Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposoby na opryszczkę
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 21:13    Temat postu: sposoby na opryszczkę Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy znacie jakieś dobre, sprawdzone sposoby na opryszczkę?
Co zrobić aby jak najszybciej zniknęła?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Żeby znikneła szybko to nie mam typowo sprawdzonego sposobu ale zapobiegawczo poproś lekarza o receptę na Heviran, są to tabletki które przez jakiś czas łyka się co 4 godziny, połykasz przez chyba tydzień i potem na długi czas masz spokój. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja właśnie bardzo długo miałam spokój, bo chyba z dwa lata.
Za każdym razem wychodząc z domu używałam balsamu do ust aby były nawilżone, mam go zawsze pod ręką obojętnie gdzie wychodzę. Jednak dzisiaj w tym pośpiechu zapomniałam zabrać i od razu wyskoczyła mi opryszczka Smutna.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 22-12-2006, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie to tylko zovirax....
Ja mam ta gorsza opryszczke, bo mi wyskakuje nawet na nosie, na brodzie...
Juz tyle masci, antybiotykow co ja na to mialam to az strach. Dlugo sie bronilam przed zoviraxem, ale jak go kupilam tak kupuje caly czas. Naprawde super. A moja siostra to np pasta do zebow smaruje, zeby wysuszyc.
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Pią 22-12-2006, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj w nocy dopiero to wszystko mi się 'wylało' Niezdecydowana.
Boleć nie boli tylko wygląda strasznie Niezdecydowana.

Dołączone po 10 godzinach 56 minutach 5 sekundach:

Dzisiaj byłam w aptece i Pani poleciłam mi krem 'hascovir'. Podobno jest to polski odpowiednik zoviraxu. Zobaczymy czy szybko pomoże. Kosztował tylko 7,50 zł Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Nie 24-12-2006, 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na ustach jeszcze w życiu nie miałam, ale czasem robi mi się w nosie - straszne przeżycie. Mam nadzieję, że długo nie będę miałam okazji isę przekonać jak bardzo straszne i nieprzyjemne.

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Nie 24-12-2006, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Muszę pochwalić maść, którą wczoraj kupiłam. Dziś już praktycznie nie ma śladu po opryszczce Bardzo uśmiechnięta.
naprawdę jest rewelacyjna, polecam Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Nie 24-12-2006, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobrze wiedzieć. Trzeba będzie zapisać na czarną godzinę trzymać.

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 04-01-2007, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisała:
Dzisiaj byłam w aptece i Pani poleciłam mi krem 'hascovir'. Podobno jest to polski odpowiednik zoviraxu. Zobaczymy czy szybko pomoże. Kosztował tylko 7,50 zł Uśmiechnięta.

Wczoraj kupiłam tą maść mojej mamie bo miała wielkie zimno. I dzisiaj już prawie go nie ma Bardzo uśmiechnięta . Rewelacja !

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

j_lo

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 14-01-2007, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi właśnie dzisiaj wyskoczyła opryszczka Bardzo smutna Bardzo smutna Strasznie to wygląda Bardzo smutna Kojarzy mi sie z takim brudem Skonsternowana

Podpis ...::: Mówię do chwili zatrzymaj się, jesteś zbyt piękna aby odejść :::...
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Nie 14-01-2007, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

j_lo kup sobie jutro tą maść/krem, o którym pisałyśmy wyżej.
Naprawdę szybko pomaga Uśmiechnięta.
Powrót do góry

j_lo

PostWysłany: Nie 14-01-2007, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia a to pomaga nawet już 2 dnia ( bo dzisiaj nic nie używałam) ,i nie wiem czy sie opłaca to jeszcze smarować Zaskoczona

Podpis ...::: Mówię do chwili zatrzymaj się, jesteś zbyt piękna aby odejść :::...
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Nie 14-01-2007, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

j_looczywiście, że opłaca się kupić i posmarować.
Jeśli zostawisz tą opryszczkę to będzie się ona utrzymywała ok 7 dni, a jeśli posmarujesz ta maścią to już na następny dzień będziesz widziała jak się zmniejszyła.
Powrót do góry

j_lo

PostWysłany: Nie 14-01-2007, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O to jutro koniecznie musze kupić Uśmiechnięta
A tak wogóle to chciałam przebić sobie ten pęcherzyk, ale to chyba jeszcze gorzej by mi sie to rozniosło na usta Wściekła Neutralna Myśli

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 15-01-2007, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście że tak. Płyn który jest w tym pęcherzyku to istne siedlisko tego wirusa. Nie przekłuwać, nie wyciskać, nie gryźć i nie oblizywać opryszczki !

Bardzo szczęśliwa

Ps. Kiedys świetnie pomagała mi (przy swędzeniu) zielona pomadka do ust z Yves Roche. TEraz używam rożowego balsamu do ust z Oriflame i też dobrze działa jako ochrona.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

Skocz do: