Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzęt AGD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aronka

PostWysłany: Wto 23-03-2010, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już jakiś czas temu się dowiadywałam o co chodzi z tymi parowymi (bo to nie świeżynka na rynku)... Faktycznie fajna sprawa.
Tutaj masz opis (jest i model, może więcej informacji po nim wyszukasz).
Cała sprawa rozgrywa się o generator pary, dzięki któremu pranie jest poddawane ekstremalnej temperaturze, ale bez szkody dla materiałów. Świetne przy alergikach i małych dzieciach... I przy mężu, jak codziennie koszule nosi (odświeżanie, o którym wspomniałaś).
Na YouTubie kiedyś widziałam filmik pokazujący jak to działa, postaram się go wygrzebać, to wrzucę. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sonia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 24-03-2010, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja właśnie chcę kupić LG, bo z tego, co już się dowiedziałam, to są bardzo ciche. A własnie na tym mi zależy. Ta, którą pokazałaś powinna być ok. Myślę o parowej, bo one mniej niszczą ubrania, a własnie zabijają te paskudne świństwa, które uczulają. Teraz musiałam niemal gotować pościel i przez to szybko mi się "zużywała".
I może jestem inna, ale ja lubię prasować. Złośliwa Z tym odświeżaniem, to sobie myślę o pozbywaniu się zapachów np. papierosów po imprezie Bardzo szczęśliwa To dla mnie taka wisienka na torcie. Puszcza oko
Powrót do góry

aronka

PostWysłany: Wto 27-04-2010, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to jak lubisz, to już w ogóle nie ma problemu Uśmiechnięta A odświeżanie faktycznie jest taką wisienką, bo sama np. nie palę, a nerwica mnie bierze, jak wracam z jakiegoś pubu cała przesiąknięta dymem... I o ile siebie wypiorę raz dwa, to np. z czystych dżinsów albo kurtki z chęcią bym się tego pozbyła, a nie mam jak...
Powrót do góry

sonia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 28-04-2010, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie w tym momencie ta funkcja najbardziej by się przydała! Szczerze tego nie znoszę. A jak te pralki cicho chodzą, to można i w nocy, kiedy samemu się kąpie wrzucić ubrania na odświeżanie i mieć po 20 minutach jak nowe Uśmiechnięta
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 16-09-2010, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też w najbliższym czasie mam zakupić sprzęt dlatego mam kilka pytań.

Będę wdzięczna jak ktoś mi doradzi.

Jakie pralki są najlepsze które mają wsad boczny czy odgórny?
Czy kupować pralkę z większą czy mniejszą pojemnością (na chwile obecną jest nas dwoje).

Lodówka
Pojemność lodówki jaą lepiej kupić... Uśmiechnięta są mniejsze i większe.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 16-09-2010, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Floo, moim zdaniem lepsze są pralki z drzwiczkami przednimi Uśmiechnięta Jeżeli chodzi o jej wielkość to na 2 osoby wystarczyło by ok. 3,5kg, ale jeżeli chcesz myśleć przyszłosciowo, to lepiej odrazu wziąć większą Puszcza oko

A co do lodówek ja lubię te duże (pow. 1,80cm), bo w nich się więcej mieści. Teraz mam małą lodówkę i to jest katastrofa po prostu... Niezdecydowana No i dobrze by było jakby miała ze 3 szuflady w zamrażarce Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 17-09-2010, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do pralki to jestem zwolenniczką pralek z wsadek z góry.
Moim zdaniem są o wiele wygodniejsze. Nie trzeba się schylać żeby wsadzić czy wyjąć pranie.
Co do pojemności to polecam większą.
Co z tego, że będziecie na razie we dwójkę, jeśli np. będziesz chciała wyprać dużą kołdrę, narzutę lub grube zasłony. Do małej pralki Ci się to nie zmieści. Puszcza oko

Jeśli chodzi o lodówkę to też jestem za kupnem większej.
Chociaż tu już powinniście dopasować ją do swoich potrzeb.
W zależności od tego jak duże robicie zapasy żywności, czy potrzebna jest Wam duża zamrażarka... No i jaka lodówka będzie wizualnie pasowała do kuchni... Uśmiechnięta

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 17-09-2010, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam pralkę ładowaną od góry i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest zdecydowanie węższa od tej ładowanej z przodu, a to jest bardzo ważne w przypadku małych łazieniek.
Przy kupnie pralki warto zwrócić uwagę na czas prania. Moja pralka na przykład przy całkowitym zapełnieniu (a mam o pojemności 6 kg), na zwykłym programie bawełna pierze 2 godz. 20 minut !! To bardzo długo Niezdecydowana
Krótsze cykle są tylko przy bębnie zapełnionym do połowy Wściekła

Co do lodówek to również jestem zwolenniczką tych dużych. Mimo iż teraz mieszkacie we dwoje to duża lodówka na pewno Wam się przyda.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 17-09-2010, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam styczność i z pralką ładowaną od góry i z wsadem bocznym. Zdecydowanie bardziej podoba mi się ta od góry, choćby dlatego, że nie muszę nurkować po pranie. Poza tym zajmuje mało miejsca, ale u mnie to ie jest aż tak istotne, bo stoi w kotłowni. Wada jest taka, że nic na pralce się nie postawi na stałe, co jest wygodne przy tych ładowanych z boku. W mieszkaniu mam i będę mieć ładowaną z boku i niestety w tej kwestii nic się nie zmieni. Niezdecydowana Mnie się bardzo podoba w pralkach jak jest program szybki, który trwa od 30 do 40 minut i pierze równie dobrze jak te normalne.
A co do lodówki to fajne i wygodne są side by side, ale oczywiście nie każdy ma warunki żeby takiego olbrzyma wsadzić. Puszcza oko W normalnych lodówkach zwracam zawsze uwagę żeby zamrażarka była na dole, a nie na gorze, żeby nie trzeba było się schylać po jedzenie czy przy wypakowywaniu zakupów. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 18-09-2010, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:

Przy kupnie pralki warto zwrócić uwagę na czas prania. Moja pralka na przykład przy całkowitym zapełnieniu (a mam o pojemności 6 kg), na zwykłym programie bawełna pierze 2 godz. 20 minut !! To bardzo długo Niezdecydowana
Krótsze cykle są tylko przy bębnie zapełnionym do połowy Wściekła

Słuszna uwaga.
Moja pralka też bardzo długo pierze i z tego powodu nie jestem z niej zadowolona. Przewraca oczami
gieniusia napisała:

A co do lodówki to fajne i wygodne są side by side, ale oczywiście nie każdy ma warunki żeby takiego olbrzyma wsadzić.

To fakt, taka lodówka jest bardzo wygodna.
Nie jest ani za duża ani za mała. Uśmiechnięta
Na dwie osoby (no może 3) akurat. Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

blinka89

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 29-11-2010, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ma któraś z Was taki sprzęt? Podzielicie się opiniami?

Podpis Kocham
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 29-11-2010, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam ale tylko z koncowka rozdrabniajaca. Nie posiadam ubijaczki i tej calej reszty.
Co do sprzetu to jest wytrzymaly,ostatnio nawet kawe rozdrabnialam. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 29-11-2010, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teściowa dostała od nas na Mikołajki trzy lata temu i sprawuje się świetnie do dziś. Bardzo przydatne, można w nim zrobić absolutnie wszystko. Uśmiechnięta Dodatkowo jeszcze mamy nakładkę do kruszenia lodu, więc full wypas. Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

blinka89

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 29-11-2010, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale z tej firmy co pokazałam tak?

Podpis Kocham
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 29-11-2010, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak, ta sama firma. Modelu nie pamiętam niestety.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: