Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Sprzedaż dziewictwa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 21-11-2015, 23:07    Temat postu: Sprzedaż dziewictwa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sprzedaż dziewictwa staje się w Polsce coraz większym problemem. Na forach internetowych ogłaszają się dziewczyny, które sprzedają dziewictwo za 100, 1000 czy 10.000 zł. Niektóre dziewczyny mówią nawet o proponowanych kwotach rzędu 50.000 zł. Internetowy handel dziewictwem kwitnie na całego.
Co o tym myślicie?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 21-11-2015, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest popyt to jest podaż. Jakoś jestem obojętna, pewnie dlatego, że nikogo z bliskich mi osób to nie dotyczy.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 22-11-2015, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
Jest popyt to jest podaż. Jakoś jestem obojętna, pewnie dlatego, że nikogo z bliskich mi osób to nie dotyczy.

Sensi a skąd wiesz?Raczej ci się nikt nie pochwali. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 22-11-2015, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny traktuja to jak biznes ale ja uwazam, ze to jest ich prawa co robia z wlasnym cialem.
Gdybym miala corke to z pewnoscia wdrazalabym jej do glowy jak azne jest spotkanie odpowiedniego faceta ale i tak pewnie zrobilaby swoje.

Inna sprawa jest wiek tych dziewczyn. Jesli sa pelnoletnie niech robia co chca aczkolwiek jesli todziewczyny ponizej tej granicy to niech sie sad tymi facetami, ktorzy to kupuja zajmie.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 30-11-2015, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aż mnie ciarki przeszły jako matkę córki... Barbi - też bym tak powiedziała, gdybym nie była matką. Puszcza oko Co gorsza, wychodzi na to, ze niekoniecnzie są to dziewczyny z jakiejś patalogii, więc to, ze wydaje się nam, ze mamy normalne domy, jeszcze nie swiadczy o tym, że coś podobneog może mieć miejsce nawet w rodzinie. Mam nadzieję, że uda mi się zachować na tyle relacje przyjaźni i zaufania, by mojej córce - nawet gdyby jakimś trafem przysżło cos dtakiego do golowy, było zbyt głupio - nie jest to najwłaściwsze słowo, ale pewnie rozumiecie...
Powrót do góry

mamuka

PostWysłany: Wto 01-12-2015, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od sprzedaży dziewictwa do gwałtu jest bardzo krótka droga.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 01-12-2015, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mamuka napisała:
Od sprzedaży dziewictwa do gwałtu jest bardzo krótka droga.

Czy ja wiem?
Sprzedaz dziewictwa jak sama nazwa mowi, jest swiadoma. Dziewczyny wiedza na co sie pisza i chyba powinny liczyc sie z tym, ze na roznych facetow moga trafic.

Mnie w sumie smieszy takie cos. Smieszne jest dla mnie to, ze dla pieniedzy dziewczyna oddaje siebie. Ok, jej sprawa. Co kto lubi.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mamuka

PostWysłany: Sro 02-12-2015, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie nie śmieszy w ogóle.
Myślę, że sporo dziewczyn nie wie, na co się pisze i co to oznacza.
Za to sporo kupujących może myśleć, że skoro kupuje dziewictwo, to kupuje dziewczynę i to ma swoje konsekwencje.

Był w Wysokich Obcasach teraz taki artykuł o gościu, który omamiał dziewczyny na fejsie i innych internetach a potem wykorzystywał je seksualnie, jak również oddawał je do dyspozycji innym facetom.
Robił to kilka lat, sprawa się skończyła jak jedna z dziewczynek rzuciła się pod pociąg i jej mama zaczęła robić dochodzenie.
Koleś gwałcił kilkadziesiąt dziewczynek, które wskutek rozmowy z mamą tej małej zaczęły zeznawać.
A ta biedna mama musiała ruszyć to sama.

Sama, bo policja wychodziła własnie z założenia, że "sama chciała".
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 02-12-2015, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mamuka no niestety bo te dziewczyny nie myślą i to jest dla mnie śmieszne. W dobie internetu i wszechobecnego dostępu praktycznie do wszystkiego nie są świadome co je czeka? No jak widać nie. Można o tym pisać i pisać.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Katrina767

PostWysłany: Sro 23-12-2015, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Swego czasu nieco interesowała mnie tematyka. I wiecie co mnie najbardziej zdziwiło? Że sporo z tych dziewczyn pociąga seks za pieniądze, czują w tym perwersyjną przyjemność *-*
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Sro 23-12-2015, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na chwilę obecną nasze ciała są sprzedawane. Nie jest to czysta biel do ślubu. Po co się całować, przytulać skoro możemy współżyć. Nie mówię tutaj o samym sprzedawaniu samej siebie, ale o tym że brak w tym czystości jako człowieka. Nie mają szacunku do samych siebie więc taki handel nie robi na nich wrażenia.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

dagmareczka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 26-12-2015, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety, teraz wszystko jest na sprzedaz, ale żeby dziewictwo? W głowie się nie miesci, jak teraz ludzie mało powaznie traktują takie sprawy.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cóż, żyjemy w XXI wieku, w dobie internetu, gdzie możemy w sieci znaleźć różne informacje. Jeśli dziewczyna jest chętna żeby sprzedać się-śmiało. Jeśli miałabym bliską dziewczynę w wieku dorastania, wzięłabym ją na rozmowę. W tej chwili jest mi to raczej obojętne.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: