Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Sprzęt AGD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mako.mako napisała:
My w domu mamy wszystkie sprzęty Boscha - lodówkę, piekarnik, płytę, pralkę i zmywarkę, jedynie okap mamy Gorenje. Ze wszystkich sprzętów jestem zadowolona. Także polecam.

Mako a Twoja pralka nie wyje??? Podejrzliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
mako.mako napisała:
My w domu mamy wszystkie sprzęty Boscha - lodówkę, piekarnik, płytę, pralkę i zmywarkę, jedynie okap mamy Gorenje. Ze wszystkich sprzętów jestem zadowolona. Także polecam.

Mako a Twoja pralka nie wyje??? Podejrzliwa

nic a nic Puszcza oko może Twoja Mama ma jakiś starszy model lub uszkodzoną?
Powrót do góry

Bunia

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel, myslałam, że tylko w telefonii Siemensa jakieś zmiany, więc szok nadal trwa. Już mi się marzyła seria siemens porsche design.. ale teraz to się trzeba ostro zastanowić..
Szukamy marki dobrej, niezawodnej i sprawdzonej.
To, czy firma polska, zy zagraniczna nie robi wielkiej różnicy.
Wazne też, żeby sprzęt ładnie się prezentował Puszcza oko

Mako, dzięki Bardzo szczęśliwa Podniosłaś mnie na duchu Bardzo szczęśliwa
Ktos zadowolny z Boscha to juz iskierka nadziei, że jednak warto zainwestować w ich sprzęciory Złośliwa
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 22-12-2006, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mako.mako napisała:
ulunius napisała:
Mako a jaką masz tą pralkę wkładaną z góry czy z dołu???

Ja mam wkładaną od przodu!
!

To może jest to jakaś różnica w jej dźwiękach, moja mama ma taką wkładaną od góry. Może bęben jest inaczej ułożony i dlatego tak wyje... już sama nie wiem, ale odgłos jest straszny... Bardzo smutna
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią 22-12-2006, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bunia jak tak słyszałam ale jeszcze dowiedz się aby mieć 100% pewność.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak

PostWysłany: Nie 14-01-2007, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam pytanko,

dzisiaj jak robiłam pranie to w pojemniku do którego wlewam płyn i on zawsze po praniu jest pusty dzisiaj była woda! Zszokowana Nie wiem co się stało. Poprostu wyglądało to tak jakby pralka pobrała płyn a w to miejsce wlała wodę. Nie wiem co to ma być?

Zdarzyło Wam się kiedyś coś podobnego?
Powrót do góry

Bunia

PostWysłany: Pon 15-01-2007, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mako, u mnie to się zdarza. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam szczerze mówiąc - bo chyba już do tego przywykłam..Puszcza oko
Może umyj ten pojemnik po prostu. Mogło dostać się jakies zabrudzenie, które uniemożliwia przepływ..
Nie martw się, myślę, że To nic poważnego Uśmiechnięta

Wracając do tematu - bardzo dziękuję Wam za rady i pomoc.
Sprzęt już wybrany. Piekarnik i okap Bosch, zmywarka Electrolux Uśmiechnięta
Jutro przyjeżdża sprzęt, a montaż kuchni 22 lutego.. Uśmiechnięta Już sie nie mogę doczekać !!
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 15-01-2007, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mako.mako napisała:
Mam pytanko,

dzisiaj jak robiłam pranie to w pojemniku do którego wlewam płyn i on zawsze po praniu jest pusty dzisiaj była woda! Zszokowana Nie wiem co się stało. Poprostu wyglądało to tak jakby pralka pobrała płyn a w to miejsce wlała wodę. Nie wiem co to ma być?

Zdarzyło Wam się kiedyś coś podobnego?

Norma. Ważne aby woda była czysta - chodzi mi o to aby brud na ściankach się nie zbierał. Raz na jakiś czas może się zdarzyć - ja wtedy do sucha wycieram pojemnik ręcznikami papierowymi. Ale to nic się nie dzieje.
Powrót do góry

olaja

PostWysłany: Sro 11-04-2007, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zaczynam się już rozglądać za sprzętem AGd typu lodówka, płyta kuchenna gazowa, piekarnik i okap. Wszędzie słyszę różne opinie na temat różnego sprzętu. Więc dochodzę do wniosku, że ile ludzi tyle opini.
Nie wiem z jakiej firmy skorzystam. Ostatnio słyszałam, że dobre lodówki robi elektrolux Skonsternowana
A może wiecie cos na temat Zanussi??
Powrót do góry

Naomi

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 18-11-2009, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam w domu lodówkę i zmywarkę Electroluxa - sprzęt bardzo dobrej jakości, sprawdza się znakomicie, nie psuje się ciągle jak sprzęty niektórych firm. Polecam wszystkim tą markę. Ja kupiłam ten sprzęt na Reklama Sklep oferuje duże promocje i szybką dostawę. Pozdrawiam i życzę udanych zakupówUśmiechnięta
Powrót do góry

monia9

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 08-02-2010, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bosch, siemens , Elektolux to są bardzo porządne firmy, więc nie ma większego znaczenia na którą się zdecydujesz. Grunt żeby kupić sprzęt w jak najniższej cenie- stąd polecam ci zakupy w necie- wierz mi to oszczędność nie tylko czasu. Ja robiłam kilka razy zakupy w /link zabroniony!/ i byłam całkiem zadowolona, wierzę ,że ty też znajdziesz w końcu sklep, który najbardziej będzie ci pasował
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 08-02-2010, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia9 reklama na Forum jest zabroniona. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

sonia

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 18-03-2010, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pralka wyje najczęściej wtedy, kiedy ma zalane łożyska. No i dodatkowo dochodzi jeszcze problem z umocowaniem bębna. Mnie czeka właśnie wymiana starej pralki z tego powodu Neutralna Powoli zaczynam być specjalistką. Najciszej wypada LG, bo jakoś inaczej właśnie bęben jest mocowany. I chyba na taką się zdecyduję. Tylko myślę jeszcze nad pojemnością - jeśli chcę kołdrę prać, to 7 kg pojemności wystarczy? Czy decydować się na jeszcze większą?
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 18-03-2010, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do prania kołdry 7kg powinna wystarczyć.
To już jest naprawdę duża pralka i powinna spokojnie pomieścić i kołdrę i jakieś większe kapy. Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

sonia

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 18-03-2010, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na początku przeczytałam kołdrę i kanapę Złośliwa Dzięki za odpowiedź. Może masz jeszcze jakieś doświadczenie z pralką parową? Jestem ciekawa jak to faktycznie działa. Czytałam, że w ciągu 20 minut można odświeżyć ubrania (i to bez prania)...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: