Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Sposoby na opryszczkę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elek

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 31-10-2008, 11:42    Temat postu: Hm opryszczka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dużo czasnku ttrzeba jejsc dobrze sie odżywiac pasta do zebów można smarowac i są różne mascie, dobra jest tez ta tasiemka co ja teraz reklamują
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kati

PostWysłany: Pią 31-10-2008, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tasiemka? hmm jakie określenie. Tak, tak radze jeść dużo czosnku a na drugi dzień nikt nie odezwie sie do Ciebie Uśmiechnięta bo szybko to możesz nie pozbyć się tego zapachu.
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Czw 13-11-2008, 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ooo nie wczoraj znowu dopadł mnie ten okropny wirus, ale syzbko przykeiłamplasterek jak już czuałm, że wychodzi mi opryszczka....jakoś nie skusiłam się na maść.
Powrót do góry

fiołeczek_m

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 14:16    Temat postu: Plasterek górą Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze używałam maści, ale ostatnio postanowiłam użyć plasterka. Nie dość, że nie mogłam jej dotykać (zawsze mnie strasznie drażniła opryszczka i dotykałam bezwiednie, roznosząc przy tym wirusa), to szybciutko się zagoiła i nie ma po niej śladu.
Polecam Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Te plastry to jakaś rewelacja, dobrze, żę ktoś na nie wpadłUśmiechnięta
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie też je polecam.
Goi sie szybko.
Ja tylko w nocy zdarłam przez przypadek.
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Wto 18-11-2008, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm przez przypadek? ja nieraz jak przykleje go to dopiero po dobrych 24h przypomne sobie, żeby go zmienić, ale to wtedy gdy opryszczka ejst mała i tylko swędzi , jak jeszcze nie wyjdzie pęcherzyk.No i jak źle się przyklei go to przy jedzeniu może też się odklejać.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 22-11-2008, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie znowu się pojawiło- wiedziałam że tak będzie. W sumie z dnia na dzień mróz i śnieg. I tak się to skończyło. Zaczynam działać w fazie pieczenia, więc może nie urośnie za bardzo Smutna.

Dołączone po 2 minutach 4 sekundach:

Plastry działają, tylko ja przeważnie opryszczki mam tak mniej więcej na całej szerokości warg i żeby całą zakleić muszę przykleić w tym miejscu że wargi się ze sobą stykają (wiecie o co chodzi? trochę chaotycznie wytłumaczyłam Puszcza oko ). I czasami się plasterek odkleja Smutna.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 23-11-2008, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A my mówimy o tych samych plasterkach, bo one strasznie mocno się trzymają i tylko one pomagają. Najszybciej. Ostatnio miałam 2 na raz i po 4 dniach ani śladu.
Powrót do góry

Agata23

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 23-11-2008, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to powiem tak: jak wyskoczy opryszczka trzeba od razu jak najszybciej posmarowac ją jakąkolwiek maścią na opryszczke, wtedy na drugi dzien juz jej nie bedzie. Jak sie posmaruje ze 4 godziny po pojawieniu to juz bedzie trwac do 5 dni jezeli bedziemy ja smarowac kremem na opryszczke. Jeżeli niczym nie posmarujemy to bedzie na nas siedziec ponad tydzień. Takze najlepiej jak najszybciej ją posmarować.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 23-11-2008, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jasylwia ja mówię o plastrach Compeed Puszcza oko. Mi trochę się odrywają w miejscu gdzie usta przechodzą "do środka" (nie wiem jak to wytłumaczyć Bardzo szczęśliwa ). Jak jem, piję itp. to wtedy się odkleja.

Agata23 napisała:
Ja to powiem tak: jak wyskoczy opryszczka trzeba od razu jak najszybciej posmarowac ją jakąkolwiek maścią na opryszczke, wtedy na drugi dzien juz jej nie bedzie. Jak sie posmaruje ze 4 godziny po pojawieniu to juz bedzie trwac do 5 dni jezeli bedziemy ja smarowac kremem na opryszczke. Jeżeli niczym nie posmarujemy to bedzie na nas siedziec ponad tydzień. Takze najlepiej jak najszybciej ją posmarować.

Agata wiem, wiem, posmarowałam jak zaczęło szczypać. Ale i tak dzisiaj wyrosło, choć mniejsze niż zazwyczaj Smutna.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 23-11-2008, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata23 napisała:
Niestety nie u każdego maść działą tak szybko, ja stosuję je od razu, i często maść nasila u mnie stan, tj- powoduję wyjście "opryszczki" całkowicie. Do tego często utrzymuje się znacznie dłużej- nawet do 2 tygodni. Dlatego każda z nas ma ja pod inna postacia.
Monika- rozumiem, bo jak miałam ja umiejscowioną w tym miejscu co piszesz, to nie naklejałam w dzień, tylko w nocy, kiedy smacznie śpię. Wówczas pomagało, bo inaczej masz rację pod wpływem ciepła z kawy, herbaty, jedzenia się odkleja. Jednak dla mnie to jak w tym wypadku najskuteczniejsza metoda.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 23-11-2008, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli mogę znaleźć plusy aktualnej opryszczki to jest jeden- mam ją nisko i plaster się nie odklei Bardzo szczęśliwa.
I każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Wiadomo że lepiej jest posmarować się jak najwcześniej- tylko u niektórych się nie pojawia, a u niektórych pojawia się szybciej i szybciej schodzi Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Nie 23-11-2008, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie zawsze maść pomaga, Agata jeśli Tobie wystarcza to powinnaś cieszyć się, że nie musisz wlaczyć z kolejnymi etapami opryszczki.

Dołączone po 2 minutach 5 sekundach:

Prawdą jest że opryszczka nie zawsze wyjdzie w odpowiednim miejscu, żezby przykleić plasterek np. w kąciku ust trudno.
Powrót do góry

Agata23

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 24-11-2008, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś miałam taki okres że miałam ze 4 oprychy na raz. To znaczy jak jedna znikła, od razu pojawiała sie druga, potem trzecia i czwarta. Myślałam że zwariuje. Smutna
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 6 z 12

Skocz do: