warto przejść "kurację" z Heviranem? Podejrzliwa

Odpuać ale po tych tabletkach zimno na ustach jest mi praktycznie obce. Złośliwa
Powrót do góry

julliaa

PostWysłany: Pią 17-08-2007, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
Julliaa jeśli jesteś aż tak "delikatna" w sprawie opryszczki to może warto przejść "kurację" z Heviranem? Podejrzliwa

Odpuać ale po tych tabletkach zimno na ustach jest mi praktycznie obce. Złośliwa

Może i to było by dobre rozwiązanie... Tylko czy ten lek ma jakieś przeciwskazania ... ? No i ile taka "kuracja " kosztuje...Uśmiechnięta
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 17-08-2007, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tutaj masz informację o leku.
Ja brałam go bodajże przez tydzień lub dwa tygodnie co 4 godziny.
Ceny w necie znalazłam takie:
Cytat:
Heviran tabl. powl. 200 mg 30 tabl. - 16,83
Heviran tabl. powl. 400 mg 30 tabl. - 28,38
Heviran tabl. powl. 800 mg 30 tabl. w blistrach - 50,22
Powrót do góry

julliaa

PostWysłany: Pią 17-08-2007, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziekuję Uśmiechnięta
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 17-08-2007, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

julliaa napisała:
Dziekuję Uśmiechnięta

Na zdrowie. Puszcza oko
Idź do lekarza i niech przepiszę Ci odpowiednią dawkę Heviranu (ja chyba miałam 400mg - chociaż nie bardzo pamiętam), no i na pewno powie z jaką częstotliwością stosować lek. Uśmiechnięta

Moja lekarka kazała mi łykać co 4 godziny (nawet w nocy wstawałam żeby połknąć tabsa), bo twierdziła, że dawka uderzeniowa dobrze zadziała.
No i nie myliła się tfu tfu odpukać już jakiś czas mam spokój z opryszczką.
Czasami coś tam się wykuje ale to raz na ruski rok a nie jak kiedyś notorycznie. Puszcza oko
Powrót do góry

julliaa

PostWysłany: Sob 18-08-2007, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jeszcze zapytam może...czy zażywanie antykoncepcyjnych pigułek nie będzie przeszkoda... ? Może głupie pytanie, nom ale przed wizyta u lekarza wolałabym to wiedzieć Złośliwa
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Sob 18-08-2007, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się wydaje, że antykoncepcja nie ma tu nic do rzeczy - ale musisz dokładnie dopytać lekarza.
Powrót do góry

julliaa

PostWysłany: Nie 19-08-2007, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki. No bo nie chciałabym juz naopowiadać rodzicom , że mam sposób na opryszczke ..żeby dali mi kase na lekarza itp,; no a hmm..to by było jakś przeszkodą.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 15-11-2007, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam problem z powracającą opryszczką, właśnie mi wyskoczyła mega Smutna A tę kurację to można zacząć jak się nie ma opryszczki już? Czy trzeba w trakcie?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 16-11-2007, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Ja też mam problem z powracającą opryszczką, właśnie mi wyskoczyła mega Smutna A tę kurację to można zacząć jak się nie ma opryszczki już? Czy trzeba w trakcie?

Można przed, można w trakcie i można też po. Puszcza oko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 16-11-2007, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulunius dzięki za radę Bardzo uśmiechnięta

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 16-11-2007, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Potwierdzam, że tabletki Heviran są rewelacyjne Ok .

Sama nigdy opryszczki nie miałam ale za to mój J ma. Jak tylko zaczynają go swędzieć usta bierze ten heviran i albo wcale mu nie wyskakuje opryszczka albo wyskakuje malutka - prawie nie widoczna.

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 3 z 12

Skocz do: