Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzet do zabudowy kuchni
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slicznash

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 22-09-2009, 20:36    Temat postu: Sprzet do zabudowy kuchni Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam.Jestem na etapie urzadzania kuchni i niewiem jaki wybrac sprzet.
Zastanawiam sie nad Firma Masterccok.
Dosc przystepna cena i funkcji sporo.Jak myslicie?Ma ktos doswiadczenie z produktami Mastercooka lub lepiej wybrac inna marke?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

flo
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 22-09-2009, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam płytę i piekarnik z Mastercooka i jak narazie sprawują się bardzo dobrze, zastanawialiśmy się jeszcze nad zmywarką tej firmy ale ktoś nam odradził, nie pamiętam już dlaczego.

Podpis Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
Powrót do góry

Tulipanek

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 22-09-2009, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie znam tej firmy ale co do sprzętu kuchennego
to zmywarka tylko Bosch albo Siemens. Uśmiechnięta

Podpis Szczęśliwa Żonka - 29 kwiecień 2006
Szczęśliwi rodzice - 15 czerwiec 2008
Powrót do góry

sisi

Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 24-09-2009, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mastercoocka mam płytę niby indukcyjną. Jedna wielka ściema. Woda się nie zdąży zagotować a płyta jest bardzo ciepła. Jak gotuję coś dłużej to wszystkie sztućce w szufladzie pod spodem są nagrzane. Zmywarkę miałam Bosha i całkiem dobrze się spisywała, żadnych problemów.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

satino

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 26-09-2009, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również jestem zadowolona z Bosha i Siemensa. W sumie moja kuchnia składa się tylko ze sprzętów tych 2 firm.
Powrót do góry

Kropa

PostWysłany: Nie 20-03-2011, 11:56    Temat postu: Re Sprzet do zabudowy kuchni Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

slicznash napisała:
Witam.Jestem na etapie urzadzania kuchni i niewiem jaki wybrac sprzęt.
Zastanawiam sie nad Firma Masterccoka.
Dosc przystepna cena i funkcji sporo.Jak myslicie?Ma ktos doswiadczenie z produktami Mastercooka lub lepiej wybrac inna marke?

Właśnie mam ten sam problem Myśli wybrałam już sprzęt okap+kuchnię do zabudowy Masterccoka a dziś zaczęłam czytać opinie o piecu i.... podobno straszny szmelc no i teraz sama nie wiem co robić Skołowany ?
A czy może któraś z Was ma sprzęt firmy Amica jak sie sprawuje???
Firma Bosch to już wyższa półka większe ceny
Będę wdzięczna za info i rady

Podpis Wierzę, że cuda się zdarzają.
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 20-03-2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z Amica mieliśmy lodówkę... i całe szczęście, że się w grudniu popsuła. Nigdy więcej takiego szajsu. Półek nie było można regulować, zamontowane na stałe w włożeniu wyższego naczynia można było zapomnieć, dość głośny sprzęt. Także nie polecam. Lodówki Beko średnia półka cenowa, ale teraz mogę polecić.
Powrót do góry

Kropa

PostWysłany: Nie 20-03-2011, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja_82 no właśnie jak kupowałam lodówkę to też się nasłuchałam o Amice i tych półkach ,plastikowych haczykach no i kupiłam lodówkę firmy Whirlpool jest ok ,ale nie wiem jak jest z piecami Amiki?

Powrót do góry

gaga1805

PostWysłany: Pon 21-03-2011, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas jest wszystko siemensa i boscha- ale to dopiero po przeprowadzce Puszcza oko teraz mamy piec z piekarnikiem Mastercooka (nie do zabudowy, ale opowiem o moich doświadczeniach z tą firmą...) piec ma raptem 5 lat, a po 4 niestety mieliśmy już drobne naprawy- spaliła się grzałka w piekarniku, mojej teściowej w podobnym piecu też tej firmy nie działa 1 palnik gazowy, a moim rodzicom piec zaraz po skończeniu gwarancji zaczął się sam wyłączać w trakcie pieczenia ciasta... po naprawie jakiś styków gdzieśtam przy pracującym piekarniku nie działa najmniejszy palnik od gazu...
Powrót do góry

Kropa

PostWysłany: Pon 21-03-2011, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gaga1805 dzięki za info utwierdziłaś mnie w tym ,że Mastercook nie jest dobry. Bardzo dobre opinie są Boschu ,ale sprzęt nie jest tani.
Przeglądnęłam ich oferty i znalazłam parę sprzętów Bocha ,ale te z niższej półki i chyba się jednak zdecyduje na zakup.Okap+płyta +piekarnik wyszło ok1400zł myślę ,że to nie drogo , chociaż zastanawiam się nad płytą czytając opinie :podobno strasznie się rysuje Myśli

Powrót do góry

gaga1805

PostWysłany: Pon 21-03-2011, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Weź boscha bo nie słyszałam nigdy żeby ktoś na niego narzekał....
Powrót do góry

Kropa

PostWysłany: Pon 21-03-2011, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gaga1805 Ok klamka zapadła zamówiłam Bocha za jakiś czas napiszę jak się sprawuje

Powrót do góry

gaga1805

PostWysłany: Pon 21-03-2011, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No napisz napisz będę czekała bo sama będę go mieć od września jak się przeprowadzimy i szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać.... cieszę się że chociaż trochę mogłam pomóc Bardzo uśmiechnięta))
Powrót do góry

Kropa

PostWysłany: Pon 02-05-2011, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gaga1805 Sprzęt stoi już w kąciku i czeka na zamontowanie Uśmiechnięta ładnie wygląda no ,ale ważniejsze jest jak będzie się sprawował ? Na razie ocena wizualna na 5 aha kupiłam jeszcze okap z Bocha też ok.
Zakup zrobiony przez internet trochę sie bałam kupować w "ciemno" nie widząc sprzętu ,ale niepotrzebnie się martwiłam jestem zadowolona. Znalazłam super sklep i można zaoszczędzić parę stówek wszystko jest dużo tańsze ,jeśli ktoś chce można odebrać zakupy osobiście w większych miastach mają "filie" no i można płacić przy odbiorze.

Powrót do góry

gaga1805

PostWysłany: Pon 02-05-2011, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No sprzęt robi wrażenie i ja sama nie mogę się doczekać nowej kuchni, ale to dopiero we wrześniu... Przewraca oczami. Cieszę się, że mogłam pomóc Uśmiechnięta i pozdrawiam.

Podpis Podobno w życiu piękne są tylko chwile... moje jest całe :****
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: