Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Sprzęt AGD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 08-12-2010, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio zakupiłam urządzenie do wyciskania soku z pomarańczy. Wystarczy lekko docisnąć owoc i maszynka obraca się. Można też zamknąć krateczki i będzie sok bez miąższu.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air

Ostatnio zmieniony przez Majek dnia Czw 09-12-2010, 9:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 09-12-2010, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja chce widziec zdjecie ale mi nie wyswietla. Niezdecydowana
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 09-12-2010, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek super urządzenie! Uwielbiam świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 25-03-2011, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam do Was pytanie. W związku z tym, że jedna firma w naszym mieście uległa zniszczeniu, mieli jakiś pożar, częściowo dostała się też sprzętowi AGD, wysprzedają towar dużo taniej. Pomyślałam z moim K., że może warto już kupić, oszczędzając kilka stówek na tym.
W związku z tym mam pytanie:
- nie wiemy jeszcze jakie będziemy mieć meble w kuchni, czy kupować będziemy gotowe czy pod zabudowę. Podobają mi się srebrne lodówki, no ale właśnie mam obawy, czy do wszystkiego będzie pasować? Co Wy o tym myślicie? Na co zwrócić uwagę?
- pralka - kupić automat, czy pralkę otwieraną od góry - zakładamy, że łazienka nie będzie duża.
- kuchenka. Nie wiemy, jaką wybrać. K. upiera się na elektryczną, mama mówi, że to drożej wychodzi niż na gaz. Czy macie jakieś doświadczenia? Na co zwracać uwagę przy elektrycznej i jakiej firmy wybrać?

Podpis * 04.04.2006 - Puszcza oko
* 11.02.2011 - Uśmiechnięta
* 16.08.2011 - Serduszko Serduszko
* 04.05.2012 - Serduszko Serduszko Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

SimoneB

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 01-02-2013, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy w przypadku piekarników sugerować się ceną? Wiem, że rozpiętość cenowa jest tutaj duża, jak to się ma do różnych funkcji, takich jak termosonda, termoobieg, ekran dotykowy? Czy posiadacie takie udogodnienia? Przydają się? Czy sobie odpuścić?
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 01-02-2013, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Termoobieg jest chyba już standardowym wyposażeniem dla piekarników. A jak nie jest, to na pewno jest bardzo przydatny.
Ekran dotykowy to dla mnie taki gadżet, bez którego można żyć. Inne rzeczy są ważne w piekarniku. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Nie 03-02-2013, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

SimoneB napisała:
Czy w przypadku piekarników sugerować się ceną? Wiem, że rozpiętość cenowa jest tutaj duża, jak to się ma do różnych funkcji, takich jak termosonda, termoobieg, ekran dotykowy? Czy posiadacie takie udogodnienia? Przydają się? Czy sobie odpuścić?

Posiadam i bardzo się w codziennym życiu mojej rodzinki przydają. Nawet kulinarny "blondyn" może podać na stół fantastyczną potrawę. Wystarczy nacisnąć sensor dotykowy z hasłem "udziec z dzika, waga 3 kg, mocno wypieczony" i automatyka zrobi resztę. Ale wsad trzeba wcześniej przygotować samodzielnie. Śmiejąca się Bardzo dobre jakościowo piekarniki niestety kosztują powyżej 4 tysięcy złotych.
Dla mnie w piekarniku najważniejsze są:
pojemność komory na przynajmniej 3,5 kg wsadu
dokładność grzania rzędu 1 st.C,
"chłodne" drzwi,
funkcja pyrolizy - czyli samoczyszczenia w temp. 500 st.C. Zapominasz co to syf w piekarniku.
A automatykę to chyba już wszystkie mają.
Powrót do góry

umywaleczka

PostWysłany: Czw 07-02-2013, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

SimoneB napisała:

Prawda. Termoobieg jest teraz w większości piekarników. Dla mnie przy zakupie liczyła się prostota obsługi, łatwość czyszczenia i wielofunkcyjność. Ja akurat mam piekarnik do zabudowy z ekranem dotykowym firmy Whirlpool.
Powrót do góry

Wiosenna

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 12-02-2013, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A czy można prosić o pomoc w wyborze okapu? Mam niedużą kuchnię i nie wiem, czy decydować się na kominowy, czy w zupełności wystarczy teleskopowy. I czy ten pierwszy to tylko lepszy wygląda, czy też chodzi o efektywność? Niezdecydowana
Powrót do góry

umywaleczka

PostWysłany: Czw 14-03-2013, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiosenna napisała:
A czy można prosić o pomoc w wyborze okapu? Mam niedużą kuchnię i nie wiem, czy decydować się na kominowy, czy w zupełności wystarczy teleskopowy. I czy ten pierwszy to tylko lepszy wygląda, czy też chodzi o efektywność? Niezdecydowana

Okapy kominowe są droższe i zajmują ciut więcej miejsca. Przy zakupie okapu na pewno dobrze jest zwrócić uwage na wydajność pracy i to czy cicho pracuje. Estetyka sprzętu chyba w tym wypadku również jest dość ważną kwestią.
Powrót do góry

Wiosenna

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 22-05-2013, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Będzie trzeba u nas kupić kominowy. Musi być podłączony do wentylacji. Mam nadzieję, że pomimo tego, że są droższe, to da się znaleźć coś jednak maks w granicach 1000 zł.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: