Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedaż na allegro
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Allegro
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vacanza.

PostWysłany: Sob 30-04-2011, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupująca przysłała mi dziś screen ze swojego konta Allegro, gdzie faktycznie jest ta transakcja, ale ma status ROZPOCZĘTA, a z tego co pamietam, powinna mieć ZAKOŃCZONA. Przewraca oczami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 30-04-2011, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vacanza. napisała:
Kupująca przysłała mi dziś screen ze swojego konta Allegro, gdzie faktycznie jest ta transakcja, ale ma status ROZPOCZĘTA, a z tego co pamietam, powinna mieć ZAKOŃCZONA. Przewraca oczami

Więc nie wpłaciła widocznie kasy z konta. Skoro jest taka pewna, dlaczego nie wysłała potwierdzenia wpłaty z konta bankowego? Podejrzliwa
Coś tu śmierdzi, zamiast robić jakieś wątpliwe screeny niech ściągnie zwykłe potwierdzenie jeśli wpłaty dokonała.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 30-04-2011, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vacanza. napisała:

No to tym samym potwierdziła, że nie zapłaciła. Puszcza oko

To nie ma znaczenia czy 25 zł, czy więcej. Nawet jakby to była złotówka, to chodzi o zasady. Skonsternowana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 30-04-2011, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapewne rozpoczęła zapłatę z allegro po czym przerwała. Wtedy transakcja jest jako rozpoczeta. Szuka naiwnego. Nie wysyłaj.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dawno nie sprzedawałam na allegro i nigdy nikt mi nie płacił przez "płacę z allegro". I teraz tak mi się zdarzyło. I tu pojawia się pytanie: czy skoro mam informację, że kupujący pieniądze wysłał, w zakładce jest informacja o wpłacie to ja mam to traktować jako zaksięgowane? Czy może mam czekać aż kasa dojdzie mi na konto? Kiedy wysyłać przesyłkę???

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika, nigdy nie sprzedawałam nic na allegro, ale przesyłkę bym wysyłała jak faktycznie dostanę przelew Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja "płacę z allegro" traktuję jakbym już miała pieniądze, bo teoretycznie one są już moje tyko w ustawieniach trzeba zrobić "zleć wypłatę" i allegro przeleje kasę na konto. Wysyłam przesyłkę zawsze w ten sam dzień co informacja, że ktoś zapłacił mi z "płacę z allegro". Uśmiechnięta
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O dzięki wielkie Blondynko Uśmiechnięta. Nawet nie wiedziałam, że trzeba zlecić wypłatę Zakłopotana. (to bym sobie poczekała Bardzo szczęśliwa) Już to zrobiłam, więc pewnie niedługo i na koncie będą. A przesyłkę wyślę w środę, bo już się dziś nie wyrobię Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika2222 nie ma za co. Pieniądze same by nie przelały się. Puszcza oko Zawsze trzeba zlecać. Uśmiechnięta
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja rzadko kiedy zlecam bo zapominam i chyba na koniec miesiąca (nie jestem pewna) allegro same przesyła mi pieniądze.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja robię tak jak Blondynka. Te pieniądze wcześniej czy później na pewno na moje konto wpłyną, a pczkę można spokojnie wysłać wcześniej.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja18 napisała:
A ja rzadko kiedy zlecam bo zapominam i chyba na koniec miesiąca (nie jestem pewna) allegro same przesyła mi pieniądze.

Chyba niekoniecznie. Ja miałam kilka miesięcy na koncie allegro. Puszcza oko
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam taki problem, że sprzedałam magnetowid. Gość nie wpłacił mi pieniedzy, nie odpisywał na email, a jak dzwoniliśmy to raz odebrał, każdy nastepny telefon odrzucał połączenie. Sprawę zgłosiłam do allegro i nadal czekam. Miał ktoś kiedyś taki przypadek? Co robią w takiej sytuacji?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powinni oddać Ci kasę za wystawienie chyba, a za prowizję od sprzedaży na pewno, bo ostatecznie transakcja nie doszła do skutku.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 31-10-2011, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Ja mam taki problem, że sprzedałam magnetowid. Gość nie wpłacił mi pieniedzy, nie odpisywał na email, a jak dzwoniliśmy to raz odebrał, każdy nastepny telefon odrzucał połączenie. Sprawę zgłosiłam do allegro i nadal czekam. Miał ktoś kiedyś taki przypadek? Co robią w takiej sytuacji?

Oczko pozostaje Ci chyba jedynie wypełnić formularz zwrotu prowizji. Ty dostaniesz zwrot opłat, a gość ostrzeżenie i możesz wystawić przedmiot ponownie.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Allegro Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Skocz do: