Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzątanie - przyprawia o ból głowy - sposoby?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuchowa85

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 29-05-2017, 18:14    Temat postu: Sprzątanie - przyprawia o ból głowy - sposoby? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kobietki nadszedł kres naszych męczarni Puszcza oko zobaczcie te produkty - sprawdziłam - działa dokładnie jak na filmach! Uśmiechnięta można kupić w sklepie internetowym /reklama/ Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

alutka

PostWysłany: Pon 17-07-2017, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie pomogło zatrudnienie pani do sprzątania - i ja się bardziej staram nie bałaganić bo szkoda kasy a i mam pomoc przy prasowaniu również na co zupełnie nie mam czasu Uśmiechnięta
Powrót do góry

lenkaa1

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 25-10-2017, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja tam lubię sprzątać Uśmiechnięta Grunt to dobra organizacja czasu no i skuteczne środki czystości ( tak żeby nie musieć czegoś poprawiać ;p ). Do mycia podłóg mogę Wam polecić sprawdzonego już przeze mnie wielokrotnie Sidoluxa ( ja akurat mam panele ale wiem, że jest też specjalny do drewnianych podłóg ). Produkt wydajny, skuteczny i z przyjemnym zapachem Uśmiechnięta
Powrót do góry

kasia1980

PostWysłany: Czw 30-11-2017, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecie co, do sprzątania zamieńcie swoją chemie z supermarketu na chemie niemiecką.... Ja tak zrobiłam, produkty są dwa razy bardziej wydajne, pralka nie zapycha się pseudo proszkiem, ubrania są doprane i nie zniszczone,płyn do płukania sprawia, że ubrania pachną naprawdę długo. Ja te produkty kupuję w sklepie perfekt-haus z Warszawy. Jak ktoś jest zainteresowany to podaję namiar: kontakt tylko na priv.
Powrót do góry

zrodlana

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 21-02-2018, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja tam lubię sprzątać - i jakoś daję radę bez tych wszystkich cudowownych wynalazków.
Powrót do góry

fifka0123

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 24-02-2018, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja lubie sprzatac Bardzo szczęśliwa zwlaszcza teraz jak mam chemie niemiecka bo jest duzo mocniejsza Bardzo szczęśliwa kupilam kiedys na probe w lemon freshu https://lemonfresh.com.pl/ jak bylam oddac zaslony do prania i bardzo sie ciesze ze sie zdecydowalam bo to byla jedna z lepszych moich decyzji Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

mary_bee

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 01-03-2018, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubie sprzatac ale tylko niektore pomieszczenia, rzeczy Bardzo szczęśliwa Kuchnia, salon, jadalnia wszystko super na błysk, łazienke zaczne, ale pozniej zupelnie nie chce mi sie czyscic tych płytek, kabiny prysznicowej itd
Powrót do góry

primavera

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 14-03-2018, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja sprzątać nie lubię, ale jak już muszę to włączam sobie w tle muzykę jakąś energetyczną albo filmiki z youtube Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Gnieszka69

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 16-03-2018, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak lubię sprzątać to są pewne czynności, których nie znoszę - np. rozładowywanie zmywarki czy wyjmowanie ubrań z suszarki. Prasować przestałam już dawno temu Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: