Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Spóżniona pigułka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mila

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulunius....Dzięki za słowa otuchy.
Mam skłonność do nadciśnienia a w tym miesiącu to już chyba w ogóle przegięcie.Dodatkowo jestem sama ze swoim problemem(nawet jeśli to tylko panika),bo Mój pomimo,że jest ze mną mentalnie i sprawa go dotyczy-już ma dość moich jazd na tym punkcie.Wychodzi rano o 7-wraca o 19 i pada na twarz.Mamy masę innych problemów bieżących i głowa paruje.On tak naprawdę chciałby zostać ojcem-32 lata i nigdy jeszcze nie planował zakładania rodziny.Z kolei ja kończę 27 w niedzielę i mam w tym roku największy plan-pójść na studia,bo nie miałam możliwości zrobić tego zaraz po skończeniu średniej. Znamy się 1,5 roku a od 8 mcy jesteśmy razem.To raczej zbyt krótko na tak radykalne zmiany w życiu jak dziecko.Nie jesteśmy samodzielni,mieszkamy kątem u rodziny,pracuje teraz tylko jedno z nas-szukam pracy od 2 miesięcy,nie mamy narazie żadnych perspektyw finansowych..będzie ciężko.Moja historia jest dłuższa-ale kiedyś może odważę się opisać ją w innym dziale..

Ostatnio zmieniony przez mila dnia Pią 15-02-2008, 10:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dasy123

Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno ze stresu, im wiecej o tym myslisz tym bardziej sie przesowa okres. Robilas juz test? Glowa do gory!
Powrót do góry

mila

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Robiłam tydzień temu we wtorek test i wyszedł negatywnie.Wcześniej też zrobiłam-strumieniowy i też negatywny,ale wolałam jeszce póżniej sprawdzić.
A teraz?A teraz chyba mam za duże ciśnienie ,żeby sobie test od razu zrobić..naprawdę.Musicie mnie zrozumieć..
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie martw sie, ja naprawde Cie rozumiem mila mialam takie sytuacje. Wszystko bedzie dobrze, ja cos Ci poradze jesli moge Bardzo szczęśliwa Pocwicz sobie, poskacz, nie wiem, idz na silownie, wiem, ze to brzmi glupio ale moze przez to dostaniesz okres, mi zawsze pomagalo Bardzo szczęśliwa Albo goraca kapiel.

Autor postu otrzymał pochwałę.
Powrót do góry

mila

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dasy123...dzięki Kochana..nawet nie wiesz ile dla mnie znaczy taka porada,cokolwiek..Nawet nie mam się do kogo zwrócić w życiu codziennym,żadnej przyjaciółki od serca(wszystkie wyemigrowały Smutna )..pozostały mi znajomości na forach internetowych.
Bardzo dziękuję Wszystkim.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mila a Ty wiesz, ze przy nadcisnieniu nie powinnas brac zadnych srodkow antykoncepcyjnych?
Mam nadzieje, ze Ci lekarz wytlumaczyl dlaczego? Podejrzliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

mila

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no.......to było dawno.....ale wiem,że to stanowi pewną przeszkodę.
Jak wszystko dobrze się ułoży,zamierzam przerzucić się na inna metodę a.Może zastrzyk albo plastry?Muszę się z tym zapoznać...
A MOŻE WCALE NIE BĘDĘ POTRZEBOWAŁA ZA CHWILĘ ŻADNEJ ANTYKONCEPCJI>>> Zszokowana Przewraca oczami
W każdym razie czekam dalej..
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mila no to tak jak u mnie, tylko, ze to ja wyemigrowalam zostawiajac wszystkie przyjaciolki w Polsce:( A propos Twojego nadcisnienia, Ty naprawde masz nadcisnienie czy piszesz tak bo sie stresujesz, bo zuzka ma racje, nie powinnas przyjmowac zadnych srodkow hormonalnych.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mila kochana, nie chce Cie martwic, ale plastry tez odpadaja, ja za kazdym razem jak ide po recepte mam mierzone cisnienie, na szczescie moje jest bardzo niskie Puszcza oko

Poczytaj

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

mila

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurde.....no poważnie mówię.Miewam skoki ciśnienia,a puls dochodzi nawet do 95 na minute....Z tym ciśnieniem to pogłębiło się w ciągu ostatniego półrocza-ale zapomniałam,że powinnam poinformować ginekologa..tak mi było wygodniej...tak w skrócie:dlaczego jest niewskazane przyjmowanie hormonalnej przy nadciśnieniu?....
Zastanowię się więc nad zastrzykiem...
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam tak samo jak Zuzka, zawsze mi mierza cisnienie, zazwyczaj lece jak szalona po pracy na wizyte, i tam kaza mi czekac nawet 15 minut, zebym sie uspokoila, i mierza ponownie, ostatnio nawet 4 razy mi mierzyla, mimo, ze tlumaczylam, ze bieglam, nie chciala mi dac plastrow dopoki cisnienie nie bylo w normie Skonsternowana
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mila w skrocie? Moze dojsc do zablokowania zyl, a wiesz do czego to moze prowadzic...
Pogadaj z ginekologiem, napewno jest jakas metoda dla wysokocisnieniowcow Puszcza oko

Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zastrzyk to tez hormony, niestety Smutna
Powrót do góry

mila

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

super..to ja już się w takim razie do niczego nie nadaję,polmozbyt......od dziś sex tylko w dniu prokreacji Bardzo szczęśliwa ..
ale tak poważnie-jakie mogą być inne metody,skoro prezerwatywa w naszym przypadku jest ostatecznościa(stosunek nam po prostu nie wychodzi...)...
Jeszcze dzis mam spotkanie w sprawie pracy-chciałm sobie wypastować buty i znalazłam jakąś starą pastę czarną w płynie..wylała się...i calę dłonie mam teraz zafarbowane na czarno!!!!niczym nie schodzi!Próbowałam kwasku cytrynowego i nic!SUPER!
TO WSZYSTKO PRZEZ TE NERWY! Diablica lub Bardzo wściekła

Niech mnie ktoś powstrzyma,bo zaraz mnie **** trafi!!!! Zszokowana
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mila nie denerwuj sie Bardzo szczęśliwa

Zadzwon i umow sie na wizyte do ginekologa, jestem pewna, ze cos wymyslicie razem Puszcza oko

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: