Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedaż na allegro
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Allegro
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj dostałam maila, zaczynającego się od słów: Sprzedający wystąpił do Allegro o zwrot prowizji, wybierając następujący powód niesfinalizowania transakcji:
Przedmiot został odesłany przez Kupującego w ramach zwrotu lub reklamacji."

Ja niczego nie odsyłałam i nawet wystawiłam pozytywny komentarz.

Zdarzyło się Wam już coś takiego? Rzadko kupuje coś na allegro i nie bardzo wiem, co powinnam teraz zrobić.

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Dzisiaj dostałam maila, zaczynającego się od słów: Sprzedający wystąpił do Allegro o zwrot prowizji, wybierając następujący powód niesfinalizowania transakcji:

Zdarzyło się Wam już coś takiego? Rzadko kupuje coś na allegro i nie bardzo wiem, co powinnam teraz zrobić.

Albo sprzedawca się pomylił, albo to jego sposób na nie płącenie prowizji od sprzedaży. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Albo sprzedawca się pomylił, albo to jego sposób na nie płącenie prowizji od sprzedaży. Bardzo szczęśliwa

A można się pomylić? Podejrzliwa
Nigdy nic nie sprzedawałam, więc nie wiem, jak to wygląda z tej drugiej strony.

No dobra, ale co dalej? Podejrzliwa

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
A można się pomylić? Podejrzliwa
Nigdy nic nie sprzedawałam, więc nie wiem, jak to wygląda z tej drugiej strony.

No dobra, ale co dalej? Podejrzliwa

No można, bo to nie jest jakoś blokowane z tego co wiem.
Co teraz? Możesz zgłosić się do sprzedawcy albo do Allegro jak chcesz, żeby było wyjasnione.
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tydzień temu sprzedałam książkę na allegro i do tej pory zero kontaktu ze sprzedającym. Napisać do allegro? Czy trzeba jeszcze poczekać?

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja18 napisała:
Tydzień temu sprzedałam książkę na allegro i do tej pory zero kontaktu ze sprzedającym. Napisać do allegro? Czy trzeba jeszcze poczekać?

Miałaś napisane ile czekasz na wpłatę czy odzew? Pisałaś do kupującego? Jeśli zależy CI na czasie to pisze do Allegro i tyle. Puszcza oko
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie miałam napisane ile czekam ani nic. W sumie zależy mi na czasie ale też zależy żeby to sprzedać.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja18 napisała:

Na początku opcja "przypomnij kupującemu", tylko lepiej wpisać tam swój tekst, bo ten ich jest beznadziejny. Złośliwa
Po 4 dniach formularz zwrotu prowizji.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:

Też mi się zdarzyła taka sytuacja tyle, że powodem było niby uszkodzenie przedmiotu i brak wysyłki. Ja dostałam towar, wystawiłam pozytywa. Napisałam do Allegro, ale nikt już potem do mnie nie odezwał się w tej sprawie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Allegro Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: