Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprawdzacie swoich mężów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Mężatki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 04-11-2014, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie sprawdzałam i nie sprawdzam mojego męża , ufamy sobie .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

angie

PostWysłany: Pią 05-12-2014, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że sprawdzanie nic nie pomoże, faceci jak mają coś na sumieni są bardzo przebiegli. Przeczytałam kiedyś "życie podziemne mężczyzny" i już nie mam złudzeń
Powrót do góry

kryształki rosy

PostWysłany: Wto 30-12-2014, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sprawdza zazwyczaj ktoś, kto coś podejrzewa. Gdy nie ma podejrzeń i zaufanie nie zostało nadszarpnięte to do głowy kobiecie nie przyjdzie by szperać i szukać domniemanych dowodów na oszustwo.
Powrót do góry

emaa

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 19-02-2015, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwazam ze nie nalezy spradzac
Powrót do góry

Sandra21

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 09-04-2015, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie nie sprawdzam mężowi komórki bo nie mam powodu, chyba że coś przeskrobie w tedy sprawdzę, ale myślę że to i tak nie pomoże, zaufanie musi być to podstawa związku, kiedy tracimy to nic innego nie pozostaje jak powiedzieć do widzenia..
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Kaja_xxo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niee. Co to za mąż, któremu się nie ufa? Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa

Podpis Kaja, 19 lat, Warszawa Uśmiechnięta
Powrót do góry

Darunia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 17-01-2016, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W życiu nie poniżyłabym się do tego.
Pytanie -a czy Wy chciałybyście aby was sprawdzano?Bo ja bym chyba po łapach przyłozyła
Powrót do góry

ulik

PostWysłany: Czw 18-02-2016, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli ma się zaufanie do męża to nie ma podstaw do sprawdzania go. Natomiast jeśli straci się zaufanie, a z mężem nie można porozmawiać, to siłą rzeczy trudno opanować się przed kontrolą gdy serce mało nam nie wyskoczy z orbity. Jest to poniżające ale kto tego nie przeżył to nie wie.
Powrót do góry

jedna-taka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 08-05-2016, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie sprawdzam, ale też nie dostałam powodu do sprawdzenia męża.
On mnie też nie kontroluje, choć mógłby, gdyby chciał, bo dostęp do wszystkiego ma Złośliwa
Powrót do góry

spinka

PostWysłany: Sro 09-11-2016, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raz mi się zdarzyło, kilka lat temu, ale to bardziej z ciekawości niż z braku zaufania. Poza tym jednym incydentem nigdy.

Podpis to tylko ja
Powrót do góry

zrodlana

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Nie 17-12-2017, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam takiej potrzeby.
Powrót do góry

Henry231

PostWysłany: Sob 07-04-2018, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A później jedna z drugą się dziwi, że są rozwody Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

lalasong

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 30-05-2018, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

absolutnie nie. A jaki jest sens bycia razem, jeżeli się nie ufa?

Podpis https://dnatesta.pl/
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 02-06-2018, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moj maz ma prawo do swojej prywatnosci, wiec nie grzebie mu w rzeczach osobistych typu komorka czy maile.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Mężatki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: