Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spóżniona pigułka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dasy123

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hahahahah mila panikaro Bardzo szczęśliwa Zobaczysz, dzisiaj dostaniesz okres, daje zaklad o moja reke, po powrocie z rozmowy o prace Bardzo szczęśliwa A na Twoje rece to nie wiem co Ci poradzic...moze proszek do prania, ewentualnie rekawiczki, w Polsce ponoc snieg spadl, o ile to prawda Uśmiechnięta Pozdrawiam, powodzenia i czekam na dobre wiesci.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mila

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 15-02-2008, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

tak i przed panem Prezesem usiądę w rękawiczkach Uśmiechnięta ....

Dziękuję za pomoc....będę się odzywać!!!
Trzymajta kciuki za pomyślne ułożenie spraw,a ja odwdzięczę się tym samym..

Dołączone po 21 godzinach 16 minutach 54 sekundach:

wczoraj ok 17stej dostałam krwawienie-ale nic nie czułam,miałam tampona- na 1/4 dość mocno.A potem nic.I dziś rano też nic......niewiem o co chodzi.To się zalicza do okresu,jeszcze się nie rozwinął czy to już koniec?a może jeszcze pokapie?Sama nieiwem co o tym wszystkim myśleć. Przewraca oczami
Co o tym myślicie?
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 16-02-2008, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mila nie wiem co o tym myslec, ale na Twoim miejscu wybralabym sie do ginekologa.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 16-02-2008, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mila mi się wydaje, że takie skąpe krwawienie pojawiło się u Ciebie z powodu stresu. Ja tak ostatnio też mam, że albo jeden dzień albo siedem ciurkiem.
Jak Ci się już skończy, to idź do ginekologa. Nie ma co się zamartwiać na zapas, trzeba się przebadać. Poza tym, robiłaś już testy, więc w ciąży raczej jednak nie jesteś. Głowa do góry Mila, wszystko będzie dobrze Puszcza oko
Napisz, jak sobie poradziłaś z pastą do butów na rękach, no i jak rozmowa o pracę Podejrzliwa

Podpis Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić,
bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.
(Hemingway)
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Sob 16-02-2008, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam tak ostatnio po pierwszym miesiącu używania plastrów. Dostałam plamienia i nic, na drugi dzień po południu, zaczęło się Uśmiechnięta Poczekaj troszkę, wszystko będzie dobrze, zobaczysz! Czekam na wieści od Ciebie, pozdrawiam Uśmiechnięta I jeszcze jedna rada, nie używaj tamponów w pierwszym dniu krwawienia, bo możesz sobie wysuszyć za bardzo, wiesz co... Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

mila

PostWysłany: Sob 16-02-2008, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

godzinę temu dostałam..tym razem więcej i to już chyba oznacza,że to okres........................................... Przewraca oczami
Ile stresu....popijam sobie browara na rozlużnienie,ale mój Mężczyzna jest niezadwolony..tzn.teraz się na mnie wyżywa za moje schizy,wyobrażenia i cała tą paranoje...trudno,jakoś sobie poradzimy...
Bradzo Dziękuję Wam za pomoc...
Najwidoczniej był to stres...

A na marginesie..pracy nie dostałam(ale i tak mi się ta branża nie podoba-bardzo męska,techniczna),w poniedziałek mam kolejną rozmowę-może tym razem wkońcu się uda.

A jutro mam urodziny,więc zamierzam sie naprawdę wy-lu-zo-wać
..ech.....kobiecy organizm Przewraca oczami
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Nie 17-02-2008, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mówiłam! Wszystko już dobrze, relaksuj sie teraz a na drugi raz uważaj, żebyś nie miałam znowu wyciętych paru dni z życiorysu Uśmiechnięta Co do Twojego chłopaka mila to sie nie martw, ja jestem w ciąży co miesiąc i mam to samo co Ty Bardzo szczęśliwa Trzymam kciuki w kontynuacji poszukiwaniu pracy i pozdrawiam Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

mila

PostWysłany: Nie 17-02-2008, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

haha..chyba powinnam opisać to w innym dziale(zaraz poszukam)..dostałam dziś tort urodzinowy ze świeczkami z czekoladowym napisem Milena 27 i usłyszałam 100 lat!
Uśmiechnięta
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Nie 17-02-2008, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystkiego najlepszego mila Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

mila

PostWysłany: Pon 18-02-2008, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jutro wypada pierwsza tableta z kolejnego opakowania-niewiem czy powinnam normalnie zacząć,skoro teraz ten okres jest taki skąpy.Do ginekologa też natychmiast nie popędzę,bo to już jutro.Okres się nie rozkręcił na maksa-każdego dnia od piątku miałam krwawienie w tych samych godzinach i jakby jednorazowo.Dziś właściwie czysto.Chodzi mi o to,czy jeśli jutro normalnie rozpocznę opakowanie-to działanie będzie zachowane...
Co Wy na to??

....Sorry,że Was ak gnębię z tą moją schizą..ale nie mam się kogo poradzić.. Przewraca oczami
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 18-02-2008, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym poszła do lekarza. Przecież nie musi Cię badać. A może powiedzieć jak masz zachować sie w tej sytuacji.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

mila

PostWysłany: Pon 18-02-2008, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no dobrze,ale czy Waszym zdaniem to krwawienie z odstawienia to okres?Jeśli tak-będę spokojniejsza.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Pon 18-02-2008, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mila ja tak jak Efrell radzi poszła bym do gina, ale z tego co mi się zdaje, to takie skąpe krwawienia mogą być spowodowane tabsami.

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

mila

PostWysłany: Pon 18-02-2008, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ale jak ja mam pojsc do gina skoro juz jutro musze wziac tablete,a w tej chwili nie mam mozliwosci wizyty u ginekologa..... Skonsternowana
Może jest jakiś telefon,żeby można było zapytać?
A z drugiej strony kobiety mają tak różne problemy przy przyjmowaniu tabsów i dalej kontynuują..
Nieiwem.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Pon 18-02-2008, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mila to może zadzwoń do swojego gina i opowiedz mu swoją "historię". On powinien wiedzieć najlepiej. Puszcza oko
Doradzi czy brać czy nie brać. Uśmiechnięta

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: