Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzęt AGD
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bunia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 20-12-2006, 13:01    Temat postu: Sprzęt AGD Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kochane moje. Uśmiechnięta
Prosze o radę.
Poszukuję sprzętu do kuchni (piekarnik - z wysuwanymi drzwiczkami, mikrofala, zmywarka) do zabudowy.
Jest tego cała masa, cenowo też są reczej zbliżone (chodzi mi o takie ze średniej półki), funkcje też mają podobne, więc pozostaje wybór firmy. I tu zaczyna się mętlik.
Pomóżcie Uśmiechnięta Jaki sprzęt macie w kuchni? Jaki odradzacie, jaki polecacie?
Czy są firmy, któr was zawiodły, których powinno się unikać?
Będę wdzięczna za opinie. Uśmiechnięta

Pozdrawiam,
Bunia
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

amaze

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 20-12-2006, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem, czy robią kuchenki, ale mam pralkę i lodówkę Indesit. Sprzedawcy zachwalają, mówią, że naprawde dobre, ja też nie narzekam (choć muszę przyznać, od niedawna użytkuję).

Podpis Można być w kropli rosy
światów odkrywcą.
Można wędrując dookoła świata
przeoczyć wszystko.
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 20-12-2006, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My z Bartkiem i moi rodzice mamy lodówki Whirlpool. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
My kupiliśmy ostatnio lodówkę 187 cm, klasa A+, zamrażalka na 3 szuflady. Kosztowała 1180 zł.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Sro 20-12-2006, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja też mam lodówkę whirlpoor tylko trochemniejszą od agatki. jestem zadowolona. U mamy stoi amica - w inox (miał byc nierdzewny, a cały dół zardzewiał Diablica lub Bardzo wściekła ).

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 20-12-2006, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja teściowa kupiła sobie kuchenkę gazową z piekarnikiem Ariston- rewelacja. Ja uwielbiam piec ( nie ciacha) a ten piekarnik miodzio Zakochany Najlepsza opcja to grilowanie.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Sro 20-12-2006, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a' propos. Szukam kogoś kto ma kuchnię mastercoock taką z rożnem. Mam taką kuchnię - spadek po cioci, ale powycierały mi się pokrętła i nie wiem gdzie jest jaka funkcja w piekarniku. Smutna może któraś z was by mi pomogła i napisała po kolei jakie są funkcje.

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

Bunia

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kolinka napisała:
a' propos. Szukam kogoś kto ma kuchnię mastercoock taką z rożnem. Mam taką kuchnię - spadek po cioci, ale powycierały mi się pokrętła i nie wiem gdzie jest jaka funkcja w piekarniku. Smutna może któraś z was by mi pomogła i napisała po kolei jakie są funkcje.

Jaki model? Podejrzliwa Poszperam na necisku. Uśmiechnięta

A'propos tematu stanęło na tym, że prawdopodobnie piekarnik bedzie Bosch ( bo tylko Bosch produkuje piekarniki z szufladowymi drzwiami ) a mikrofala Whirlpoola z grillem i róznymi bajerami.
Szczerze mówiąc zależało nam, żeby sprzęt w kuchni był jednej firmy, ale 2 tysiaki na mikrofalę Boscha to "lekka" załamka.
Teraz czas na zmywarę.
Jakieś pomysły? Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co prawda nie mam zmywarki, ale wiem że jedne z najlepszych i najbardziej energooszczędnych , przy tym przystępne cenowo są Siemensy. Bosch to raczej "marka "pralek.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dotka napisała:
Co prawda nie mam zmywarki, ale wiem że jedne z najlepszych i najbardziej energooszczędnych , przy tym przystępne cenowo są Siemensy. Bosch to raczej "marka "pralek.

Moja mam ma pralkę Bosha i jest bardzo niezadowolona, wyje strasznie... ostatnio jak u niej byłam i pralka chodziła to myślałam, że to jakiś odrzutowiec normalnie... Bardzo smutna
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja w polsce mam nowego polara - pralke, jest super, a kuchenke amica - tez jest super. Jakos tak pomyslalam ze jak kupie polskie to latwiej bedzie z naprawa, czesciami jakby cos sie mialo psuc. Nie zaluje. Sprzet jest super.
Powrót do góry

Bunia

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dotka napisała:

No właśnie, jakoś nie mogłam się doszukać "szufladowego" Siemensa.. Ale może przejrzę jeszcze raz. [A bardzo mi na tej szufladce w piekarniku zależy Puszcza oko
[babski kaaaapryyys Puszcza oko ]
Dzięki Puszcza oko

Uluniuś , dobrze, że piszesz. Pralkę już mamy dzięki Bogu hehe Złośliwa
No, ale ku przestrodze.. dobrze zastanowię się nad zmywarką Boscha.. Uśmiechnięta

Zuzka, popieram Twoje myślenie. Dostępność części, plus wspieranie polskich produktów Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bunia nie kupuj Simensa. Broń Boże !! Simens upada i nie ma kto sprzętu serwisować.

Mojej koleżance nie przyjeli telefonu Simens bo firma już praktycznie nie istnieje.

Powrót do góry

Bunia

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:
Bunia nie kupuj Simensa. Broń Boże !! Simens upada i nie ma kto sprzętu serwisować.

Mojej koleżance nie przyjeli telefonu Simens bo firma już praktycznie nie istnieje.

Ooo dzięki Jewelq, że mówisz Dziękuje , bo ja już się już na siemensa napaliłam,a mój Men już dzwonił do jakiejś super hiper firmy ile by kosztował transport sprzętu Diablica lub Bardzo wściekła
Swoją drogą ciekawa to historia z tym upadkiem, jestem w szoku Zszokowana
Myslałam, że tylko coś tam z Benq kombinują, ale żeby aż tak?
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Simens cały pada także lepiej coś innego kupić. Powodzenia w poszukiwaniu sprzętu.

Szukacie polskiej marki czy zagranicznej Pytanie

Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 21-12-2006, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My w domu mamy wszystkie sprzęty Boscha - lodówkę, piekarnik, płytę, pralkę i zmywarkę, jedynie okap mamy Gorenje. Ze wszystkich sprzętów jestem zadowolona. Także polecam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: